Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig mész el, hogy megtartsd a terhességed, ha már úgy érzed a saját egészséged veszélyben van? fórum

Meddig mész el, hogy megtartsd a terhességed, ha már úgy érzed a saját egészséged veszélyben van? (beszélgetős fórum)


1 2
2011. okt. 1. 11:41
A töténetem:8 hetes terhes vagyok,ami 3 hete derült ki,nem az én hanyagságom miatt,rendesen menstruáltam,mindig odafigyeltem az ilyen dolgokra rendesen vezetem,eddig soha semmi problémám nem volt.3 hete 3-4 naponta erős vézéseim vannak,felkerestem egy korházat ahol megállaitották terhes vagyok,pihenést javasoltak és gyógyszerrel elkezdtek tömni.1 hét itthon fekvés után sem változott a helyzet,sőt egyre rosszabb lett,javasolták feküdjek be a korházba további pihenésre,ez meg is történt.1 hetet tötlöttem el a korházban szigorú fekvés és gyógyszer.Sajnos már nagyon eldurvult a helyzet nem hogy stagnálna egyre rosszabb.Az utolsó vérzésnél már tenyérnyi vérdarabokat lökött ki a szervezetem,és kb mintha 3 bögre vért öntöttek volna alám.Ehhez párosult már egy két napos rosszullét is,olyan szintü gyengeség,hogy már egy fogmosás is nehezemre esett.Amit megállapitottak és mondanak az orvosok 3-as terhességem volt amiből 1 embrió egyenlőre életképes.Mivel ez egyik napról a másikra derült ki és mivel soha semmi gondom nem volt,nincs is állandó orvosom.Sajnos amit most meg is tapasztaltam az ellátásban,nem emberként hanem egy fadarabként kezelték.Ezt köszönhetem maganak,mert igen is most megtanultam legyen egy nőnek egy állandó orvosa akire mindig számithat.Sanos a 3 hét alatt semmi javulás nem állt be,csak rosszabb az állapotom és mostmár magamon is érzem,egy hét korház kezelés alatt 3 kg fogytam,és teljes idegkimerültséggel,fizikai gyengeséggel hagytam ott a korházat.A döntésem terhesség megszakitás,miután ezt bejelentettem a korházban szinte le se köptek,a zárojelentésemben hazugságok voltak amiért elkezdtem harcolni,ezek után az osztályos orvos közölte,hogy hülye vagyok és depressziós.Az utolsó brutális vézésem óta semmi vizsgálatot nem csináltak csak közben,de a magzat él és van szivhang,de az én egészségi állapotomat egyáltalán nem vették figyelembe.Ami nekem lejött ebben az egy hétben én nem vagyok fontos.Megbeszéltük a családdal,hogy nem biztos,hogy ha ez már igy kezdödik akkor ez jól is fog végzödni.Az orvsok szerint várni kell,hogy megmarad vagy elvetélek.DE!!És itt a kérdés minden áron,meddig megy el az ember.Nagyon rosszul érzem magam a családomtól,barátoktól minden támogatást megkapok,de az orvosok részéről mért azt kell kapnom,hogy egy sz....r ember vagyok.Meddig kéne még huznom ezt a dolgot?Egy életvidám,energikus emberből 1 hét alatt egy roncs lett legalábbis ezt érzem magamon,mert ez természetesen kit nem viselne meg, a 10-es skálán én mindig 10-en éreztem magam,most pedig 0 alatt.Pedig higyjétek el sok mindenen keresztül mentem már mindig tudtam magam tartani,jól vettem az akadályokat, most nem megy.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook