Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meg akarsz ismerni engem? (huszonéves férfi) fórum

Meg akarsz ismerni engem? (huszonéves férfi) (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2021. ápr. 8. 18:57
"Így neked is hamar le fog járni s szavatosságod..." Hát nem. Férfiként idősebbént is simán kapnék akár 10 évtől fiatalabb barátnőt vagy női társaságot vagy ismerősöket.
6. Channa* (válaszként erre: 4. - _Hi_There_)
2021. ápr. 8. 18:49

Óóóóó, de kedves!

Bár a kicsi csíra sem volt kevésbé kedves:DDDD


Na, lényegtelen.


Azt hittem Lászlónk nyitotta a fórumot.


Egyébként ha van kedved leírhatod ide is azt, hogy "mik a dolgok amiket szeret 1 Férfi ha női társaságra vagy barátnőre vágyik "


Bár egy kicsit értelmetlenre sikeredett ez a része a hozzászólásodnak, de sikerült megértenem, hogy mire gondolsz.

5. Domimami (válaszként erre: 4. - _Hi_There_)
2021. ápr. 8. 18:46
Így neked is hamar le fog járni s szavatosságod...
4. _Hi_There_ (válaszként erre: 3. - A97b9a4e4e)
2021. ápr. 8. 18:39
"Kicsi csíra még. :D" .i. Irigykedsz hogy nem öregasszonyokat/kiöregedőket keresek? Zavar hogy lejárt a szavatosságod?
3. a97b9a4e4e (válaszként erre: 2. - Vivo44)
2021. ápr. 8. 18:26
Bele se fértél volna Vivo a kalapba. 18-24 eves korosztaly. Kicsi csíra még. :D Te már nem. :D
2. vivo44 (válaszként erre: 1. - _Hi_There_)
2021. ápr. 8. 18:19

"Meg akarsz ismerni engem? (huszonéves férfi) (beszélgetős fórum)"

Címre válaszolva: NEM.

2021. ápr. 8. 17:16

Ismerősöket akarok szerezni...huszonéves Férfi vagyok! Vágyom a másik nem társaságára és azért jöttem a hoxára de nem barátnőt keresek itt! Olyanokat keresek akik néha írnának nekem üzeneteket és lehetne társalogni kötetlen témákról (kivéve néhány témákat - koronavírus, erotika, zene, filmek).


Ha introvertált vagy és magányos vagy és akarsz 1 kis társaságotakkor írhatsz 1 bemutatkozást nekem privátban. Mit akarsz csinálni a nyáron? Milyen oldalakat látogatsz és hogyan töltöd 1 napodat? Mi a napi rutinod? Mik után érdeklődsz? Mit csinálsz a szabad idődben?


Lehet a téma ismerkedés is!!! Hogyan érdemes ismerkedni a másik nem irányába stb. adhatnék tanácsokat hogy szerintem mik a dolgok amiket szeret 1 Férfi ha női társaságra vagy barátnőre vágyik de lehet más téma is... 18-24 éves korig írjatok!

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook