Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Még mindig szoptatok, a menszeszem általában 25, 30 napra jött meg, de most már 38 napja és sehol semmi. Ha van hasonló tapasztalat Irjatok fórum

Még mindig szoptatok, a menszeszem általában 25, 30 napra jött meg, de most már 38 napja és sehol semmi. Ha van hasonló tapasztalat Irjatok (tudásbázis kérdés)

2009. márc. 6. 23:07
Szerintem is vegyél tesztet! Én már a fogamzásgátlót is felírattam a dokimmal, aztán amikor már nem szoptattam, nekem is késett. Na nekem nem véletlenül. Így lett a harmadik gyerekünk. De én mondjuk akkor már éreztem, hogy nem fog megjönni. Nagyon nyugis voltam és a hasam se fájt egyáltalán...
14. dublin
2009. febr. 25. 12:37
Na mizu? vettél tesztet?
13. ildiko0914 (válaszként erre: 11. - Dublin)
2009. febr. 25. 11:42
Nagyon aranyosak vagytok, olyan jól esik ezt olvasni, Köszönöm!
12. dublin (válaszként erre: 10. - Ildiko0914)
2009. febr. 25. 11:42
Abból nem lehet baj, de szerintem fölösleges.De ha ettől megnyugszol, mindenképpen vegyél egyet
11. dublin
2009. febr. 25. 11:40
Csak saját magadat idegesíted ezzel Tündinek igaza van árthat a picinek is ez a sok ideg.Mindenkinek másképp reagál a szervezete.Ne aggódj.Ha nem jön meg a mensid az nem azt jelenti rögtön hogy terhes vagy.A cici és a méh szoros kapcsolatban van egymással, a cicid pedig ingereknek van kitéve, most a szoptatás miatt.Görcsölhetsz, és mégse jön meg.Nyugi amíg a kicsi nem utasítja el a cicit nincs baj
2009. febr. 25. 11:37

azért idegeskedek, mert mostanig rendesen jött, ha 30vagy 25 napra is de érkezett.

azt hiszem indulok veszek egy tesztet

2009. febr. 25. 11:33
Szerintem is ne idegeskedj mert azt csak rossz.a pici is megérzi a hormonok ilyenkor össze vissza vannak nállunk.Nekem már a 6hetes vizsgálaton meg volt azotam meg kb 2-3szor.
8. ildiko0914 (válaszként erre: 6. - Dublin)
2009. febr. 25. 11:32
Köszi szépen nyugtató szavaid, de most ez a legkevesebb, mármint a nyugalom.Próbálok reménykedni
2009. febr. 25. 11:31
Az első lányom két éves koráig szopizott,addig egyáltalán nem volt meg.Persze én is be voltam tojva,de akkor tudtam meg ezeket az okosságokat.Tündéri védőnénink volt.Ilyesmivel fordulhatsz hozzá nyugodtan,ha olyan a kapcsolatotok és nem valami "nagyüzemi" ellátásban részesülsz.A védőnő ugyanis a mamát is védi,nem csak a babát.
2009. febr. 25. 11:26
Sziasztok!nem hiszem, hogy idegeskedni kéne. Nekem is össze-vissza volt meg amikor szoptattam.A védőnő szerint, ha rendesen szopik a kicsi nem lehet baj.Egyébként pedig rossz ízű az anyatej, ha terhes agy, vagy megvan a mensid.Tehát a pici nem fog rendesen kajcsizni, azt meg úgyis észreveszed.Ne idegeskedj, mert elapad a tejed, az pedig még több bajt hozhat. Nyugi.(ennyi az idevágó tapasztalat három gyerkőc után.)
5. ildiko0914 (válaszként erre: 4. - Tündi7)
2009. febr. 25. 11:20
szia!Nem szedek gyógyszert, a mensim elég korán jelentkezett talán még csak két hós volt a fiam, és azóta jött általában 30 napra de olyan is volt, hogy korábban, most viszont még nem jelentkezett, hát nem kell mondanom, hogy kivok. Ha lett volna még hasonló eset a 14 hónap alatt, de nem volt
2009. febr. 25. 11:10
Szioka szerintem ne idekeskedj nekem is hol van hol nincs a pici fiam 11 honapos és csak 4szer volt azota meg.Egyébként szedsz gyogyszert?
2009. febr. 25. 11:04
senkinél ne volt hasonló eset?
2009. febr. 25. 09:44
írjatok ha volt már vkinél hasonló, most már tiszta ideg vagyok
2009. febr. 25. 09:43
Még mindig szoptatok, a menszeszem általában 25, 30 napra jött meg, de most már 38 napja és sehol semmi. Ha van hasonló tapasztalat Irjatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook