Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Medrol tapasztalatok fórum

Medrol tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2020. máj. 2. 09:01
Gondolod, ha normális tájékoztatást kaptam volna, felmerült volna bennem ez a lehetőség? Egyébként tapasztalati úton is lehet ismeretet szerezni. De koszonom.... És jogos az észrevétel. Ez is lett volna a korrekt.
9. aszparagusz (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 08:39

Dr. Hoxa helyett az orvosodat kellene megkérdezni.

Most komolyan, az itteni hozzászólások alapján tervezed szedni/nem szedni a gyógyszered?

8. Channa* (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 1. 22:14

Akkor gondolom hasonlóan a többihez.

Nem tudom mennyit szedsz, de elvileg 1 tabletta helyett háromnegyedet 2-3 napig, majd felet, majd negyedet, majd abba lehet hagyni.

2020. máj. 1. 22:09
Koszonom, csak annyi van, h ne hagyja abba hirtelen.... nagyon durva. Alig várom h tul legyek rajta.
2020. máj. 1. 21:17

Elvileg a tájékoztatóban benne van, hogy milyen ütemben kell abbahagyni.


Én bevallom töredelmesen, hogy egyik napról a másikra abbahagytam.

Nem lett semmi bajom elvileg.

A súlyom néhány hónap alatt lement, az arcom pedig kb. 2 hét alatt rendeződött.

2020. máj. 1. 20:49
én is szedtem,de gyorsan abba is hagytam,mert borzasztóan néztem ki tőle,
2020. máj. 1. 20:45
Koszonom a hozzászólásokat. Lökésterapia gyanánt kaptam. 2•16mg az indulás, azt mondta az orvos 1 hétig szedjen . Mit javasoltok milyen dózisban csökkentsen .... koszi a választ .
2020. máj. 1. 20:04
Én 3 hétig szedtem, azért hagytam abba, mert úgy láttam holdvilágképem lett, és ugye tuti így volt, valamint 3 hét alatt 11 kg-ot híztam.
2020. máj. 1. 17:59

Nézz bele ebbe a fórumba:

[link]


Nekem hasmenésem volt tőle, így nem szedtem.

2020. máj. 1. 17:27
Szeretném megtudni kinek milyen tapasztalata van a Medrollal kapcsolatban. Nekem hőhullámaim vannak, izzadok időnként, arcom kipirul....Ez meg belefér ? Köszönöm a hozzászólást.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook