Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még várok rá... fórum

Még várok rá... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Még várok rá...

1 2
2010. ápr. 27. 15:22

Kedves Mindenki, aki jótanácsokkal látott el, normális hangnemben!

Az "álompasi" kapcsolata nemrég véget ért, azóta párszor beszéltünk már(hol normális, hol zizi volt), de próbálom nem elkapni az orrom előtt lógó mézesmadzagot. Pláne, hogy egy új "hódoló" van kilátásban, aki nőnek is tekint:-) Nála azért próbálok sokkal okosabban gondolkozni, nem tudom, mi lesz belőle, remélem, nem megint maga a pokol...

31. sellobaby. (válaszként erre: 30. - Balumano)
2010. ápr. 27. 15:00
Köszi a hozzászólást, ebből is lehet tanulni... Képzeld el azt a kapcsolatot, ahonnan egy pasi már kifelé kacsintgat. Gondolom, azért, mert mindent megad neki a párja, amire csak vágyik. Ha egy pasi érzi a szeretetet, törődést, nem keresi máshol azt, amit esetleg nem kap meg otthon, és ez akár egy kedves szó is lehet. És még valami: szégyelje magát az az ostoba nő, aki nem becsüli a párját! A hangnemedet meg kikérem magamnak!!!
2010. ápr. 25. 10:35

Szia!

Előre leszögezem,hogy nem fog tetszeni,amit mondok...tudod az ilyen nőknek,mint te köszönhetjük azt,hogy a pasik ennyire nem nézik semmibe a feleségüket,párjukat,stb..mi az,hogy a szerelemben nem számít van-e párja,vagy nem?Ha tudod,hogy foglalt,még ha bele is szeretsdz elhajtod,mert emberszámba veszed a párját!Amig vannak ilyen emberek,akik le.arják a másik felet,és képesek ennyire megalázkodni,nem lesz tisztelet,nem lesz megbecsülés!Szégyeld magad!!

29. sellobaby. (válaszként erre: 26. - Badonyimariaeva)
2010. márc. 17. 22:06
Bocsi, de nem tudom, voltál-e már életedben úgy , igazán szerelmes? Az, hogy bele szeretsz valakibe, szerintem nem attól függ, hogy van-e valakije, vagy nincs, mert az érzelmek nem csettintésre működnek. Olyan nincs, hogy megparancsolod magadnak, hogy "Már pedig nem szeretek bele"... És nem tudhatod, hogy áll a kapcsolata. Mi van olyankor, ha kiderülne, hogy ő az, akivel boldogan le tudnád élni az életed, de nem mész bele, mert van valakije, de nem is tudod, milyen az otthoni élete... És lehet, hogy lépni fog, és melletted találja meg azt, amire vágyott, csak rád várt...
28. 40bb72fa48 (válaszként erre: 27. - Sellobaby.)
2010. márc. 17. 09:57
:) Igen szerintem is,és örülök hogy megértetted.
27. sellobaby. (válaszként erre: 24. - 40bb72fa48)
2010. márc. 16. 23:34

Azt hiszem, mindig is tudtam, hogy ez a pasi nagy koponya! Most sem cslódtam benne.

Még egyszer köszi, mintha tükörbe nézve mondtam volna magamnak...

2010. márc. 16. 23:34

Várni lehet, de ez a vonat már elment, feleslegesen fecséreled az időd vele.

Szerintem ebbe a kapcsolatba bele sem kellett volna menned, hiszen volt barátnője.

25. sellobaby. (válaszként erre: 24. - 40bb72fa48)
2010. márc. 16. 23:21

Kedves zorka82!

Köszi a hozzászólást, feltétlenül megnézem a linket, amit küldtél!

2010. márc. 16. 23:12
23. sellobaby. (válaszként erre: 22. - Demonka88)
2010. márc. 16. 23:03

Szia!

Köszi a hozzászólást, kedves Tőled!

a többi priviben....

2010. márc. 16. 09:06
Sziasztok. Hasonló cipőben járok. Mikor kicsit úgy érzem, hogy könnyebben elviselem a hiányát, tuti, hogy felbukkan valahogy. Ha nem jön közbe semmi, a nyáron meg is nősül, és ami a vicces, az anyukája meghívott engem is. Tiszta Hollywood.
21. sellobaby. (válaszként erre: 20. - Szilvita)
2010. márc. 10. 22:56

Szia!

Köszi a jótanácsot, kedves Tőled:-) Tudom, hogy hülyén hangzik, de mostanában mindennap msn-ezek a nőjével, és piszok jókat nevetünk. Amúgy gáz van náluk, eléggé mély hullámvölgy. A pasi közölte, hogy a szakításon gondolkozik, a nő 1.5 hónapja nem ment át hozzá, pedig addig mindennap nála aludt.

20. Szilvita (válaszként erre: 18. - Sellobaby.)
2010. márc. 10. 22:18

Feleslegesen vársz. De ha beéred ennyivel, hogy pár havonta kapsz néhány kellemes percet... Nem akarsz inkább boldog lenni?

Nekem egy igazi, 2 és fél kapcsolatom ért véget egyik pillanatról a másikra néhány éve. Nagyon kivoltam, baromi szerelmes, nem értettem, miért??? Máig nem értem, én azt gondolom, hogy rosszul jött ki a lépés. Volt új csaja (azóta felesége), de én úgy gondolom, hogy nem ő volt az ok (nem csalt meg), sőt, szerintem az esküvő is azért lett, hogy megmutassa nekem, hogy ő erre is alkalmas. És mára eljutottunk oda, hogy elém állt, és azt mondta, élete legrosszabb döntése volt, hogy szakítottunk...:) Ennél nagyobb elégtétel nincs!:D

19. survivor3 (válaszként erre: 18. - Sellobaby.)
2010. febr. 9. 14:21

Ha téged nem zavar a barátnő...

Hát csak várj rá!

2010. febr. 8. 17:32

Szia Mindenki!

Néhány hosszú hónap eltelte után ismét láthattam a szerelmem. Pont úgy viselkedett, mintha csak pár nap telt volna el, pedig... Még mindig nagyon szeretem, nem tudom elfelejteni, és várok Rá.

És várom a véleményeteket továbbra is!

Szép napot mindenkinek!

2009. dec. 1. 17:24

Kedves Mindenki, aki véleményt írt a cikkemről!

Hálásan köszönöm a bíztató, együttérző, szem-felnyitó szavakat! Köszi, hogy ilyen fantasztikus "Barátaim" vannak! Szép estét Mindenkinek! Ui: várom ám a többi véleményt is!

2009. nov. 28. 14:44
Az ilyen pasira várjon a halál.Dugni jó volt és ennyi!Lapozz,mert elmegy melletted az aki esetleg tényleg a társad lehet!
2009. nov. 28. 10:31

Kedves Sellőbaby!

Tökéletesen megértem min mész keresztül. Én is voltam már ilyen helyzetben, amikor nagyon szerettem valakit, de csak a 3. voltam, csak a szeretője. Én nagyon szerettem.

Tényleg csak helyeselni tudom az előttem szólok véleményét. Az ilyen férfiak, és a legtöbb ilyen, nagyon önző! Csak a saját vágyaik érdeklik és igazából csak szexuális tárgynak tekintik a nőt, ezért is bámulják őket.

Nem értékelik és tisztelik a nőket, mert akkor nem bánnának így velük.

Úgy tekintik őket, elment az egyik, jön a másik.

Csak sajnos mi akik őszintén tiszta szívünkből tudunk szeretni, egy kis jóért mindenünket odaadjuk. Mert annyira vágyunk rá,hogy valaki szeressen és fontosak legyünk neki, és mi is szerethessük.

Nem mondom,hogy esetleg nem voltak érzelmei, de nem igaziak. Csak fellángolás, az újdonság varázsa, ami gyorsan ellobban náluk.

Hidd el az igazi pasik, nem a macsó típusúak, és itt most nem csak a kinézetre gondolok.

Mert azoknak mindig új inger kell ahhoz,hogy "működni" tudjanak szexuálisan.

Az igazi férfi,az aki maximálisan hűséges.

Még erotika sem kell neki ahhoz, hogy vágyai ébredjenek ha már a partner nem újdonság.

Mert a hosszútávú kapcsolata érzelmi és lelki alapokon is nyugszik, nem főleg a szexen, és szereti a párját.

Persze egy ilyen kapcsolatot nap mint nap építeni és ápolni kell, tenni kell érte.

De az egyszerűbb ha mindig új után néz, vagy meztelen nőkkel izgatja magát.

Ha csak a szex a fő alap egy kapcsolatban, akkor hamar ráunnak az aktuális partnerre.

Most 2 hete ért véget egy két éves kapcsolatom, megértem az érzéseidet. Sajnos a férfiak jó része nagyon önző és csak a maguk érdekeiket nézik.

Ha problémák adódnak, hamar odébb állnak.

Bármennyire is fáj, ne várj rá!!!

Keress mást! Fájdalmas lesz nagyon, ez természetes mert szereted és hiányzik,de egyszer túl leszel rajta!


"Ne vesztegesd az idődet arra, aki nem tart téged érdemesnek arra, hogy veled töltse azt."


"Senki nem érdemli meg a könnyeidet,aki pedig megérdemli, az nem fog sírásra késztetni."

Vagyis nem bánt meg folyamatosan, és a te érdekeidet is nézi.

Sok erőt kívánok!!!

14. Nyerő
2009. nov. 28. 09:22

Szia!

Sajnos tényleg felesleges várnod rá Ő is egy tipikus önző férfi aki szereti ha a kedvében járnak és az a legjobb ha minél többen.

Az, hogy szerelmes vagy belé biztosan megnehezíti a dolgod de hidd el az akit te szeretsz az csak a te képzeletedben létezik mert nem a valós képet látod róla hanem azt amit 'látni szeretnél'. Sajnos tapasztalatból mondom mindig elképzeltem milyen lesz az életem vele és megmagyaráztam, hogy éppen miért nem úgy történik ahogy én szeretném persze közben őt sajnáltam mennyi dolga van meg....stb. Ne csapd be magad sokkal többet érdemelsz hidd el van olyan férfi aki csak téged akar. Reménykedem én is ebben és nem adom fel. Sok kitartást és légy büszke ne hagyd magad.

2009. nov. 27. 15:43
Én is egyetértek az előttem szólókkal. Felejtsd el ezt a férfit, mert nem érdemel meg téged. Valóban csak saját magát szereti, az élet majd kárpótol, felejtsd el őt és keress olyan embert aki oldalán a szerelmed viszonzásra talál nem csak játszadozik veled.
12. kevian
2009. nov. 27. 08:15

Szia!

Láttál már reality show-t. Képzeld oda magadat. A megcsalt barátnő aki legszívesebben kiszaggatná a hajad, a pasi aki önelégülten mosolyog amint küzdenek érte a nők, s TE akit küzd azért ami soha nem volt az övé. De ha még meg is kaparintanád magadnak..meddig??? Téged nem csalna meg gondolod???


Nem bántani akarlak, csak felnyitni a szemedet!!! Őszintén sajnálom, hogy belekeveredtél ebbe a háromszögbe!!! Gondolj K-ra, ha visszanéz mit lát? Ő mit tanácsolna? Pedig neki a testvére a "csodás pasi".


Fel a fejjel, lesz még jobb!!!!!!!!!!!!!

2009. nov. 26. 19:28
Én a helyedben nem várnék rá egy percet sem. Nagyon úgy néz ki, hogy egy vagy a sok közül és azt sem tartom fernek, hogy megcsalja a barátnőjét! Én ebben nem vennék részt! Különben meg ha ott is hagyná miattad a csajt, akkor veled is ugyanezt csinálná! Lépj tovább! Találsz jobbat, aki csak téged akar majd! Ne várj rá, mert a férfiak ezt kihasználják és bolondot csinálnak belőled!
2009. nov. 26. 15:20

Szia!

Én is azt mondom lépj tovább! Hagyd a francba ezt az alakot. Csak azt nézd, hogy lehetőséged van, ilyen idősen nagyon sok pasiból válogatni, s kívánom találj rá az IGAZI-ra!

2009. nov. 26. 14:06

Szia!

Végigolvastam az üzeneteket, sajnos nagyon úgy tűnik, hogy igazuk van! Ez egy mókuskerék, mert nem tudsz szabadulni. 29 évesen már ne érd be azzal, hogy valaki életében a sokadik légy! A kivülállók nem a rózsaszín fátyolon keresztül látják a helyzetedet. Ez a pasi nem szeret sem téged, sem a barátnőjét CSAK SAJÁT MAGÁT!

Ha megcsalja a barátnőjét (nem is egy nővel), miből gondolod, hogy téged nem?

2009. nov. 26. 14:00

Ne haragudj, de légy okosabb.

Igazából nem is értelek, 29 éves vagy... egy ilyen pasitól mit vársz?? Ha mással veled is ugyenezt megtenné, mikor azt gondolod, hú de sok dolga van... Mondjuk a barátnő is érdekes nekem...


Nézd nem akarok okoskodni, nekem elvált, két gyereks párom van. Mikor összejöttünk 16 éves voltam, első körben egy hónapig bírta velem (mert nem adtam oda magam) aztán visszament a családhoz (pedig már elvált volt), és én akkor is tudtam, hogy nem várom vissza, pedig nagyon megszerettem, de igyekeztem elfelejteni, és lassan másfelé nyitni a szívem.

Igaz, azóta lassan 7 éve mindenféle nehézséggel együtt ami egy elvált pasival jár de ő párom...

De nem ez a lényeg neked, hanem az, hogy rá nem számíthatsz, és ezt fel kell tudnod mérni, ha ő az igazi, akkor az majd úgy is lesz, de rá kérlek ne tedd fel az életed!

2009. nov. 26. 12:17
Hát te tényleg szerelmes vagy..az meg ugye vakká tesz. De..ha ő szeretne, elhagyta volna a másikat, hisz nem a felesége, nincs gyerekük..stb. Ha mellette maradt, akkor annak az az oka, hogy őt szereti, te pedig egy kellemes közjáték voltál az életében.
6. aidi
2009. nov. 26. 12:08
Én is úgy gondolom, hogy csak az idődet pocsékolod. Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan szekér után fussunk, ami nem vesz fel. Nem érdemes időt és energiát pazarolni arra, aki nem tart érdemesnek arra, hogy veled legyen.
2009. nov. 26. 11:43

Nem értem mire ,vagy kire vársz.

Ha ő is így érezne ,mint ahogy te ,szakított volna a barátnőjével ,és már rég melletted lenne,de nem így történt.

Nem szeretett beléd,és nem rád van szüksége,sajnos ez a nagy valóság.

Szerintem jobb lenne számodra ,ha lezárnád magadban és kitennéd a vége táblát.

2009. nov. 26. 11:33
Az utolsó mondatodban te is leírtad a helyzetet, ha te nem leszel, lesz más egy következő. Csak egy alkalmi kaland voltál a többi között, és mára megunt és tovább állt. Sajnálom, de ez van. A szíved sokáig fog fájni, de egyszer meggyógyul.
2009. nov. 26. 11:01

Szerintem ne várj rá, hisz annyi csodás pasi van... Vele csak az idődet pazarlod, hisz soha nem lesz a tied, Te csak a 3. vagy az életében.

Hidd el találsz nála sokkal jobbat, aki csak Veled akar lenni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook