Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőségi központok fórum

Meddőségi központok (beszélgetős fórum)


2013. jan. 5. 21:16

Sziasztok

Segítségeteket szeretném kérni meddőségi vizsgálatokkal kapcsolatba.

Érdeklődnék,hogy Temesváry Béla jól kivizsgál érdemes lenne hozzá bejelentkezni?

Mást nemtudok aki Kecskeméten meddőségi vizsgálatokkal foglalkozna csak vidéki kórházakat.


Várom mihamarabb segítségeteket

Üdv

Linda

2010. jún. 10. 16:45

Mi most jöttunk el a Dévaibol....Igaz én Vass dokinal voltam tavaly, ő meg ugye sajnos elment a Cirisbe, ami 100%-ban magán. Szivem szerint mennék utána, de ott egy lombik min. 500 000 Ft.

Msot a BMC-ben kezdtunk ujra. Nekem a Dévai intézet rosszat nem adott, de mondom ,én Vass dokinál voltam, ott soha nem vártam pár percnél többet, és nagyon kedves orvos..Borzasztóan sajnáltam hogy elment...Dévai doki sajnos nekem nem volt annyira szimpi, és anyagi okobol is váltottunk...

7. doboska.p (válaszként erre: 1. - 67c772efc3)
2010. jún. 9. 16:10
Szia! Én anno Dévainál kezdtem hát sajnos szörnyű volt. Volt hogy adott időpontra mentem és mégis 4-5 órát vártam hogy sorra kerüljek. /ha persze sorra kerültem és nem adtak másik időpontot!/ A vizsgálatokat így már meg sem vártam mert a harmadik ilyen alkalom után el jöttünk onnan. Aztán mentünk a SOTE-ra. Hát itt meg elég lekezelőek voltak. Sajnos innen is hamar eljöttünk. Végül a Budai Meddő központban kötöttünk ki ahol minden elismerésem az ott dolgozókért!!!! A fiam 5 éves! Üdv. doboska
6. Bcicus (válaszként erre: 5. - 67c772efc3)
2010. jún. 8. 13:34
A Dévairól engem több egymástól teljesen független nem meddőségis doki beszélt let és olyanok akik ott kezdtek de eljöttek, borzalmas állítóalg az egész.
2010. jún. 8. 13:33
Bcicus, köszönöm. Eddig nagy Dévai párti voltam, most inkább SOTE. Naponta változik...:( El kell indulni, utána már nem lesz ilyen gondom...:) Bőség zavara
4. Bcicus (válaszként erre: 1. - 67c772efc3)
2010. jún. 8. 13:19

A Dévai biztos ne, még más dokik is azt mondták, hogy csak oda ne menjek. A SOTE állítólag nem rossza, csak sokat kell várni.

Én a Pécsi intéztet választottam, mert róluk halottam a legtöbb jót.

2010. jún. 7. 12:31
Valaki tud segíteni a két adott hely kapcsán?
2010. jún. 6. 17:50

Szia!

Amiket írtál központokat,azoknál nincs tapasztalatom.Én a Kaáli-intézetet tudnám neked ajánlani,(Budán,Istenhegyi u.)ugyanis mi is odajártunk lombikprogramra a férjemmel.Csak jót tudok mondani,főleg,hogy 3év odajárás után tavaly megszületett a kislányunk.

ÜDV!!!

2010. jún. 5. 19:32

Kiderült, hogy csak lombik segítségével lehetünk szülők a férjemmel. Meddőségi központok között kutatunk, leginkább a SOTE 1 és a Dévai jöhet szóba. De melyik? Mindkettőről olvastam jót és rosszat, döntenünk kell.

Akinek van tapasztalata, kérem szíves segítségét: ki melyik intézetet javasolja? Pestiek vagyunk.

Előre is köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook