Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meg lehet valahol nézni, hogy milyen munkakörbe vagyok bejelentve? fórum

Meg lehet valahol nézni, hogy milyen munkakörbe vagyok bejelentve? (tudásbázis kérdés)

2014. nov. 13. 16:58
Köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 13. 16:53
Munkaszerződést nem kaptam újat, csak egy 2 mondatos módosítást. A bérpapíromon nincs rajta.
11. 12d083b51b (válaszként erre: 10. - Cilumiluci)
2014. nov. 13. 11:20

De igen!

No meg ahogy írja a kérdező, hogy időközben helyezték át másik munkakörbe, éppen ezért kellett (volna) kapnia egy "átsorolást", amin szintén szerepelnie kell, de a havi bérjegyzéken is rajta kell(ene) lennie. És ha géppel számfejtik a munkabért, akkor egész biztos rajta is van. Márpedig nem hiszem, hogy ma már bárhol is kézi bérszámfejtés lenne.

2014. nov. 13. 11:16
De igazából a munkaszerződésen is rajta kell lennie,nem ?
9. Cilumiluci (válaszként erre: 8. - Amon-Ré)
2014. nov. 13. 11:15
Ezt nem tudtam,bocsi.Mondjuk nem is érint.Akinek segítettél az a fórumindító :)
8. Amon-Ré (válaszként erre: 5. - Cilumiluci)
2014. nov. 13. 10:13

Sziasztok!


Igen is ügyfélkapuval meg lehet nézni.

magyarorszag.hu-n eBev szolgáltatások választása utána, Szolgáltatások menü/Biztosítotti bejelentések lekérdezése/ biztosítotti adatok biztosított részére ez után Új lekérdezés gomb utána lekérdezés indítása, berak egy új sort, ha elérhető a lekérdezés akkor jobb oldalon meg fog jelenni, az a szöveg, hogy elkészült eredmények, ha az excel ikonra klikkelsz akkor letölti egy excel fájlba, amit megnyitva a teljes bejelentésről kapsz tájékoztatást, köztük arról is hogy milyen Feor kód alatt vagy azt meg meg lehet nézni a ksh weblapján, hogy pontosan mit jelent.

Remélem tudtam segíteni :)

7. 0a13a7d41c (válaszként erre: 1. - Napfényes)
2014. nov. 13. 10:02
A munkaszerződéseden.
2014. nov. 13. 09:27
ami a bérpapíron van, az van a NAV-nál is!
5. Cilumiluci (válaszként erre: 3. - György55)
2014. nov. 13. 09:26
Ott ilyesmi nem látható.
2014. nov. 13. 07:30

Nézd meg, hogy a havi bérjegyzéken rajta van-e a betöltött munkakör, vagy esetleg egy u.n. "szakmakód", vagy FEOR-szám, mert ezek alapján lehet megtudni, hogy jelenleg milyen munkakörben vagy nyilvántartva.

Ezeket az adatokat a munkáltató havonta (a kifizetett bérrel, levont adó stb. összegekkel együtt) jelenti a NAV-nak, de kétlem, hogy a munkáltató által beküldött bevallásokhoz az ügyfélkapun keresztül hozzáférésed lenne. Hiszen akkor bárki megtehetné ezt, bármelyik munkáltató, /cég, vállalkozás stb./ adataihoz hozzáférhetne.

2014. nov. 12. 21:11
Ügyfélkapu, ha regisztrálva vagy.
2014. nov. 12. 21:05
Eredetileg x munkakörbe voltam felvéve, de kb. félév után áttettek másik munkakörbe, érdekelne, hogy a NAV-nál át lettem -e jelentve a másikra... meg tudom nézni valahol?
2014. nov. 12. 21:03
Meg lehet valahol nézni, hogy milyen munkakörbe vagyok bejelentve?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook