Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddőség? fórum

Meddőség? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Meddőség?

1 2 3
2015. márc. 18. 12:04
Én is éveken át próbálkoztam, de nem sikerült teherbe esnem. Aztán elmentem a Mens Mentisbe, ahol nagyon alaposan kivizsgáltak és sikerült kideríteniük a problémát. Nagyon kedvesek és segítőkészek voltak. Most 2 éves a kislányom! Ajánlom mindenkinek!
2014. nov. 1. 09:58

Sziasztok!

Ajánlom ezt a blogot azoknak, akik többet szeretnének tudni a lombikról vagy a meddőség kezelésének alternatív lehetőségeiről. Az oldal folyamatosan bővül.


[link]


Olyanok ne olvassák, akik épp lombik közben vannak vagy akik félnek tőle, hogy meginognak a lombikba vetett hitükben!

2012. aug. 18. 14:34

Szia.

Olvastam a cikket és nagyon tetszett.Én is hasonnló proplémával küszködöm.Már sok mindent megpróbáltam már, de még nem sikerült sajnos.A volt férjemmel sem.Ott mondhatom hála, mert nem volt jó házasság.Az élettársammal 3 éve vagyunk együtt.Már megbeszéltük hogy belevágunk .Neki van 2 nagy fia.Régebben volt hormonproblémám.Amit kezeltek.Azóta rendben vagyok .évenkénti kontrol alatt vagyok.Most pár honapja probálkozunk de még nem jött össze.Elkeztem egy gyógytea keverélet és próbálok egészségesebben élni.DE a cikked reményt ad hogy sikerültet.Ha ugy érzem feladnám szerintem elolvasom többször is.Köszönöm hogy megírtad.

67. Bcicus (válaszként erre: 66. - Lyukaszokni)
2012. ápr. 16. 12:52
Először egy endokrinológust keress. Ajánlom a mensmentist. teljesen hormonvizsgálat kell első körben.
66. lyukaszokni (válaszként erre: 65. - Bcicus)
2012. ápr. 16. 08:20
igen, nem jön, meg közben volt vetélésem is...csak ténylegesen ki akarom vizsgáltatni magam mert nem tudom hol hibádzik a dolog, és ilyen dokikat tudsz ajánlani, (inkább magán alapon mennék)?
65. Bcicus (válaszként erre: 63. - Lyukaszokni)
2012. ápr. 15. 15:28
Vannak valamiylen panaszaid, vagy csak nem jön a gyerek. Először egy jó nőgyógyászt, endokrinológust és andrológust keress.
64. Nanda (válaszként erre: 63. - Lyukaszokni)
2012. ápr. 15. 14:55
Magánba,vagy sztk-s rendelésen?
63. lyukaszokni (válaszként erre: 62. - Bcicus)
2012. ápr. 15. 08:09
kivizsgálások először...
62. Bcicus (válaszként erre: 61. - Lyukaszokni)
2012. ápr. 14. 23:06
Mire?
2012. ápr. 14. 22:53
Sziasztok, Székesfehérvár környékén tudtok ajánlani jó szakembert?
2012. ápr. 13. 19:27

Ciszta, Gyomor bántalom, Fogantatási problémák, Hormonháztartás, Vérzési bajok

Gyulladás, Allergia


Sok év ráfordítás változtast meg saját sikereddé, ne kudarcként és fájdalomként éljünk nők, hanem igenis tenni kell a fejlődésért, és a bajok elkerülése érdekében. Speciális étrend kiegészítőkkel ez lehetséges, én is jelenleg is fájdalom és görcsölve élek, de megtaláltam az ellene legjobbat és használ.

Segíti a termékenységet, a vérzést helyreállítja, hormonháztartásban segít, gyomorgörcsöket megszűntet!

Üdv Renáta

59. Timkomami (válaszként erre: 56. - Csoppike15)
2011. szept. 12. 12:37

Ha már így megkérdezed... de igen, túl korai volt.

Az jó hír, hogy az apukájával szeretitek egymást és ha már így alakult, vigyázzatok nagyon a picire!

Gondolom, most újratervezed az életed... ha valami gond van, vagy segítség kell, ismerek személyesen valakit, aki hozzád hasonló kismamáknak segít. Írj privátban ha kell, és megadom az elérhetőségét.

58. e33ecb08b8 (válaszként erre: 56. - Csoppike15)
2011. szept. 11. 15:49
Hááát, nem késői ez a kérdés?
2011. szept. 6. 12:26

Sziasztok!

Bocs elfelejtettem megírni, hogy tejsavó fehérje volt amit ittam.

2011. aug. 11. 22:19
sziasztok lányok!15 éves vagyok és ha minden igaz teherbe estem.16 évesen fogom megszülni a kicsit.a párommal nagyon szeretjük egymást és nem bántuk meg!!!!szerintetek nem volt tul korai??
55. c539036ec3 (válaszként erre: 54. - A305cbacd8)
2011. aug. 10. 18:20
Probáld ki a Gabriella terheségi tesztet állitólag nagyon jó persze egyik se 100 százalékos minden teszt tévedhet.
2011. aug. 10. 07:36
LÁnyok milyen tapasztalatotok van az ovu teszttel kapcsolatosan. Ma már a 15. nap, az LH tesztem még mindig halványabb. ????
2011. aug. 9. 14:39
:D
2011. aug. 5. 22:38
Teljesen ismerős a helyzet 2 évig orvoshoz jártunk mire nagy nehezen meglett az első fiunk.Nagy volt az öröm de mondták nem lehet spontán még egy,és láss csodát rá 6 évre minden segitség nélkül teherbe estem ismét fiam született.Soha nem szabad feladni,de nagyon rágörcsölni se a dologra!
2011. aug. 5. 16:53

Nagyon tanulságos és sokaknak reményt adhat a cikked, bízom benne, hogy sokan elolvassák.

Sok boldogságot kívánok.

2011. aug. 3. 14:37

Most komolyan, már többször eszembe jutott mostanában: nem fizetnek valami jutalékot az orvosoknak, ha valakinél meddőséget diagnosztizálnak és a lombikprogramra irányítják? Mert az óriási pénzthoz a konyhára, és gyanúsan sok lombikosról olvastam, hogy lombik után/helyett spontán teherbe esett.


Kedves cikkíró, gratulálok a gyerekekhez!

49. Herzi (válaszként erre: 44. - Cicmic 82)
2011. aug. 3. 06:10
Rengeteg féle fehérjepor létezik...állati- növényi, kivont kazeinos stb...Nem tudnád megérdeklődni hogy te milyen fajtát használtál...szerintem többünket érdekelne.
2011. aug. 2. 19:14
koszonom hogy meg irtad a tortenetedet mert igy remeny adtal nekem is
2011. aug. 2. 19:10
jó olvasni téged,örülök hogy megírtad a cikkedet.Egy részét átéltük veled a fórumon.Ilyenkor örömmel tölt el engem mikor valaki ennyi sikertelen próbálkozás után átélheti az anyaságot akár többször is.
2011. aug. 2. 17:31

Jónás módszerről hallottatok már?:)Nézzetek utána a neten!Sokaknak segitett már!Szerintem 1 próbát megér!

Illetve azt hallottam még,h egy nő évente egyszer-kétszer vagy a szerencsések akár 4-szer is teherbe tudnak esni!Ezt úgy kell elképzelni,h mondjuk csak tavasszal vagy csak nyáron vagy csak ősszel vagy csak télen,ha az illető csak 1-szer tud egy évben!Illetve,ha 2-szer akkor tavasszal és ősszel vagy télen és nyáron!És vannak akik minden évszakban fogékonyak!Érdemes megnézni,akinek több gyermeke van,h mikor melyik időszakban fogantak!A húgom első gyermeke júniusban született,majd 5évvel később a második babája úgy szintén júniusban született!:)))Szóval úgy tűnik,h ő egy évben egyszer fogékony erre!Akit érdekel nézzen utána a Jónás módszernek,érdemes!:)))

Sok sikert!

2011. aug. 2. 11:17
Gratulálok!!!! Mi is már egy éve próbálkozunk! Nekem is PCO gyanut mondtak az orvosok, de ennél közelebbit egyik sem... Régóta halogatom az életmódváltást, már kipróbáltam mindenfélét, de ahogy olvastalak, rájöttem, lépni kell, nem várni a csodára.... nekiállok... Köszönöm!!!
2011. aug. 2. 08:59

Köszönöm a sok gratulációt, hozzászólást!

Csak most van időm írni valami választ.

A fehérjeport táplálékkiegészítőket forgalmazó boltban lehet beszerezni. Én egy ismerősömtől kaptam kimérve, így nem tudom a pontos márkáját, de az ilyen boltokba általában értenek hozzá, és tudnak segíteni. A fontos, hogy ne tömegnövelő legyen, hanem minél tisztább fehérje, és oda kell figyelni, hogy mennyit szabad belőle inni.


A másik dolog...a legfagyasztott Picikkel nem tudjuk még, hogy mi legyen. Szükségünk nem lesz rájuk úgy tűnik, viszont a megsemmisítést semmiképp nem akarjuk, szóval lehet, hogy felajánljuk majd a kórháznak vagy más pároknak, akiknek szükségük lenne rá.

2011. aug. 2. 08:36

Cikkedből árad a pozitivitás!;)

Gratulálok, nagyon jó hallani, hogy történhet csoda az emberekkel. Tesóm (nővérem) nagyon hasonló cipőben járt, első férjével a lombiknál tönkre is ment a házasságuk. Mondjuk neki meg tudták állapítani, hogy kóros méhnyálkahártya burjánzása van, + még pár más, 6-7 évet próbálkozott összesen, közben másik párra talált. Két lombik között spontán lett terhes, az orvosok is elhűltek! Novemberben lesz 2 éves a kislány és már várják a 2. babócát, október 25.-re vannak kiírva.:))

Sok sikert nektek is és jó babázást! :)))))

2011. aug. 2. 07:28
Istenem! De jó volt olvasni ezt a cikket! Csak annyit tudok hozzáfűzni, hogy gratulálok mindkét csemetéhez, és köszönöm, hogy megírtad ezt a cikket. Boldog életet kívánok kis család! :O)
2011. aug. 2. 07:20
Megható történet. A Csoda bárkivel megeshet, csak hinni kell benne és nem görcsölni a dolgokon.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook