Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig tart az álláskeresői járulék elbírálás? fórum

Meddig tart az álláskeresői járulék elbírálás? (tudásbázis kérdés)


15. I30
márc. 4. 16:51

Sziasztok. Január 22-én igényeltem meg az álláskeresőit.

Határozatot még nem kaptam.

Mikor várható ebből utalás?

Szabolcs Szatmár Bereg Megye.

2020. aug. 13. 07:11
Most jött sms,hogy megkaptam :) Azt hittem jövő hétig várnom kell:)
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Channa*)
2020. aug. 11. 09:51
Ha nálam így kesz, ahogy írod,már nem számít a lényeg,hogy megkapom:)
12. Channa* (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 10. 22:20

Szuper!

A fiam azt is megbeszélte, hogy ne küldjék ki postán a határozatot, mert csak akkor küldenek pénzt, ha a határozat tértivevénye visszaérkezik, azaz kb. 1 hét, ha nem több.

11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Channa*)
2020. aug. 10. 20:33
Nem volt rá szükség..Fővárosi Munkaügyi hivatalnak irtam,amit továbbítottak a 9.kerületi vezetőnek,aki felhivott majd elektronikusan megkaptam a határozatot.:)Jövő héten megkapom a járadékot.Köszönöm mindenkinek,neked is a segítséget :) Szép estét mindenkinek!
2020. aug. 7. 20:51

Menj be.

Azt fogják mondani, hogy 60 napjuk van arra, hogy feldolgozzák, de te kérd meg, hogy név szerint nézzék meg, hogy hiányzik e valami stb., mert különben feledésbe merül.

9. df1e1c376c (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 7. 19:28
Sok ember vesztette el a munkáját, sok lett a meló. (Nem mintha amúgy kezüket-labukat törtek volna a tökéletesen képben lévő ügyintézők.)
2020. aug. 7. 18:14
Amikor elkezdtem a folyamatot,a 8jegyű kód megadása utáni emailükben felajánlották az e-mailben történő opciót is.E-papír ide vagy oda.Viszont kaptam egy e-mailt egy hónapja,hogy az április kérelmek elbírálása zajlik,legyek türelemmel.Viszont ha hónap közepén sem történik semmi,akkor kénytelen vagyojk személyesen,csak nehogy újra kelljen mindent csinálnom😅Szép estét mindenkinek!
7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 7. 18:04
Ha éppen álláskereső vagy, menj be a hivatalba és intézd el személyesen. Sokkal-sokkal előrébb leszel.
2020. aug. 7. 11:49

Elektronikusan "hogy" küldted?

Mert ha csak dobtál egy mail-t nekik, az nem minősül elektronikus kapcsolattartásnak.

Ügyfélkapun keresztül, E-PAPÍR-on kell az ilyeneket benyújtani.

5. Hekate (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 7. 11:01
Márciusban én is így adtam be.. vár tam 3 hetet, semmi. Újra elküldtem. Akkor végre megmozdultak.. Én mindig abból indulok ki ilyen esetekben, hogy az irodákban sem atomfizikusok ülnek..nem figyelik, elveszik, elfelejtik, kihagyják, szarnak bele.. Menj be személyesen vagy küld be még 1x.
2020. aug. 7. 10:34

Mifelénk ha személyesen megyek be regisztrálni már akkor ott, helyben elbírálják, megmondják mennyit adnak és azt is mikor utalják.

Menj be személyesen mert ennyi idő alatt már kellett volna valami választ kapnod.

2020. aug. 7. 09:57
Igen,de szerintem biztos nem csak én adtam be ugyanoda a kérelmemet,ezért bátorkodtam kérdezni:)
2. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. aug. 7. 09:20
Én biztosan nem várnék tovább hanem bemennék személyesen, nem hiszem, hogy itt bárki érdemben tud majd segíteni.
2020. aug. 7. 08:53
Május 29.-én adtam elektronikusan az elmúlt 3 évben kapott papírokat a munkaviszonyokról a Budapest 9.kerületéhez(Igazán lehetne XI.kerületben is egy,de mindegy),egy a munkaügyi központhoz kapcsolódó oldalon kalkulátor elméletileg kaphatok álláskeresői járulékot..bár olvastam olyat,hogy valaki több ideig volt munkaviszonyban,mint én mégis napi 80 Ft-ot kapott..Emailt nem kaptam,telefont nem veszik fel.Valahol már 30-40nap alatt elbírálják a kérelmeket,akkor itt miért tart ennyi ideig?Van itt még valaki rajtam kivül,aki Budapest 9.kerületéhez adta be a papírjait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook