Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg tud-e változni az, ki évekig csalta a párját? (mindegy, h. nő v. férfi) fórum

Meg tud-e változni az, ki évekig csalta a párját? (mindegy, h. nő v. férfi) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2008. júl. 28. 10:01
Nem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 25. 22:23
az aki egyszer megtette megteszi többször is! igérhet bármit. kevés a kivétel. legfeljebb ovatosabb lesz.
2008. jún. 5. 16:03
Kutyából nem lesz szalonna!!!!!!!
2008. jún. 5. 03:02
100%, hogy nem!!!
2008. máj. 25. 13:25
igen
2008. máj. 25. 12:33

Aki évekig csalta,az biztos nem fog és nem is akar megváltozni.Hiába a nagy duma.Nincs is annál szánalmasabb,mint mikor egy pasi jön a "nagy vadászösztön" szöveggel.Húúú,és akkor már mindent el kell neki nézni,mert kimagyarázta magát?!Ezt most általánosságban mondom,nem a fórum kiírójának.

Bár ha lennének következményei, biztosan meghúzná magát valamennyire!

Viszont ezzel a közhellyel,miszerint aki megteszi egyszer,az többször is meg fogja tenni-nem értek egyet.Ez nem törvényszerű!

Az első előtt még senki sem tudja 100%-ig,hogy az miként hat majd rá érzelmileg.Ritka,de megeshet,hogy olyan lelkiismeretfurdalása lesz tőle,hogy soha többet,még csak gondolni sem fog rá.A fórum címében leírtra persze ez nem igaz.

Szerintem mindenki csinált már olyat az életében,amire azt mondta,hogy soha többet.

Azért,mert valaki megkóstólja a rákot,még nem biztos,hogy máskor is eszik belőle.Mert egyszerűen nem ízlik neki.

Vagy ott van egy egyszerű,párszáz forint értékű bolti lopás.Az ember egyszer "poénból" kipróbálja,utána pedig olyan szörnyen érzi magát,hogy még a gondolattól is szégyelli magát.

Különbözőek vagyunk,nem mindenkire illik ez a mondás.Nem lehet általánosítani.

2008. máj. 25. 12:08
Kutyából nem lesz szalonna.
2008. máj. 21. 20:10
Nem tud, ez biztos
2008. máj. 21. 20:00
Ez nagyon gonosz! Szerintem gyógyultan új életet kellene kezdened... nélküle!
92. Baba84
2008. máj. 21. 19:48
tuti hogy NEM!!!!!!!!!!
2008. máj. 21. 19:48
biztos hogy NEM
2008. máj. 21. 18:49
Szia.Nem tud megváltozni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!20éve vagyok házasságban,vagyis elváltam a páromtól,de vele maradtam,és mindig is voltak nőügyei,meg lesznek is.A férfiben benne van a vadászösztön,mondja ő.Sajna nem tudok lépni,mert albérletben lakunk,én egyedül nem tudnék fenntartani a kislányommal együtt egy albérletet.Szenvedek mellette,nézem ahogy nap mint nap írja a neten a nőciknek a levelet,és aztán esténként randizni megy.Ehhez mit szóltok?
2008. máj. 21. 18:26
kizárt
88. dundy
2008. máj. 21. 18:25
tutti nem.
2008. ápr. 9. 02:26

NEM!


:((

86. RLindi
2008. ápr. 9. 00:58
Nem sok esély van rá felnőtt korban már ritkán változnak meg az emberek.
2008. ápr. 9. 00:14
Szerintem nem.
84. mint
2008. márc. 18. 23:51
Szerintem aki egyszer megteszi az tobbszor is megfogja.
2008. márc. 18. 23:20
Jól van, egy kicsit eltúloztam. A világ nem dől össze, de az én lelkivilágom egy ilyentől összetörne, és az legalább ugyanannyit ér.
2008. márc. 18. 22:21
Nem hinném! :S
2008. márc. 18. 22:20

Szépen fogalmaztál, eva25. Szerintem, aki megcsalja a párját, az valahogy megrekedt egy alacsonyabb evolúciós szinten. Nekem ne magyarázzon senki arról, hogy a férfiakat hajtja a vadászösztön, meg hogy az ember nem mindig gondolkodik. Az ember mindig gondolkodik!!! A hitvány gerinctelen pondrók nem gondolkodnak, akik megcsalják a párjukat, miközben azt pofázzák nekik, hogy ő életük értelme. A leggázabb, ha valaki még arra is gyáva, hogy bevallja a másiknak a megcsalás tényét. Ha jól megmagyarázza magának, hogy a hallgatással csak a másik fél érzékeny lelkét félti, akkor meg különösen szánalmas.

Hozzáteszem: a megcsalásnak vannak fokozatai. Egy csóktól nem dől össze a világ, viszont 10-től már igen.

80. eva25
2008. márc. 18. 22:06
Soha. Akit hajt a vadász ösztön, az csak ideig-óráig tudja magát lecsillapitani.
2008. márc. 18. 16:21
Ha valaki évekig csalja a párját, annak egész egyszerűen ez belefér az erkölcsi értékrendjébe, nem tekinti igazán bűnnek, vagy megbocsátható kis bűnöcskének tartja a megcsalást (mármint ő saját magának megbocsátja azt, hogy ő maga félrelép). Ha az egyik párját valaki évekig csalja, az a következőt is fogja. Leht, hogy nem rögtön, csak ha elmúlik a szerelem, ami előbb-utóbb bizony elmúlik. Ha valaki a csökött agyával nem képes felfogni 20 éves koráig, hogy a párkapcsolatnak vannak bizonyos szabályai, amiket be is kell tartani, az később sem fogja ezt megérteni.
78. 984ff08d0b (válaszként erre: 77. - Szabotimi)
2008. márc. 18. 14:27
ez nagyon édes :DDD
2008. márc. 18. 14:26

Készültünk valahova és én megpróbálta magam belepréselni valamelyik farmeromba persze teljessen reménytelenül. Ő bejött a szobába " Még nem vagy kész? " mire hiszti kezdödik " Én már nem férek bele semmibe " Erre ő " Ne agódj az életembe igen"

Hát nem imádnivaló:D

76. 984ff08d0b (válaszként erre: 75. - Szabotimi)
2008. márc. 18. 14:21
ismerős a szitu :D bár engem is ezerszer megerősített, hogy gyönyörű pocakos nő vagyok :DD azért kivágtam néha a hisztit :) ő meg elszontyolodott, nem értette mi a bajom, de nem szólt vissza soha, és utána, mikor lenyugodtam, mentem bocsánatot kérni :D aztán már hisztizni sem tudtam, mert elkezdtem és röhögésbe fulladt :DDD
75. szabotimi (válaszként erre: 72. - 984ff08d0b)
2008. márc. 18. 14:17

tényleg fura dolog, hogy ennyit változott. Házat építet, MEGNŐSÜLT, gyereket akart tőlem, dolgozik és lecserélte a csajozós verdáját.

De terhesen az ember mikor meghízik és ( bár szerintem soha nem voltam még ilyen szép mint terhessen ) nem olyan a férfi szemébe. Nekem ő a második a kapcsolatom és igazából kár aggodnom, de ezek a hormonok....

2008. márc. 18. 14:17
sztem betyárt elkergettük :( pedig nem akartam...érdekes volt olvasni a véleményét...
73. Anita123 (válaszként erre: 62. - 4fb920abf7)
2008. márc. 18. 14:15
vadaszoszton :S
72. 984ff08d0b (válaszként erre: 63. - Szabotimi)
2008. márc. 18. 14:12

ó én kezdek leszokni erről, bár ha nagyon rászoktatod a vérszívásra, utána hiányozni fog neki és nem érti, miért nem vagy féltékeny? :DDD akkor kezd el ő gondolkodni, hogy vajon van valakije, azért nem kérdezget? :D vagy rájön, hogy te már teljesen megbízol benne :)

nagyon érdekes és jó gyakorlat, ha egy cetlire sunyiban xeket rajzolsz, ahányszor szekálod napközben, és utána megnézed mi a napi átlag :) és legközelebb próbálod csökkenteni az adagot :D esetleg ha kemény vagy, összeszorított szájjal nem is szólsz...sőőt, még kedvesebb vagy vele :D érdekes eredménye lehet :DD kis pislogó verébszemek (asszonnyal valami nem stimmel), homlokráncolás (tuti valami nem stimmel...) és a végén megérzi, hogy bízol benne és akkor már tuti nem is lesz okod gyanakodni :D Ha meg visszaél ezzel, akkor aztán tényleg nincs kegyelem :DDD

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook