Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Meg lehet csinálni! - fogyókúrám története fórum

Meg lehet csinálni! - fogyókúrám története (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meg lehet csinálni! - fogyókúrám története

2013. júl. 14. 13:55
Én az olyan lányokat szeretem, akiknek a BMI indexe 16 körül van. :)
2013. ápr. 5. 19:30

Gratulálok!

Csak így tovább! Nekem is sikerült megszabadulnom tavaly március (akkor szültem) óta kereken 20 kg-tól! Meg egy 10est szeretnék fogyni.

Mozgás, ésszerű étkezés és lám mégiscsak meg lehet csinálni! Ha vegre kijön már a jó idő, akkor pedig irány az erdőbe futni. Mindenkinek meleg szeretettel ajánlom! Csodás combokat, popsit stb. varázsol!

14. lettis
2013. ápr. 3. 00:40
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat és elismerést! A hasonló cipőben jàroknak én is sok sikert kívànok az életmódváltáshoz! Sok hasznos dolgot írtatok, megpróbàlok ezekre is mèg figyelni! Most már mértem a centiket is, ès utánajárok az anyagcsere-típus meghatározásának is. Minden tovàbbi hasznos tanácsot szívesen fogadok, ne tartsátok magatokban! ;)
13. lettis (válaszként erre: 2. - INDUS11)
2013. ápr. 3. 00:30
Ahogy elkezdtem odafigyelni az étkezésre (semmi cukor, liszt, édesség,rizs,krumpli) már elkezdtek lefelè menni a kilók.az első kèt-három hét utàn a ruháimom màr éreztem változást. (Kb.2-3kg)Persze tudom, hogy először a víz tàvozik, nem feltétlenül zsírból fogy az ember, de én ennek is örültem mert tovàbbi lelkesedést adott. A rendszeres mozgàs beiktatásával pedig már nemcsak a kilók mentek lefelé, hanem a testem vonalai is kezdtek átalakulni, formásodni. Szóval, ha te is belevàgsz valami hasonlóba, csak bíztatni tudlak!:)
12. lettis (válaszként erre: 3. - 880331b0ba)
2013. ápr. 3. 00:11
Igazad van, valóban ugyanolyan, sőt talán még nagyobb kitartást igényel megtartani, amit elértünk! Azt hiszem az agyam már nagyon jól ráállt erre az életformára! A húsvét most egy jó kis kihívás volt: habzsi-dőzsi, sütemények, kalács stb.:) de jól vizsgáztam, és a legjobb, hogy nem került nagy erőfeszítésbe!sőt a családom megismert jó pár egészségesen elkészített liszt- és cukormentes süteményt ;)
2013. ápr. 2. 23:22
Ha már sikerült életmódot váltani, akkor is érdemes lenne csináltati egy anyagcsere-tipus meghatározást. Nagyon meglepődtem, hogy mit ehetek, mit nem, és mi az ami közömbös, de hasznos a szervezetemnek. Gratulálok a fogyáshoz, csak így tovább.
10. 9d7907a17a (válaszként erre: 4. - Lidércke35)
2013. ápr. 2. 11:29
Szerintem mérd a centiket is ne csak a súlyt. Mert vannak időszakok amikor a súly nem mozdul, de a centin lehet látni, hogy mégis csak változik az ember.
2013. ápr. 1. 14:59
Gratulálok a fogyásodhoz és az elhatározásodhoz!!
8. Ayna
2013. márc. 31. 14:39
Nagyon, nagyon ügyes vagy! :) Szívesen látnék képet!
2013. márc. 30. 21:50
Az atkins pont ezért király..mert gyorsan ,és látványosan tépi le a súlyt:D És ettől jól érzi magát az ember,és pont ezért csinálja tovább:D Gratulálok neked,és további kitartást kívánok :DDD
2013. márc. 30. 13:47

Gratulálok, a következő feladatod, hogy tartd meg a súlyodat.n Én mindig ezen bukok el.50 éves elmúltam és életemben biztosan fogytam már összesen 100 kilót! Csak mindig vissza is híztam 2-3 év alatt.

Ha nem is szigorúan az Atkins-t, de olyan diétát tartok, ami nagyon kevés (30-40 gramm) szénhidrátbevitellel jár. Nekem eddig az édességek nagyon hiányoztak, de felfedeztem a "Norbi" süteményeket és egy cukrászdát, ahol 10 gramm szénhidrát tartalmú somlóit árulnak. No ezekkel most elég jól elvagyok.

Mégegyszer gratulálok, légy büszke magadra!

2013. márc. 30. 13:11
Gratulálok!! :) Szép eredmény, büszke lehetsz magadra! ;)
2013. márc. 30. 10:21

Szia!

Gratulálok, nagyon ügyi vagy!

Én is január elején kezdtem, 162 cm vagyok és 66 kilóról indultam. Most 62 kg vagyok, de valahogy innen nem tudok elmozdulni 2 hónapja. Én is rendszeresen tornázom, heti 5 nap 1 óra erősítés Rékával. Én is szépen elkezdtem izmosodni, ami engem is még jobban inspirál hogy ne hagyjam abba.

További sok sikert, és kitartást!

2013. márc. 30. 10:05
Le a kalappal, nagyon ügyes vagy!!!! Én is állandóan "fogyózom", kisebb.nagyobb eredménnyel. Tapasztalatból mondom, (nem azért mert savanyú a szőlő) életmódváltásról majd csak akkor ildomos beszélnünk, ha ezt a súlyt tartani is tudod, legalább 2-3 évig! Sok sikert hozzá!!! Mégegyszer: nem az irigység beszél belőlem!!! Klassz dolgot értél el, tényleg!! :)
2013. márc. 30. 09:49
Gratulálok az életmódváltáshoz és a fogyáshoz! Nekem is szimpatikus ez a "módszer", és 20 g CH szerintem is irtó kevés. Nekem legalábbis :) Nálad mennyi idő után volt érzékelhető a változás?
2013. márc. 30. 09:08
Amióta az eszemet tudom, súlyproblémákkal küzdöttem. Számos népszerű fogyókúrát kipróbáltam már, a baj mindig az volt, hogy nem voltam elég kitartó és a "csodát" azonnal vártam. Ezért szépen sorban bele is tört a bicskám minden próbálkozásba.

Ugrás a teljes írásra: Meg lehet csinálni! - fogyókúrám története

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook