Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meddig tör a műfogsor? fórum

Meddig tör a műfogsor? (beszélgetős fórum)


7. 273206364e (válaszként erre: 1. - Roneke)
2013. nov. 11. 17:26
Menj vissza a törésből látni fogja,hogy honnan kell lecsiszolni!
2013. nov. 11. 17:15
nem lenne szabad törnie, ahogy más is írta, addig járj a fogorvos nyakára, amíg nem tökéletes
2013. nov. 10. 13:24
Nekem is hasonlo problémám volt,a gyogyszertárban kaphato :-Gengigél nevü szájspré kimondottan a műfogsor által okozott problémákra.Nagyon jo nekem egy nap alatt begyogyult!!!Csak ajánlani tudom,kb 2-3 ezer ft az ára,de megéri!!!
2013. nov. 10. 07:28
Én is azt mondom, hogy addig járj a fogorvosodhoz, amíg rendesen be nem csiszolja azt. Addig is öblögess jó erősre főzött kamillateával, vagy ecseteld be az ínyedet Glycosept, vagy Phlogosol oldattal.
3. Katinkaboszi (válaszként erre: 1. - Roneke)
2013. nov. 9. 19:58

Sajnos addig kell visszajárni, míg pöccre be nem igatzítják.

Ha nem mégy vissza, sajnos nem fogod tudni használni és csak ablakon kidobott pénz lesz.

2013. nov. 9. 19:53
Nekem csak egy hidam van, ami elsőre jól sikerült, de sztem menj addíg, míg tökéletes nem lesz. A (nem kevés) árban benne van az igazítás is.
2013. nov. 9. 19:37

Sziasztok!

Másfél hete készült el a kivehető alsó- felső fogsorom, de sajnos nem tudtam még sokat hordani, mert nagyon töri az ínyemet! A felső már csak egy-két ponton érzékeny sebeket okoz, alul viszont több helyen tör, most éppen még a nyelvem oldalán is van alul seb.Kétszer csiszolták eddig, hétfőn újra megyek majd.Van valakinek tapasztalata ezen a téren?Ettől még lehet, hogy valamikor kényelmes lesz a fogsor? Ti is sokszor voltatok igazításon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook