Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Meddig jár a családi pótlék, ha idén fejeztem be az iskolát? fórum

Meddig jár a családi pótlék, ha idén fejeztem be az iskolát? (tudásbázis kérdés)

7. Icus
2012. szept. 1. 07:49

Az én fiam 1992.februári. Most technikusira jár , jővőre fejezi majd be. Tehát most februárban volt húsz éves és majd 21 évesen fejezi be.

A lényeg: mi is kaptunk családipótlékot, holott a tanév júniús 15.-ig tart.

Amikor érettségizett akkor is csak eddig kapott családit, a nyárra már nem. Írtunk kérvényt iskolai igazolást mellékeltünk, és szeptemberben utólag kifizették a nyári hónapokat.


Az érdekesség : A szomszéd kissrác 1992 augusztusi, ő is technikusira jár és csak júniúsig kaptak családit, mondván a 20 éleévét betöltő tanév az júniusig tart.

A kollégám fia idén májusban töltötte a 23!!!-at, és végig kapták a családit, most csinálta meg a technikusi vizsgáit!!!


Na itt legyen okos valaki!!!!

6. Pan Dóra (válaszként erre: 2. - Anchee)
2012. aug. 2. 16:45
A TB a jogviszony megszűnése után 45 napig él még. Kérdés, mi számít a megszűnés időpontjának. Ezzel én sem vagyok tisztában. :(
5. nemmaci (válaszként erre: 2. - Anchee)
2012. aug. 2. 16:06
elméletileg a tb is aug. végéig él, de a suliban pontosan meg tudják mondani.
4. nemmaci (válaszként erre: 3. - Anchee)
2012. aug. 2. 16:05
szeptembertől már nem jár
2012. aug. 2. 16:00
Ja igen, az ehavi CSP rajta van a számlámon.
2012. aug. 2. 16:00
Jún. 15-el vége lett az összes vizsgámnak. Esetleg a TB érvényességéről nem tudtok valamit? Meddig jár? Egyelőre úgy néz ki, se suli, se munka...
2012. aug. 2. 15:59
Meddig jár a családi pótlék, ha idén fejeztem be az iskolát?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook