Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőségi genetikai és immunológiai vizsgálat fórum

Meddőségi genetikai és immunológiai vizsgálat (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. szept. 25. 16:48

Sziasztok !


szeretném megkérdezni hol van pesten genetikai és immuniológiai vizsgálat ingyenes mert nekem pénzest ajánlott a medősségi doki?

14. cili100 (válaszként erre: 12. - Pancsura76)
2012. aug. 12. 18:56

Szia!

Szerintem is érdemes!

A rossz minőség mit jelent pontosan? Nem termékenyültek meg, vagy nem osztódtak?

13. rinike (válaszként erre: 12. - Pancsura76)
2012. aug. 11. 18:47
Szerintem érdemes!
2012. aug. 11. 16:46

Sziasztok!

Nem tudom,jár e valaki még erre.....

Lombikos vagyok,a 2.sem sikerült,sajnos...

"Apagondok" vannak,nagyon rossz a spermiumok minősége.....az orvos donorspermáról beszélt már,hogy gondolkodjunk el rajta...

De semmiféle vizsgálatot nem javasol egyikünknek sem.

Elvileg,nálam minden rendben van.....

Szerintetek érdemes megcsináltatni a genetikát,immunológiát....mostúgyis legalább 3 hónap várakozás van...

Köszi

2012. júl. 5. 13:22

Sziasztok!


Én most megyek az első immunológiai vizsgálatokra vérvétel lesz.Pécsen élek és nekem nem kellett beutaló szó nélkül megvizsgálnak ingyen.Tud vki valamit a hüvelytükrözésről?

10. rinike
2012. jún. 24. 11:28
Nekem senki nem javasolta, hanem a lombikozások alatti várótermes beszélgetésekből jutottam arra, hogy szerzek beutalót. Nem akart adni a házi orvos! Aztán mégis elértem, hogy adjon. Eredmény: Az immunológián kiderült egy apró, könnyen kezelhető, de a beágyazódást megakadályozó gond (ezen kívül mindig minden rendben volt, mégsem jött a baba). Több inszem, 6 sikertelen lombik után most 18 hetes terhes vagyok spontán. Szerintem aki lombik előtt áll, mindenki menjen el!
2010. szept. 21. 12:33

Sziasztok!

Nekem most csinálnak immunológiát, de genetikát is nagyon szeretnék csináltatni, főleg 2 missed ab után! Genetikát mennyiért csinálnak beutaló nélkül? Illetve lehet- így csináltatni?

Gabka-1! A háziorvos is írhat genetikára beutalót??

Köszi a válaszokat!

8. gabka-1 (válaszként erre: 1. - Cili100)
2010. aug. 24. 18:25

Szia!

Nem tudom még aktuális-e?

A háziorvosomtól kértem beutalót, genetikára és immunológiára. Mindkettőnknek külön kellett beutaló. De a nőgyógyász is adhat.

Zalaegerszegen voltunk a kórházban (nem tudom Te hol laksz). Egy hónapot vártunk időpontra. Mindkettőnktől levettek 13 ampulla vért, és feltettek egy csomó kérdést.

A genetika kb. 3 hét múlva jött meg, de az immunológián minden eredményünk majdnem 2 hónap múlva. Egyik helyen sem kellett fizetni.

7. igi (válaszként erre: 6. - Monibakos)
2010. aug. 5. 13:15

bocsi hogy csak most írok !


Valóban adnak időpontot, mi egy egy hónapot vártunk.

Genetikán vért vettek tőlem is és a páromtól is, azt hiszem 3-4 hét volt mire megjött az eredmény.

Immunológián tőlem vettek kb 8 kémcső vért, és alaposan kikérdezgettek. Ennyi


Fizetni nem kellett.

2010. aug. 1. 09:29
Szia igi! Megirnad legyszi hogyan mukodnek ezek a kivizsgalasok?; olyat hallottam egy ismerosomtol hogy idopontot kell kerni vagy varolista van. Kell erte fizetni?
5. igi (válaszként erre: 4. - Cili100)
2010. júl. 27. 12:02
Debrecenben
4. cili100 (válaszként erre: 3. - Igi)
2010. júl. 27. 11:25
hol csinálták a vizsgálatokat, Bp-en?
3. igi
2010. júl. 27. 11:17

Szia


Én is lombikos vagyok, nekem sem a kaáliban adtak beutalót, mert ők nem adhatnak, de a vizsgálatot az ottani doki javasolta.

A nőgyógyászom írta meg a beutalókat, így voltunk a párommal genetikán, és immunológián.

2. cili100 (válaszként erre: 1. - Cili100)
2010. júl. 27. 10:37
beutalót
1. cili100 (válaszként erre: 1. - Cili100)
2010. júl. 27. 10:36
nekem a lombikos doki se adott, mert csak 2-3 vetélés után indokolt...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook