Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Medic Poliklinika fórum

Medic Poliklinika (beszélgetős fórum)


2013. febr. 26. 08:28
Tudom, hogy akik atópiás dermatiszban nyüglődnek,annak az ígéret is megnyugvás. Van akit ebből sikerült kikezelni? Mennyi idő alatt? Visszajött évek, vagy hónapok mulva?
2012. jún. 5. 17:55

Én elégedett vagyok idág velük!Kb 1,5éve már nincs candidám,azóta jártam utoljára náluk.

Előtte a nőgyógyászok 2-3 hónapra gyógyítottak meg,és minden kezdődött elölről...

Én így rengeteg pénzt spóroltam meg,mert évi szinten többe kerültek a dokik,és nem lettem jobban,csak átmenetileg.

6. mercante (válaszként erre: 5. - Vereskati)
2012. máj. 23. 16:20

Tiszteletem!


Több mint egy évig jártam a klinikára, szedtem rendesen a homeopátiás szereket (továbbiakban bogyók), sajnos sok értelme nem volt. Felírtak a bogyók mellé lymphomyosot-ot is meg mondták hogy szedjek sok c-vitamint meg aktiferrint..

Vidéki vagyok, ezt nem igazán vették figyelembe, idegesítően sokat kellett várni elég sokszor pedig időpontom volt mindig könyörgök, volt hogy az én időpontomra mást is beírtak véletlenül (?), és mehetett megint a várakozás :S

Szóval idegesítően sokat kellett általában várnom, pedig elvileg ez egy klinika...na mindegy

Ugye az árak meg mondjuk úgy hogy mérsékeltebben kedvelhetőek (szóval jó drágák). Engem elküldtek a klinikán belül egy olyan vizsgálatra is (8000 Ft) aminek semmi köze nem volt a betegségemhez úgyhogy azt az esetet kőkemény pénzlehúzásnak tartottam (mellékesen az elkényeztetett DR nőszemély mondja hogy milyen éhes miközben vizsgál meg hogy mi a baja szóval próbált minél hamarabb végezni velem, és ezt érezni is lehetet szóval ez is egy kis kellemetlenség de ilyenből több volt .....lehet hogy büdös voltam :D)

a Foll meg ugye alkalmanként hagy ne írjam le

hogy mennyibe fáj Már nem bírná el a monitor.

(nem is beszélve arról hogy a Foll-on kívül meg menni kell a szakorvoshoz is szóval az is benzincsővel szívja a pénztárca tartalmát)

Az egész dologgal akkor is meg lennék elégedve ha MEGGYÓGYULTAM volna. De nem így lett.

Szóval nem tudom ajánlani a klinikát, azt akarták hogy életem végéig járjak hozzájuk.

Elmondom hogyan lett volna:

Amig égető a probléma addig 2 havonta kell bejárni (5-6 alkalmat mondtak hogy valakinek annyi bemérés is kellhet de lehet hogy több is csak megsúgom hogy nekem megvolt sok alkalom, nem javultam semmit)

ha nem tapasztalnak energetikai elváltozást akkor fél év mulva egy kontroll, utána egy év elteltével egy újabb.

Ezt követően 2 évente kellett volna bejárni DE életem végéig.

Ezzel a follal sem vagyok kibékülve mindig ugye csak egy testrészembe volt a baj és az egészet megnézte mindig monja hogy milyen jók a "beleim" mondom nem mondod nem gyorsétteremben eszek ez várható volt főzök normálisan. Szóval mondtam hogy miért nem leht csak arra rámérni aszonta úgy nem lehet utána meg a drnő ajánlotta fel később de köszönöm ilyen részleges kivizsgálásra már nem mentem el, nem is bánom annyival több lé maradt a zsebemben.

Próbáltam leírni mindent köszönöm hogy elolvasták, nem azt mondom hogy az egész klinika mit sem ér, nekem sajnos semmit sem tudtak segíteni, csak ígérgettek, hitegettek.

Sok pénzt és időt, energiát vesztettem.

Mindenkinek a legjobbakat, legfőképpen egészséget kívánok!

Azóta meggyógyultam találtam egy nagyon jó orvost és megoldotta a problémámat.

U.I.úgy gondolom hogy olyan orvosok foglalkoznak homeopátiával akik nem tudnak műteni.

5. vereskati (válaszként erre: 4. - Pocy88)
2009. jún. 18. 20:06
Te mikor voltál?
2009. jún. 18. 20:04
Én az allergológián voltam, de az a nő egyenlő a nullával. dr. Szilágyi Ibolya. A végtelenségig bunkó, ott hagyott a rendelőben egyedül fél órát, amíg a tesztet csinálta. Ráadásul olyan gyógyszert írt fel, ami nem is hatott, sőt mások azt mondták, hogy nem is hallottak arról az allergia gyógyszerről és 6000 ft-ot kértek el... lehet másik rendelés kifogástalan, de az allergológia borzasztó.Nem akartalak elbizonytalanítani!
2009. jún. 18. 20:01

Nekem itt mentették meg a lányom manduláját! Nem is kellett kivenni azóta sem:) Akkor 4 éves volt, ma 18:)

Aztán nekem kezdett nagyon hullani a hajam, azt is sikerült "meggyógyítaniuk".

Én nagyon meg voltam elégedve velük:) (Bár akkor sem volt olcsó, de megérte, szerintem:)

2009. jún. 16. 11:53

Mi tavaly voltunk a fiammal, mert a májfunkciós értékei magasak néha. Nagyon kedvesek, tartják a megbeszélt időpontot, bár ennyi pénzért már lehet.

Nekünk sajnos nem tudtak újat mondani, nem mutatott a bemérés nagy eltéréseket, csak annyit, hogy a mája érzékenyebb. Kaptunk homeopátiás bogyókat, be is szedte a fiam (bár a diéta betartása kicsit nehezen ment), sajnos azóta is kiugrik néha a májfunkciós értéke, igaz még 1x vissza kellett volna mennünk és még 1 kúrát végigcsinálni.

2009. jún. 16. 06:57

Sziasztok!


Szeretnék érdeklődni, hogy volt-e már valamelyikőtök, akár ismerősötök itt? Tényleg hatásos a módszer? Vagy csak reklámfogás? Tapasztalatokat ide!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook