Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg is bolondulok!!!!! fórum

Meg is bolondulok!!!!! (beszélgetős fórum)


9. anya4005 (válaszként erre: 8. - Szomorka00)
2014. jan. 14. 23:14

Aki félelemmel él,félig él!

Ne büntesd a párodat egy ex taplósága miatt!!!

2014. jan. 13. 11:38
voltam férjnél,ő tobbszor is megcsalt,pedig tuzbe tettem volna érte a kezem,annyira megbiztam benne,aztán mikor kiiderult megcsalt villámcsapás ként ért.már nem tudok bizni,mert sincs rá okom hogy féltékeny legyek,de mindig az van bennem,hogy egyszer csak bummm,kiderulnek dolgok,mint azelott
7. ina87 (válaszként erre: 1. - Szomorka00)
2014. jan. 12. 18:47
Gyözd le magad,ha a párod igazán fontos számodra hiába nem féltékenykedsz.az is biztos h ha párod ezt tudja rólad akk tudna neked ebe segiteni,ám ennek az okát meg kell találni miért vagy enyire féltékeny talán már megcsaltak vagy párod követet el olyat amiért nem vagy biztos benne.szoval az elsö dolog az h megtud ez miért van második dolog h tegyél ellene ami eltart majd egy ideig és energiába is kerül,ha nem sikerül magad megoldani keres fel egy hozzá értö embert!
6. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Szomorka00)
2014. jan. 12. 18:30
keress egy pszichológust!
5. 48a0ddfa00 (válaszként erre: 3. - 91d4989ab9)
2014. jan. 12. 11:47
Mily igaz...
2014. jan. 12. 11:40
az idő mindent megold.Miért vagy féltékeny,mindennek megvan az oka,múltbéli dolgokért?
2014. jan. 12. 11:12
"Azok a gondolatok melyektől nem tudunk szabadulni, a végzetünké válnak."
2014. jan. 12. 10:21
2014. jan. 12. 10:20
Hát roviden a torténetem.páromall,több mint fél évet éltünk együtt,mikor felmondták az albérletunk,mivel ez egy kis falu már honapok ota nem találtunk másikat,igy mindketten haza koltoztunk a szuleinkhez,mert egyikunk családja sem fogadta be a másikunkat,ugyanis minden erovel szétakarnak minket választani.de mi kitartunk egymás mellett,még igy is,és váérjuk a lehetoséget hogy ujra egyutt élhessunk.ez eddig szép és jo,de azért nem minden fenékig tejföl.sajnos nem tudunk folyton egyutt lenni,mert nekem is és neki is van gyereke,ugy hogy minimum 2 felé kéne szakadni.legnagyobb probléma mégis a féltékenység.ami talán engem sokkal jobban kinoz mint őt.mindenben azt látom hogy átakar verni......tudom hogy szeret,és mégis.nem tudom hogy kuzdhetném le magamban ezt az egész dolgot,néha ugyérzem hogy ez már beteges,rengetegszer elfolytom magamban,de van hogy szová teszem és annak vita a vége,nem is kicsi.ha volna valaki hasonlo cipoben,vagy aki már letudta kuzdeni a féltékenységet és megosztaná velem tapasztalatait,hálás lennék érte!

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook