Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Média player az alapértelmezett lejátszóm, Hogyan tudom megszüntetni? Mást szeretnék, olyat ami minden filmet lejátszik. fórum

Média player az alapértelmezett lejátszóm, Hogyan tudom megszüntetni? Mást szeretnék, olyat ami minden filmet lejátszik. (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 18. 14:12

Sziasztok!

Melyik a legjobb dvd lejátszó program a laptopomra?

2010. febr. 9. 09:12

Köszi a segítséget, de azt hiszem nagyobb a baj.

Fen van a VLC. Az egészet Én rontottam el véletlen alapértelmezetté tettem a média player és a filmet ami a gépen van átalakitotta. Hiába társitok a képet nem adja be csak a hangot. Akármit csinálok azt irja ki , nem film fájl.

Ezt kéne valahogy visszacsinálnom.

2010. febr. 9. 08:51
Úgy látom a VLC vezeti a ranglistát :)))
2010. febr. 9. 08:28

töltsd le a VLC médialejátszot

nekünk bejött

2010. febr. 9. 08:14
K-lite kodek pakk full. Minden létező formátumot, avi. matroska, ogg, vob, dvd, dvix, vcd, mp4, mp3, stream, stb... Mindent lejátszik. Egyszerű kezelői felülete van. Írd be googleba: k-lite keress rá, ingyenesen letölthető.
2010. febr. 9. 07:45
azt ha total commandered van, jobb klikk hosszan, és ott a társításnák kiválasztod az avi meg a hasonlókat, amit az új lejátszóval szeretnél lejátszani, hogy innentől hasonló fájlokat alapértelmezettként azzal játsza le.
2010. febr. 9. 07:44
gomplayer
4. csutika100 (válaszként erre: 2. - Vakri)
2010. febr. 9. 07:43
Köszi megpróbálom.
2010. febr. 9. 07:43
Sehogy. De miért kellene megszüntetni? Több lejátszód is lehet. Én a VLC playert használom legtöbbet.
2010. febr. 9. 07:40
Próbáld ki a VLC Media Playert, guglizz rá, nem tudom nem e számít reklámnak ha belinkelem, én a prim.huról szoktam letölteni. Telepítsd fel. Mindenféle fájlformátumot telepített codek nélkül lejátszik. Amikor le akarsz játszani egy filmet, jobb klikk/társítás program választása. Ezután a kis ablakban válaszd ki a VLC-t és pipáld be, hogy az ilyen fájlok megnyitása mindig ezzel történjen. Sajnos ezt először minden fájltípusnál (avi, mpeg, wmv, stb) el kell játszani, de utána már nem.
2010. febr. 9. 07:30
Média player az alapértelmezett lejátszóm, Hogyan tudom megszüntetni? Mást szeretnék, olyat ami minden filmet lejátszik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook