Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ritkás, kikopott szemöldökre tetoválás? fórum

Ritkás, kikopott szemöldökre tetoválás? (tudásbázis kérdés)


8. nilem023 (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2021. júl. 17. 15:48
Estleges le írnád hogy hol csináltattad? Én is szeretnék mert nekem is elég kikopott és most nézegetem ki és hol csinálja! Köszi!
7. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 17. 13:53

szia,sztem többre mennél,ha elmennél egy szemöldök tetoválásra,mindenképp sminktetoválóhoz,nem kozmetikushoz,csak ez lesz igazán tartós .

nekem kb két és fél éve csinálták,gyönyörűen tartja magát,holott azt mondták kb évente kell újravarrni.Hülyeség,sztem egy jó szakember kell+ a te bőrödtöl is függ,mennyi ideig tartja a festéket,én ebben szerencsés vagyok.NEM kell tőle félni mert szép és természetes a végeredmény.-ha normálisan megcsinálják,ezért írtam h kozmetikushoz ezzel ne!!!

sajnos nekem is kikopott a szemöldököm,azóta se lehet tudni,mitől,az pedig,bárki bármit mond,ha 1x kkopik,nem nő vissza.Nem olyan ,mint a szempilla,amit ha kell,ricinusoaljjal erősíthetsz...

sok sikert és dönts jol!

2021. júl. 15. 15:40
A szemöldök kikopását, ritkulását pajzsmirigy probléma is okozhatja. Probálkoztam kozmetikai szemöldök tetoválással 2 x - akkor még nem tudtam, hogy autoimmun gyulladásom van - a gyönyörű szálás tetovás mindkét alkalommal egyszerüen eltünt ahogy gyógyult. Végül végleges tetoválás lett a megoldás.Előzőleg még a tartós szemöldök és szempilla festéket is nagyon gyorsan "ledobta". Ellenben a gyulladás előtt készitett szemhéj tetoválás 11 év után is még szép.
5. delbuk (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. júl. 15. 15:23
En szoktam hasznalni, mikor epp nem jutoknel kozmetikushoz, par napig tart.
2021. júl. 15. 13:20
Amit fel kell festeni, megszárad és le kell húzni, arra gondolok. Nem tudtam van két fajta :D jó hogy szólsz
2021. júl. 15. 09:27
Én szemöldökport használok :)
2021. júl. 15. 08:38
Ha ez az a kis tégelyes amihez van egy ecset, akkor az elég tartós meg vízálló, de csak egy napra jó, este nyom nélkül le tudod mosni. Szóval ne ilyen lerobbanthatatlan valamire számíts. Ha az a ragacsos lehúzós, nekem a bőrömet az sem fogta meg rendesen (alig van nekem is szemöldököm 😩) úgyhogy akkor már jobb a tégelyes, csak akkor azt minden nap oda kell rajzolni.
2021. júl. 14. 21:58
Maybelline tatto studio brow, helyes választás lenne ?:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook