Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig tart ez a "ha nem eszek, mindjárt elhányom magam" érzés? fórum

Meddig tart ez a "ha nem eszek, mindjárt elhányom magam" érzés? (tudásbázis kérdés)


10. gribedli*** (válaszként erre: 9. - Globus)
2018. febr. 10. 17:52
:DDD
9. globus (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2018. febr. 10. 15:17
Szülés után másféle problémák jelentkeznek és az kitart úgy kb. 30 évig :D
8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2018. febr. 10. 14:49
ó te szegény,kitartás idővel jobb lesz
7. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2018. febr. 10. 09:28

A terhesség végéig mindig lesz valami "nem normális", egyik elmúlik, jön a másik. Szülés után helyreáll a rend.:)))

Kitartás, mert közhely, de igaz: de olyan változások mennek végbe testben lélekben, amik velejárnak.

2017. dec. 16. 13:11
5. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2017. dec. 16. 12:47
Hálistennek a 12. héten mindig elmúlt, nekem a savanyú zöld alma segített át ezen az időszakon, a szokásos kenyèr, keksz, sós keksz, hiába ettem, mind kijött. A tej, hiába mondták, hogy puffer hatással van, az is kijött. A savanyù alma és kompót (szegfűszeggel, gyömbérrel) viszont minden émelygésre jó volt. Persze, nem vagyunk egyformák, de ha semmi sem segít,kipróbálhatod ezt is. A canada dry és a twinnings gyömbèr-citrom tea is jó volt.
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2017. dec. 15. 21:13

Nekem 8 hónapig a fiammal. Igaz én, ha ettem akkor is hánytam.


Azt mondta a védőnő, kenyérhéját egyem, semmit nem használt.


Kitartás!

3. megi04 (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2017. dec. 15. 20:28
Remélem,nálad nem így lesz,de nekem 9 hónapig tartott...:(
2. Aidababa (válaszként erre: 1. - Rosalindaaa)
2017. dec. 15. 20:26
Kb. félidőig, ha jól emlékszem. Kitartás!
2017. dec. 15. 19:58
13 hetes + 4 napos kismama vagyok. Felkelek, és azon nyomban reggeliznem kell, különben úgy érzem, menten elhányom magam. Utána a reggeli gyorsan felszívódik, ezért ismét előjön ez a rossz érzés. Ebédig csipegetnem kell, hogy ne legyek rosszul. Ugyanez a helyzet ebéd és vacsora között, és vacsora után is. Illetve ha éjszaka felébredek, akkor is be kell kapnom valamit. Mindez nem azt jelenti, hogy az étel mindig kifejezetten jól esik, van, amikor undorral eszem meg, de mindenképpen ennem kell, hogy ne legyen hányingerem. Akik hasonló tüneteket tapasztaltak, és nem múlt el náluk a 12. héten, azoknak mindez meddig tartott még? Úgy szeretnék már újra normális éhségérzetet érezni, mint azelőtt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook