Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Meddig tarthat még a hajhullás? fórum

Meddig tarthat még a hajhullás? (tudásbázis kérdés)


10. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 14:55

Évek óta használom(eszem) a sörélesztőpelyhet, nagyon ajánlom ! Jó a hajnak a kókusz, a köles és a zab(pehely). De nem rátenni, hanem enni. :)

Már nyugdíjba mentem, de hosszú hajam van, és még szép is, nem hullik.

9. Kótyomfity (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 13:17
Azt nem tudom megmondani, hogy mikor fog elállni, de nekem sokat segített a Tricovel hajerősítő vitamin. Tudom, nem éppen a legolcsóbb, de elég kúra szerűen egy vagy esetleg kettő dobozzal beszedni, ha belefér a költségvetésedbe, akkor én ajánlom.
2022. aug. 8. 13:05
Nekem a folát csepp segített, kb. 2 nap alatt szüntette meg az egyre erősödő hajhullást ami már sok-sok hónapja tartott.
2022. aug. 8. 10:17
Jó kérdés egyébként :-D mert már annyi mindent szedtem csak valami hasson így egyikre sem tudnék 100%-ban megesküdni :-D de tervezek vele egy kúrát majd ősszel is. Hál istennek rengeteg babahajam lett de azt sem tudom melyiktől viszont több értelme volt ennek a hajvitaminnak mint az összes többi másiknak mert azoknak szerintem végképp semmi hatásuk nem volt.
6. andi6020 (válaszként erre: 5. - Pasionella)
2022. aug. 8. 09:38

A Tricovelt neked használt? Bár ha akkor szedted, amikor az Alpicortot használtad, akkor ugye nem lehet tudni.

Csak mert én szedtem 3 hónapig, és semmi hatása nem volt.

5. Pasionella (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. aug. 8. 09:29
Nem jutott eszembe a neve, igen, az alpicort csodát tesz :-)
4. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 09:28
Bőrgyógyászhoz menj el. Nekem egy évig tartó hajhullást állított meg a cink cseppek (szájon át), készítős hajszesz plusz Alpicort plusz használata.
2022. aug. 8. 09:23
Szerintem menj el bőrgyógyászhoz. A betegség miatt valószínű egy telogen effluvium epizódod volt, ami lehet még most is tart, de lehet, hogy a "háttérben" androgenetikus alopeciád van, amit a TE epizód hozott a felszínre. A TE általában pár hónap alatt magától elmúlik, az androgenetikus alopecia meg csak kezeléssel lassítható. Bőrgyógyász/endokrinológus mondja meg biztosra hogy mi a gond.
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. aug. 8. 09:21
Szia, nekem covid után ugyanez volt, fele hajam kihullott. Mindennel próbálkoztam de végül a bőrgyógyász segített igazán imunerősítő gyógyszerrel és egy szteroidos hajszesszel + szedtem két hónapig hajvitamint a tricovelt.
2022. aug. 8. 08:59

Áprilisban volt egy hosszabbra nyúló betegségem , és májusban elkezdett hullani a hajam. Nem vészes, de azért érzem már hogy kevesebb és még mindig jön le. Mivel vékonyszálú a hajam 2 nap múlva már nem tart sehogy.

Voltam vérvételen , nincs már gyulladásom sehol és a tsh-m is rendben van. Folyékony keratint iszok, szedek vasat, de egyelőre semmi sem állítja meg.

Meddig tarthat még ez? Illetve mi lehetne a következő lépés ? Kezdek kétségbeesni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook