Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Meddig lehet úgy egy kapcsolatban maradni, hogy a párunk a súlyfelesleg miatt piszkál? fórum

Meddig lehet úgy egy kapcsolatban maradni, hogy a párunk a súlyfelesleg miatt piszkál? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2014. dec. 19. 15:15

Nagyon sokfélék vagyunk, van, aki határozott, erős jellem van, aki csak később lesz az és van, aki határozatlan marad sokáig, vagy végig.

Emiatt is előfordulhat, hogy nem csak egy-egy tulajdonság (megléte vagy hiánya) miatt maradunk valaki mellett.


(Ismertem egy lányt, aki azért mert férjhez, hogy "elmondhassa". Na szép, nem is tartott sokáig a házassága.)

142. BESTia ☺ (válaszként erre: 139. - Kriszta773)
2014. dec. 19. 15:11

Részben egyetértek veled, de nem teljesen. Jónéhány tulajdonság kiderül az emberről az első találkozások alkalmával, de lehetnek az embernek olyan tulajdonságai is, amire adott pillanatban, kellő tapasztalat híján, nem figyel oda, nem tartja fontosnak. Idővel derül csak ki, hogy egy jellemzőre érdemes lett volna odafigyelni.

Másik meg a formálódás a társ mellett. Kellő elhanyagolással egy aranyos lányból is lehet házisárkányt képezni. Nme azért lett sárkány, mert ez akart lenni, hanem a szeretet hiánya váltotta ki belőle.

141. kriszta773 (válaszként erre: 140. - Trapiti)
2014. dec. 19. 15:11

hát általában a szerelem és a reális tervezés nem mindig fér meg egymás mellett :) de én úgy látom, nagyon sok nőt nem is a konkrét férfi iránti szerelem vezérel szorosabb kapcsolatra, hanem pusztán maga a kapcsolat, hogy legyen valakije, akivel fészket rakosgat :)

amikor jönnek a problémák és visszanéz az ember, ha őszinte magához, pontosan látja, hogy a pasi a legelejétől ilyen volt, és tudta ezt jól, csak azt hitte, nem fog számítani, mert majd olyan lesz a kapcsolat, amilyet ő akart

140. trapiti (válaszként erre: 139. - Kriszta773)
2014. dec. 19. 14:53

Igen, ez is lehet :) Mert esetleg más miatt imponál. Meg szerintem azt is sokan elhiszik, hogy majd mellettük megváltozik a pasi. Pedig soha, csak rosszabb lesz...

Persze kell a szerelem meg a lángolás, de azért amikor arról van szó hogy a leendő gyerekei apját keresi az ember, akkor nagyon-nagyon két lábbal kéne a realitások talaján állni ahhoz hogy hosszútávon egy normális kapcsolatra legyen esély.

139. kriszta773 (válaszként erre: 137. - Trapiti)
2014. dec. 19. 14:44
szerintem egy ember jellemét néhány hét alatt is tökéletesen ki lehet ismerni. nem az szokott lenni a probléma, hogy egy nő nem ismeri fel, hogy az a pasi egy tapló, hanem hogy nem akarja elhinni, és építgetni akarja a kapcsolatot, mert milyen jó is az, függetlenül attól, hogy a pasi nem olyan, mint azt ő belevágyakozta :)
138. trapiti (válaszként erre: 134. - Zsú1965)
2014. dec. 19. 14:31
Nem lököm én sehová... :) sőt azt gondolom, akik ilyen párt találnak/választanak maguknak azok a legtöbb esetben soha nem fogják elhagyni, inkább szenvednek mellette egy életen át úgy hogy még a végén azért is ők lesznek a hibásak ha tönkrement a kapcsolat.
137. trapiti (válaszként erre: 136. - Kriszta773)
2014. dec. 19. 14:30
Az elején szerintem még kevésbé derül ez ki, részben mert amíg a pasik sem érzik annyira nyeregben magukat addig azért valamennyire tudnak viselkedni, másrészt pedig a szerelem sokmindent elfed, egy kapcsolat elején sokszor szebbnek-jobbnak látja az ember a másikat, mint pár év múlva... a kérdés az, mennyit hajlandó a fórumindító eltűrni, de ha már kiír egy ilyen fórumot ilyen címmel, akkor gyanús hogy közelít a tűréshatárához.
136. kriszta773 (válaszként erre: 134. - Zsú1965)
2014. dec. 19. 12:20

szerintem pont ez a baj az ilyen kapcsolattal, hogy egyáltalán felmerül benne, hogy egy pasi (vagy akár fordítva lehet) úgy piszkálja, szólogat be a másiknak folyamatosan, amivel megbántja, megsérti, megalázza a nőiességében. ha valami nem tetszik a másikban, lehet azt normálisan, szeretve és a másik érzéseit figyelembe véve is közölni.


nem hiszem, hogy egy ilyen férfi, akiben egyáltalán felmerül ilyen viselkedés, az ne lett volna már a kezdetektől másban is ilyen. úgyhogy a szakítás valószínűleg fel sem merül, hiszen ha ez kizáró ok lenne a lamúrra, kapcsolatra, el sem jutottak volna idáig. az én szememben egy ilyen pasi kukára való, de biztos vannak olyan dolgok, amiket pedig én tolerálok, míg más szemében az szörnyű :)

135. tamtamano (válaszként erre: 132. - 76cica)
2014. dec. 19. 11:55
He-he! Ráadásul azt mondják ugyibár, hogy a férfi, és a disznó 100 kg-nál kezdődik.. :D
2014. dec. 18. 16:10

Ne lökjük már szegényt rögtön a válóperes ügyvéd elé:))

Biztosan több éve együtt van a párjával,most van egy probléma, amihez segítséget kért. Tényleg rögtön temetni kell ezt a kapcsolatot? Tuti, hogy itt nincsenek mély és valódi érzelmek? És uram bocsá.. egy férfinek is lehet lelke, inkább meg kellene tudni, miért így reagál?


Nem tartom okos ötletnek, ha túlteng a női önérzet, legalábbis akkor, ha nem megoldáskeresés, hanem erődemonstráció kerekedik belőle.

Én hiányolom a (normális) kommunikációra és kompromisszumra törekvést.

133. trapiti (válaszként erre: 132. - 76cica)
2014. dec. 18. 15:20

Nem egészen erre gondoltam...


Inkább arra, hogy a valódi érzelmek éppen akkor kerülnek felszínre amikor a helyzet nem idális... Ilyankor derül ki, valóban téged szeret-e önmagadért vagy azt ahogyan kinéztél. De reméljük megérti hogy a bunkóságával megbánt és visszavesz az arcából...

132. 76cica (válaszként erre: 131. - Trapiti)
2014. dec. 18. 12:34
Forditott esetben én nem piszkálnám őt,hogy milyen lett.Persze nem vagyunk ápolatlanok,de nekem bejön a mackós tipus is :-) kb:90-95 kg ig talán de ez magasságtól is függ.
131. trapiti (válaszként erre: 130. - 76cica)
2014. dec. 18. 12:16
Hát igen, éppen ez a kérdés :)
130. 76cica (válaszként erre: 129. - Trapiti)
2014. dec. 18. 12:16
Ez a jövő zenéje,ki tudja mi lesz még mire lefogyok :-) Szerintem senki nem tökéletes,mindenkinek vannak hibái.Csak az a kérdés elfogadod a hibáival vagy nem?!
129. trapiti (válaszként erre: 128. - 76cica)
2014. dec. 18. 12:08
Persze, fogyj le, főleg ha ez belső késztetés is. De arra ne számíts hogy a férjed nem talál majd más kivetnivalót ami miatt piszkálhat, ha ő eleve ilyen "ners" és kritikus... bár 99% hogy a saját háza táján is söprögethetne...
128. 76cica (válaszként erre: 127. - Trapiti)
2014. dec. 18. 12:04
A szépség múlanadó! Azon kívül lehet elkerülte a figyelmed,engem is zavar a fölösleg!A kitartásommal kell kezdeni valamit.
127. trapiti (válaszként erre: 125. - 76cica)
2014. dec. 18. 11:55

"ő olyan típusú pasi akinek fontosabb a kinézet mint másnak"


Hát ez a lagnagyobb baj... lehet hogy elejétől fogva nem te mindenestül tetsuettél neki, hanem a külsőd. És sajnos(?) a külső szépség múlandó, még akkor is ha egy dekát nem hízol.

126. 76cica (válaszként erre: 120. - Főnix01)
2014. dec. 18. 11:48
Már van pàr szép cuccom ami kicsi rám!Igen,ez jó motivávió 44-es től nagyobbat nem veszek :-)
125. 76cica
2014. dec. 18. 11:45

Igen,vele vagyok.Közeledik a 14.évfordulónk kíváncsi vagyok mit lép.

Azt,hogy nem szeret kicsit túlzás részetekről! Megértettem hogy ő olyan típusú pasi akinek fontosabb a kinézet mint másnak.Az is lehet,hogy akkor más lesz a porondon nem a súlyom ha sikerül lefogyni.Lehet,tényleg hatalmi harc,de ezt nem tudhatom.

Az biztos csak a gyerekek miatt nem fogok vele maradni!Ha ez nem fog változni,lépni fogok !

Ha megtudnám hogy félrelépett azonnal kiraknám a házból!

124. trapiti (válaszként erre: 95. - 76cica)
2014. dec. 18. 10:52

Nem hiszem én sem hogy szeret :( Magát szereti, meg a kényelmet amit biztosítasz neki. Ha téged szeretne akkor nem lenne bunkó (írhatjuk hogy nyers a stílusa, de ha szeretne akkor normálisan bánna veled akkor is ha van rajtad súlyfelesleg vagy ha nem ért egyet valamivel amit csinálsz).


A kérdésre válaszolva: a nők nagy része élete végéig bennemarad egy ilyen, sőt ennél sokkal rosszabb kapcsolatban is, ahol nem becsülik meg, piszkálják, bántják, megalázzák olyan pasik akik sokszor a nyomába nem érnek a nőnek.

Sajnos a húgom is hasonló helyzetben van (nem a súlya miatt piszkálja a férje, hanem kb. minden másért) de soha nem fog kilépni, legalábbis amíg a gyerekei nem felnőttek addig nem. Utána meg már a legtöbben annyire elveszítik az önállóságukat és az önbecsülésüket hogy azért nem lépnek ki...

123. 3ac7412569 (válaszként erre: 121. - 388b941089)
2014. dec. 18. 10:38
Sajnos....
122. mothertiger (válaszként erre: 113. - 0f332c4ec9)
2014. dec. 18. 10:29
Teljes mértékben egyetértek veled.
121. 388b941089 (válaszként erre: 119. - Vacsa)
2014. dec. 18. 09:13
Ez 100%
2014. dec. 18. 09:10
A kèrdèsre a vàlasz, nem sokàig. Neki is segìtőkèsznek kell lennie, nem csak szavakkal piszkàlni. Viszont, ha emiatt piszkàl, szerintem màs is van a hàttèrben. Okot keres... de ez csak talàlgatàs. Mutasd meg neki, hogy meg tudod csinàlni, ès ha ùgy alakul, tudja, hogy mit veszìtett! Ahogy ìrtàk előttem, elsőkènt magad miatt fogyj le, hogy tetszèl magadnak, szeresd magadat! Ne add fel! Legyenek rövidtàvú cèljaid. Illetve vegyèl magadnak egy nadràgot vagy fölsœt, ami nagyon tetszik neked, de 1-2 szàmmal kisebbet! Mindig tartsd elől, mindig ott legyen a cèl előtted!
119. vacsa (válaszként erre: 95. - 76cica)
2014. dec. 18. 08:57
Szerintem nem szeret.
118. kleeri
2014. dec. 18. 08:42
még mindig vele vagy?
117. 388b941089 (válaszként erre: 116. - BESTia ☺)
2014. dec. 18. 08:32
primitív...
116. BESTia ☺ (válaszként erre: 113. - 0f332c4ec9)
2014. dec. 18. 08:22
Jelen esetben pedig: meghízott a feleség, csesztetem. Idővel lefogyott, akkor meg gyere babám... Ez is milyen megalázó már? :(
115. 388b941089 (válaszként erre: 114. - Csicsóné galambom)
2014. dec. 18. 06:22
Igy van. Urugyet mindig lehet talalni ami nem tetszik a masikban. De ha egy no szepes igenyes, jokedvu es vicces, pozitiv kisugarzassal rendelkezik, elhiszi es tudja magarol h a pluszkilokkal is bombano, akkor nincs az a ferfi, aki lekopkodne csak azert mert tulsulyos. Jo, mondjuk a koros elhizott kategoriaba mar ne essunk. Es ha ahhoz igenytelenseg is tarsul az ugy mar gaz....
114. Csicsóné galambom (válaszként erre: 97. - 76cica)
2014. dec. 18. 00:41

Tudj róla, hogy sokan meg imádják a "kövér" nőket. Gyönyörű nők vannak, akiknek a súlyfeleslegük mellett nagyon erős a szexuális kisugárzásuk. Most nemrégiben volt alkalmam kicsinykét tapogatózni a témában.... nyugodt lehetsz, hogy a súlyod a legutolsó, amivel egy normális pasi foglalkozik.

Jó szex, jó humorérzék, vidámság, nyitottság és a világ legjobb nője vagy.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook