Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Még egy nő... fórum

Még egy nő... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Még egy nő...

1 2 3
62. Babákok (válaszként erre: 57. - Bucóka20)
2016. dec. 23. 16:10

Köszönöm, hogy megosztottad ezt velünk, örülök hogy sikerült túl lépni :)


Köszönöm a többieknek is a tapasztalatokat és biztatást, sokat segített.

61. kittl
2016. dec. 8. 18:11
Kitenni es menni tovabb. Az idö minden sebet meggyogyit.
2016. dec. 6. 11:28
Gondolom,az utolsó mondatodban feltett kérdésre nehezen érkezik majd elfogadható válasz .Ezt én sem fogom soha megérteni.
59. 3d956aa820 (válaszként erre: 48. - Babákok)
2016. dec. 5. 11:15
Először találd meg önmagad, próbálj egyedül kiteljesedni és boldog lenni. Aztán jön, aminek jönni kell :)
58. 3d956aa820 (válaszként erre: 57. - Bucóka20)
2016. dec. 5. 11:14
Ez nagyon kemény így, amit írtál. Örülök, hogy túl vagy rajta, mert a döbbeneten kívül mást reagálni sajnos nem tudok.
2016. dec. 5. 09:45

Szia!

Ismerős amit átéltél , ezen már én is túl vagyok.

3 évig voltunk együtt nagyjából (már alig emlékszem)....az vége felé elég furán viselkedett,haverokkal buli,éjszaka otthon aludt,nem velem....kindt dolgozott németbe és amikor utoljára ment ki,előtte közölte hogy nem tudja mit akar?!

Nem értettem,hiszen úgy tudtam szeret és én is szerettem őt...

Mialatt kint volt ezt hangoztatta,h nem tudja mit akar,szeret...de elbizonytalanodott stb..

Nah én meg amilyen vagyok...márcsak dühből is de megcsaltam,csókolóztam egy pasassal és ezt jól a képébe is vágtam...hogy ha nem tudja mit akar,akkor most már tudni fogja...

Végül ezután megint normális lett a kapcsolatunk..

Rengeteg mindennen átmentünk,ő elkezdett drogozni(előtte soha)..ezt sms-be vallotta be,h emiatt kezd tönkremenni a kapcsolatunk és h naon sajnálja..

Gondoltam segítek rajta,hiszen szeretem.Nem a bajban kell elhagyni a másikat.

(Pedig akkor kellett volna)

Kiálltam mellette,az egész családom vele volt.

Úgy tűnt normalizálódik a helyzet,ő szeret,én szeretem...minden oké.

Egyszer egyik este sétáltunk át hozzájuk..amikor mondta h menjünk már be a kocsmába a haverjaihoz ,igyunk meg egy colat.

Én mondtam h nem megyek és ő se mehet (mert azok a drogos haverjai) megbeszéltük h megszakítja velük a kapcsolatot.

Kérlelt,végül jol felisegesitett..mondtam h hagyjuk az egeszet a p.csaba,ha neki fontosabbak a drogos haverjai mint én akkor mehet Isten hírével.

Felmentünk hozzá,mosoly szünet volt,de mire felértünk hozzá már nem gondoltam komolyan h kidobom.

Reggel felkeltünk ,végül már nem emlékszem pontosan h h volt,de közölte h szünetet akar (arra hivatkozott h kidobtam ,elege van stb)..

Nem értettem...Végül a szünetből szakítás lett,mert mondta h szakítsunk.

Úgy éreztem magam,mint akit fejbe vágtak,hogy most mivaaaan?

Én szenvedtem,ő meg elvolt...annyira,hogy valahogy hét közepe fele szakítottunk,ő szombatn elment bulizni.Vasárnap taliztunk hogy vissza adjam a kulcsait egyéb doldokat.

Bejelentette h csókolózott 1 másik lánnyal.

Egy világ omlott bennem össze...Sírtam nagyon,sírt ő is...végül elment és szinte soha többet nem láttam.

Csak futólag.Hivogattam,felvette de mondta h uj baratnoje van.Egyszer-egyszer láttam..de többet nem beszéltünk,mintha egy idegen lettem volna.



Eltelt húúúú,jó sok év már..kb 6 (?) :)

Annyit tudok,(az anyja utólaag elmondta),h a csaj már a kapcsolatunk végefelé megvolt.Volt a lány meg énn.Az anyós tudta,a közös barátaink tudták.Csak én maradtam le erről a körről.


December volt amikor szakítottunk,következő évben már elvette a csajt feleségül.

Anyós irogatott még jó pár évig nekem néha-néha,h mennyire hiányzok neki,mert milyen jófej volt,meg még1 ilyen menye nem lesz stb.

Lepergett rólam,mert ő is áruló volt.


Exék azóta is 1ütt vannak,semmit nem tudok róluk.De nem is érdekelne már a magyarázata,mert akkor is hazudott,biztos az okrók is hazudna,már természetesen kihevertem.


Sokszor elképzeltem régebben h ha tslálkoznánk mi lenne!?Meghallgatnám e ha valamit akar mondani?!

Hát nem!Jobb így persze,h nem kettős kapcsolatban vagyok,de akkoriban baromira fájt!


Az idegtől hánytam , nem ettem ,sírtam mint 1 gyerek.Apám annak idején azt mondta megöli,mert így kicsinálta a lányát.

Lefogytam akkor 24kg, a pasik szinte omlottak utánam.Minden héten más pasim volt.

Nem bírtam egyedül lenni,de csak felületes kapcsolataim voltak.Buliztam minden héten,ittam mint akinek kötelező.

Végül megismerkedtem barátommal az interneten és már tobb mint 4,5 éve együtt vagyunk.Együtt élünk,minden közös.Szeretem nagyon :)

Néha eszembe jut hogy jól átb.sztak,de már nem érdekel,persze azóta jobban nyitvatartja az ember a szemét,talán kicsivel jobban is.Nem vagyok az a féltékenykedő hárpia ..de na,figyelek!:)

Fel a fejjel.Minden fájdalom elmúlik.

Jön majd másik aki tisztelni,becsülni, és szeretni fog. :)

56. e36c6ad80e (válaszként erre: 49. - Babákok)
2016. dec. 4. 10:06

Néhány hónapig összesen. Eleinte nem szakítottam meg vele minden kapcsolatot, keresett, hívott, írt, nem tudtam megszakítani, ez ment úgy 3 hónapig, majd egyszer megelégeltem és minden szálat elvágtam. És innentől sokkal jobb lett, sokkal jobban érzem magam, mint amíg benne voltam ebben. Nem sajnálom ezt az egészet, csak azt, hogy hamarabb nem nyílt fel a szemem, és azonnal nem dobtam ki ezt.

Ha valakinek valami olyan baja van a kapcsolattal, amit nem tud/akar megbeszélni, nem félrelépni kell, hanem kilépni belőle. Ha baja volt, miért nem mondta el. Az ilyen gyávákat nem tartom férfinak és mélységesen megvetem. Ő meghalt a számomra. Az sem érdekel, kivel van, mit csinál, és nem érdekel, hogy szeretett vagy nem szeretett, vagy mi volt. Mások véleményét sem kérdeztem semmiről, és neked sem javaslom, mert csak megbántanak, azt hiszi ilyenkor mindenki, hogy az ember arcába vághatja, hogy az a szemét nem szerette, de majd szeretni fog valakit.

Az ilyen mindig csalni és hazudozni fog. Mindegy, kivel van. Mindenki unalmassá válik ennek a típusnak egyszer.

És azt is borítékolom, hogy próbál majd egyszer visszatáncolni. Nekem mindig ez volt. Előbb-utóbb szánták-bánták amit tettek. De nálam nincs visszaút.


Alvásra macskagyökér tea. Nekem az bevált.

55. Babákok (válaszként erre: 53. - Elza4)
2016. dec. 4. 09:21

Igen, tudom... próbálkozom, és ez első pár napi sokkhoz képest jól haladok, még csak 3 hét telt el.


Én is hibás vagyok, tisztában vagyok vele, de akkor mondjuk az első félrelépésénél gerincesen közölhette volna velem az aktuális helyzetet. Igazából ezért haragszom rá(juk), hogy szemét módon hónapokig minden mellettem történt. (Miért kellettem én is?)


Igen többen ezzel biztatnak és belül én is tudom, hogy jobb most mint később, de jobb lett volna 1 évvel ezelőtt.


Egyébként most hallottam, hogy a lány meny ki külföldre. Gondolom hozzá... azt hittem ha valami ilyesmit hallok rosszabb lesz, de elég hidegen hagy.

54. Elza4
2016. dec. 3. 17:57
*kiverje a biztosítékot :D
53. Elza4
2016. dec. 3. 17:57

Elolvastam a cikked, és először is jobbulást kívánok! :)

Itt az idő a megerősödésre, 23 évesen még fiatal vagy, előtted az élet!! :)

Egyik hozzászólás kicsit megakasztotta a gondolataimat: ha az egyik fél flörtöl, az a reakció, hogy akkor én meg félrelépek? Érdekes, nekem az első gondolatom inkább az, hogy megkérdezem miért teszi. Szerintem a flört azért még nem kéne ennyire kiverje a kapcsolatot. Meg ahol a félrelépés oka az, hogy a másik flörtölt az a kapcsolat eleve nem áll biztos alapokon. A félrelépő infantilisságára utal. Jobban jártál, hogy most tudtad meg, és nem 3 gyerek mellett, 40 évesen. Próbálj meg megállni most a lábadon, ha ebből felépülsz sokkal erősebb leszel, mint voltál. :)

52. csikil4ny (válaszként erre: 50. - Babákok)
2016. dec. 3. 13:22
Ilyen helyzetekben a "hirvivovel" szokta megszakitani a kapcsolatot a megcsalt fel, ezert mindenki igyekszik kimaradni az ugybol.
51. Babákok (válaszként erre: 46. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 3. 13:20
Próbálkozom, köszönöm.
50. Babákok (válaszként erre: 46. - 35d45e2ed1)
2016. dec. 3. 13:18

Az fájt még nagyon, hogy rengetegen tudták, látták õket, köztük unokatestvér, nagynéni... és nem szóltak róla egy szót sem. Sõt egyikük meg is kérdezte, hogy együtt vagyunk-e, erre nevetve közöltem, hogy persze, honnan szedi hogy nem? Azt mondta hallotta... utólag kiderült, hogy látta õket.


Pedig mikor õk bajban voltak én mellettük álltam.

49. Babákok (válaszként erre: 45. - E36c6ad80e)
2016. dec. 3. 13:13

Igen, kellett pár nap nekem is mire felfogtam, bár ha a mindennapjainkra és arra a sok mindenre gondolok, amit együtt átéltünk szinte felfoghatatlan miért tette ezt velem.


Neked mennyi ideig tartott túllépni? Alváshoz nincs valami tipped?

48. Babákok (válaszként erre: 43. - 3d956aa820)
2016. dec. 3. 13:09

Kölcsönös tisztelet és megbecsülés, igen valami ilyesmit szeretnék, addig is próbálom élvezni a szingli létet.


Rengeteg dolgot feladtam érte... de biztos így kellett történnie, próbálok tanulni belõle

47. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 44. - E36c6ad80e)
2016. dec. 3. 12:21
az jó hogy túl vagy rajta és ki tudtad őt törölni a szívedből, ez a legjobb amit tehettél. lesz majd más, aki boldoggá fog tenni és nem csap be
46. 35d45e2ed1 (válaszként erre: 40. - Babákok)
2016. dec. 3. 12:19
Fel a fejjel, vannak olyan emberek is akik majd érdemesek lesznek a szeretetedre csak most sajnos olyanok között voltál akik nem ilyenek voltak. az nagyon jó, hogy elköltöztél otthonról ha nem volt jó és szerintem sok tapasztalatod lett most hogy milyenek a hamis barátok, vagy egy szerelem. ha újra kezded másokkal az első olyan jelekre ami arra utal hogy ez a (baráti vagy bármilyen más) kapcsolat nem lesz jó, lépj tovább. én drukkolok neked
45. e36c6ad80e (válaszként erre: 27. - Bekacomb)
2016. dec. 3. 10:41

Én is megroppantam. Amikor kiderült minden, alig tudtam felfogni, magamhoz térni, nem tudtam enni, aludni. Kellett egy kis idő, hogy egyáltalán tudatosuljon bennem, mi a valóság. Nagyon nehéz volt. Nem szeretnék több ilyet átélni.


Voltak jelek, de ez nekem nem volt elég, több bizonyosság kellett, amit aztán meg is kaptam. Tanultam a hibámból. Nem szabad saját magunkat becsapni. Észre kell venni a jeleket, és rögtön az elején lépni, ha ott vannak.


Jó ilyet olvasni, hogy tizenéves korotok óta együtt vagytok. :)

44. e36c6ad80e (válaszként erre: 39. - Babákok)
2016. dec. 3. 10:36

Nekem is volt ilyen, mástól jött hozzám, és tőlem ment máshoz, azt gondolta, majd ő faxa csávó lesz és megteheti, hogy több nője van és milyen király élete. Hát nem teheti. Egy aljadéknak gondolom, emberileg megvetem, megszakítottam vele minden kapcsolatot és meghalt számomra, egyszerűen nem létezik. Nem is érdekel, mi van vele, talán egyszer néztem meg a közösségi oldalát. Hozzá nem tudnék érni még egyszer.

És erre nincs is magyarázat. Ez (direkt nem Ő-t írok) mindent letagadott, hazudozott, amikor kérdeztem a dolgokról. Magyarázatot erre nem lehet adni és ne is próbáljon. Mert nincs. Az a magyarázat, hogy ez egy utolsó paraszt. Legközelebb az ilyet remélem, a szagáról vagy a szeme állásáról felismerem, és küldöm a rossebbe.

43. 3d956aa820 (válaszként erre: 40. - Babákok)
2016. dec. 3. 08:57
Sajnos meg tudom érteni a problémádat, nagyon kívánom, hogy mihamarabb túl tudj rajta lépni, és találkozhassnegy olyan férfivel, akivel kölcsönös a tisztelet es a megbecsülés!
42. Babákok (válaszként erre: 19. - Magdol)
2016. dec. 3. 06:58
:) :) jó ezt olvasni, még legyen sok boldog évetek együtt ;)
41. Babákok (válaszként erre: 12. - E36c6ad80e)
2016. dec. 3. 06:53
Az ilyen sunyi, másokon átgázoló embereket mindig kerültem, az hogy ö is ebben a "csapatban" van, sokat segít a felejtésben.
40. Babákok (válaszként erre: 3. - 3d956aa820)
2016. dec. 3. 06:48

A megbocsátást olyan szinten, hogy újra egy pár legyünk teljesen kizártnak tartom.


Mint embernek talán egyszer megbocsátom...


Márciusában külön költöztünk az agresszív nevelö apámtól, mind anyagilag mind érzelmileg megviselt ez az év. A tudat, hogy rengeteg barátnak gondolt személy becsapott, cserben hagyott és erre ö is ezt tette. Talán ez fáj a legjobban.

2016. dec. 3. 06:40

Kettös mérce... lehet... bár én a szemezésnél nem mentem tovább és ezt is bevallottam.

Ö nyíltan, több mint 1 éve heti többször más lánytól jött hozzám és mondta a szemembe, hogy szeret. Több emberrel összevesztem miatta, mert megvédtem. A munkahelyemmel játszott...


Abban teljesen igazatok van, hogy én idealizáltam öt. Nem kellett volna.


A cikk írása óta eltelt pár hét, már kicsit könnyebb.

Az esték viszont nehezek.


Mivel ö nem méltatott arra, hogy magyarázatot adjon így lezárni is nehezebb kicsit. Vagy legalábbis ennek is tudom be, hogy ennyire rossz.


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat, tanácsokat! Sokat segítenek...

38. Babákok (válaszként erre: 6. - Sirga)
2016. dec. 3. 06:21
Az egyéb azt takarja, hogy nem csak szexre kellett neki a lány, (ezt a kifejezést egy 16 évessel még leírni is fura) mert már érzelmileg is nagyon kötõdtek egymáshoz.
2016. dec. 2. 18:53
az a baj, hogy ahogy végigolvastam amit írtál, hogy te már rögtön a kezdeti idők után érezted, hogy nem lesz jó ez az egész, mégis bele akartál látni valamit ami valójában nem volt. erre tett pontot az, amikor ráadásul meg is csalt. szerintem lép túl rajta és adj esélyt magadnak, hogy megtalálod az "igazit".
2016. dec. 2. 18:34
Egy kapcsolatban nem épp a kor az ami jelentős, hanem a bizalom és őszinteség meg hát az, mennyire is szereti egyik a másikat.
35. vacsa (válaszként erre: 25. - Pengő Gyöngyi)
2016. dec. 2. 18:12
Hú de jó ötletet adtál :)) Na, majd jövő nyáron, csak el nem felejtsem. Ebben a korban, ugyi...
34. massalhangzo (válaszként erre: 33. - 328e1b30ab)
2016. dec. 2. 18:07

ha fontos a huseg, akor nem flortolok mas pasikkal a parom mellett olyan szinten, hogy azt hihesse, felreleptem. kettos mercevel mersz


amennyit hibazott vagy szemet volt a pasi, ugyanannyira a csaj is ebben a tortenetben. es ennek meg a korhoz sincs nagyon koze

33. 328e1b30ab (válaszként erre: 24. - Massalhangzo)
2016. dec. 2. 17:24
Ha már nem fontos a hűség, akkor nem hazudom azt, hogy hűséges vagyok. Hovatovább, akkor szakítani kell.
1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook