Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meforal szedésétől mikorra várható hogy rendeződjön a ciklus? fórum

Meforal szedésétől mikorra várható hogy rendeződjön a ciklus? (tudásbázis kérdés)


10. Cica86
2013. febr. 5. 09:08
Endokrinológus volt, tehát gondolom érti a dolgát. Voltam mindenen amit leírtál. Nem szeretném ide beírni az értékeket. A lényeg, hogy mindent megcsináltak, minden véreredményt, cukor-inzulin stb.
9. zzsuga (válaszként erre: 8. - Zzsuga)
2013. febr. 5. 08:43
ref határokkal meg mértékegységekkel, mert minden labr más és más
8. zzsuga (válaszként erre: 7. - Cica86)
2013. febr. 5. 08:42

Cica milyen orvos volt és milyen redeményre mondta, hogy jó? Ha leírod megnézem és segítek ha tudok.

Kell 3. napi és 21 napi hormonsor, FSH, T3,T4, ATPO, 2 órás cukor-inzulin eredményeid..

2013. febr. 5. 08:28
Minden hormon eredményem rendben van, 2 éve nem jön a baba. Ezért kért az orvos terheléses cukrot. Ott is rendben voltak az értékek. Az inzulinnál volt nagyon picivel magasabb érték, erre kaptam ezt a gyógyszert.
2013. febr. 5. 08:26
Ha esetleg egyéb probléma is van, akkor csak a mettel soha. A pajzsmirigyet is vizsgálni kell.
2013. febr. 5. 08:20
Diétázok, mozgok, igyekszek mindent tartani. Az inzulin nagyon kicsit volt csak magasabb, de a dokim ezzel a gyógyszerrel próbálkozzunk.
2013. febr. 5. 08:07
A meforal nem hormon gyógyszer, hanem a felborult cukor-inzulin háztartás miatt kapják. Ha azok rendeződnek akkor lesz normális ciklus. Ha a meforal mellett nincs tartva a diéta és mozgás akkor a helyzet romolhat, sokkal rosszabb lehet.
2013. febr. 5. 08:05
Ember, hormon, ir függő. Nincs két egyforma eset, ha lenne akkor az orvosok sem tapogatóznának a sötétben.
2013. febr. 5. 08:00
Nekem nem rendszeres a ciklusom, de mostanában 34-36 napra megjött. Két hete szedem a Meforalt,és meg kellett volna jönnie, most a 35. napon vagyok.
2013. febr. 5. 07:58
Meforal szedésétől mikorra várható hogy rendeződjön a ciklus?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook