Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Meddig lehet szülészorvost váltani? fórum

Meddig lehet szülészorvost váltani? (tudásbázis kérdés)


2008. dec. 29. 20:18
Szerintem ha a környéken még nem is néztél szét,kérdezz az ismerősöktől,a jó dokik híre azért elterjed szerintem.És a pesti orvosok nem hiszem,hogy mások,legalább is a gyerekek ugyanolyanok vidéken is..:D/egy Pesten lakó vidéki /
2008. dec. 29. 20:08
80 ezret, a gondozásért pedig alkalmanként elkér 10 ezer forintot.És csak úgy mondta meg, hogy én hülye rákérdeztem. Mi van ha meg sem kérdezem? A szülés után közli, én meg nem tudom kifizetni. Fura egy helyzet lett volna.
2008. dec. 29. 20:05

Szerintem nem késő. Ha találsz olyan dokit, akiben megbízol, beszélj vele. Ha vállalja jó, ha nem, még kereshetsz mást, vagy marad az ügyeletes.

Egyébként mennyit mondott a doki? Rákérdeztél, vagy magától mondott összeget?

Nekem nem mondott még összeget, bár nem is kérdeztem. Nem tudom mennyit adok majd! Kicsit tanácstalan vagyok.

2008. dec. 29. 20:02
szia én a 32. héten váltottam és nem bántam meg az új orvosom is tárt karokkal fogadott
2008. dec. 29. 20:02
Csak az a baj, hogy eddig Pestre jártam, de ezek után úgy gondolom, hogy nem fogok messzire utazgatni. Válthatok mindjárt kórházat is? Állítsak be egy új orvoshoz a hatalmas pocakommal, hogy igaz hogy még nem talákoztunk, de szeretnék Önnél szülni?!
2008. dec. 29. 19:57

Nem...

Nekem pld. a második szülésem, pont karácsonykor volt és a dokim nagyon messze volt, az ügyeletesnél szültem, nagyon jó volt ő is. A 3-nál meg bent sem volt orvos, csak a szülésznők.:) De ha úgy vagy nyugodt, hogy előre tudod, hogy ki lezs ott, akkor keress mást nyugodtan.

2008. dec. 29. 19:55
Szerintem ha nem szimpatikus az ember és az összeg/vagy egyik sem:D/akkor keress nyugodtan másikat.Nekem sikerült a gyerekeket a nem kiválasztott orvosnál szülni,mert nem érték el,és az ügyeletes levezette símán.../Persze azért nem baj ha megbízol abban akinél szülsz,ésjószívvel kifizeted neki az összeget..
2008. dec. 29. 19:51
31. hétben járok és az orvosom olyan összeget mondott a szülésre amit nem tudok (és nem is szeretnék) kifizetni, nem késő most még új orvost keresni?
2008. dec. 29. 19:49
Medddig lehet szülészorvost váltani?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook