Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mechanikus futópad - mi lehet a baja? fórum

Mechanikus futópad - mi lehet a baja? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 17. 15:37

Sziasztok!

Eladó futópad!!! Részletekért írj: sagieszter92@gmail.com

2010. aug. 29. 20:56

Sziasztok!


Én csak tervezem a vásárlást, de mivel nem szeretnék sokat kiadni rá, én is mechanikusat szeretnék.


Amúgy mennyire gáz használni? Nagyon megosztottak a vélemények, van aki szereti, van aki szerint nem lehet futni rajta...

2010. ápr. 29. 10:06
Sziasztok.Én is most vettem használtan 1 mechanikus futópadot.Én a futószalag alatt befujtam szilikon sprével.Próbáljátok meg.Nekem is lenne 1 gondom,elszakadt az a kábel ami összeköttetésben volt a kijelzővel,igy most csak az órát mutatja,de sem a kalóriát,sem a tempót,sem pedikg a kilómétert.Kivel tudnám megjavittatni?
2010. ápr. 8. 19:22

Nekem is ugyan ez a baja mit tegyünk?

Üdv.

2010. ápr. 1. 13:55

Sziasztok,

kb egy hónapja vettem egy használt mechanikus futópadot, szóval garancia már nincs hozzá.


A lényeg, hogy használgattam, nem is volt semmi gond, de azt vettem észre tegnap, hogy hirtelen irtó nehéz lett hajtani a futófelületét, lehet hogy meg kéne olajozni, de akkor melyik részét?

Valaki tud segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook