Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Megáll a fogyás. :-( Mitől lehet ez? fórum

Megáll a fogyás. :-( Mitől lehet ez? (beszélgetős fórum)


2010. ápr. 22. 09:19

Sziasztok!

Én is fogyni szeretnék!

164 cm vagyok és most 65 kg. Borzasztó! Le szeretnék menni első körben 60-ra, aztán 57-re.

Annyi mindent kipróbáltam már, de mindig visszajöttek a kilók, és csak 61 kilóig jutottam.

Hogy álljak neki szerintetek?

Kezdek teljesen kikészülni. Itt a jóidő, kevesebb ruha kell, és ááá, szörnyű, amit a tükörben látok. :(

5. Mélytengeri Ágica (válaszként erre: 4. - Bajaikriszta)
2010. ápr. 16. 20:55
Jobban? Most hogy állsz? Mennyiből mennyit mennyi idő alatt sikerült? Mit értesz az alatt, hogy sokat teszel? Mesélj :-)
2010. ápr. 16. 13:42
Én is az áttörésre várok. Úgy érzem sokat teszek, de közben türelmetlen is vagyok, hogy mikor indul be jobban a fogyás.
2010. ápr. 15. 23:47

Az is lehet ám, hogy az elején a felesleges víztől szabadultál meg, aztán áll be elvileg a szervezeted a zsírégetésre. Az pedig sokkal lassabb, heti 0.5-1 kg súlyvesztés. De ha valaki okosabb a témába, akkor szóljon.. Annyi félét olvasni, már nem is lehet tudni mi-miért van. :)

Szerintem csak légy türelmes.. Én is stagnáltam, írtó sokat, de aztán csak beindult. :) Kitartás!

2010. ápr. 15. 23:32
Bocs, úgy akartam írni, hogy "növekedhet az izomtömeg"
2010. ápr. 15. 23:30

Sziasztok!

Március 23-án álltam mérlegre és akkor 68 kg-t mutatott. Belevágtam teljes gőzzel. Este 1 óra torna, vegyesen, mikor mi: hullahopp-karika, videók, néha szobabicaj, futás, ugrókötél. A lényeg, hogy 1 óra. Ezen kívül az étkezésemre is figyelek, kevesebbet eszem, tehát olyan kalóriaszámláláshoz hasonló, de csak keveset eszem, nem adom össze mennyit, meg olyan Norbis, hogy este csak zöldség, nappal fér bele rendes étkezés, néha még édesség is de kevés és csak déltájban max.

Szóval megindult, voltak piros betűs napok 1 héttel a 68 kiló után, és elkezdett a mérleg 64,5-65 kilót mutatni. Csakhogy hiába folytatom a fent leírtakat, a mérleg nem mozdul, pedig már elkezdtem vízhajtó teákat inni. Örökké pisilek, de 10 dekákat mozog csak a súlyom. A mérlegünk zsírszázalékot is mutat, meg vizet is. A vizem nagyon magas, ezért is iszok vízhajtó hatású gyógyteákat, de semmi :-(. Se a vizem, se a zsírom nem csökken.

Mondjuk centizni nem szoktam. Talán ott látni változást. Szűk 1 hét telt el, hogy a párom nem látott, és azt mondta, hogy látszik, h az utolsó találkozásunk óta fogytam, vékonyabb a derekam. Pedig a mérleg kb ugyanannyit mutatott, dekányi eltérésekkel.

Hogy van ez? Lehet, hogy most van az "az izom nehezebb mint a zsír" korszakom? 3 hét alatt növekedhet a zsírtömeg, és lehet, hogy emiatt nem változik amit a mérleg mutat?

Járt így más is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook