Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Maxilift 2 perces ránctalanító szérum és Stem Cell Therapy hatása, vélemények... fórum

Maxilift 2 perces ránctalanító szérum és Stem Cell Therapy hatása, vélemények... (beszélgetős fórum)


1 2
22. Huncutka84 (válaszként erre: 20. - Macsek007)
2013. okt. 13. 19:57
"amcsi ismerős" :-) Higyétek el nem egyszerű krémeket hazaküldeni, jobbra balra dobálják és sajnos van h eltörik. És a rengeteg adó és szállítási költség miatt drágább otthon
21. Ugralo_Kavics (válaszként erre: 10. - Ancianci)
2013. okt. 12. 20:11
A hatása 6-8 óráig tart. Utána olyan leszel, mint előtte. Vagy újra kened, és megint ránctalan leszel...újabb 6-8 órára.
2013. okt. 10. 14:51
igen, nekünk is az előfizuval jött! kipróbáltam és a 2 perc talán túlzás de 4-5 alatt nekem is müködött. gyorssegitségnek klassz, vegülis ők is ezt igérik. az ár sztem relatív: kint arra a 20 dolcsira még jön egy 7 dolláros házhozszállítás, akkor már "csak" egy amcsi ismerős kell, aki onnan feladja neked ide postán :) szóval 8-ra az is felcsúszik + macera. szerintem attól még lehet jó a krém, hogy itthon drágább.
2013. okt. 10. 14:30

Csak érdekességképpen:


( [link]


Kb.4.500.-, itthon akciósan 14.000.-!!! Hogy van ez? Így mennyire lehet hiteles????????

2013. okt. 9. 11:45
Újságban én sem láttam, de vettem akciósan és nem bántam meg. két gyerek mellett igazi áldás, van mit kisimítani :)
17. grizus
2013. okt. 9. 05:42
Nyílvánvaló, hogy csak az előfizetőknek teszik bele.
16. grizus
2013. okt. 9. 05:41
Szerintem ezek jó krémek, de én nem tudom megfizetni őket, tehát ez az opció ugrott.
2013. okt. 7. 17:40
Megnéztem az újságosnál és nincs benne.
14. rohiani (válaszként erre: 13. - Zsdora)
2013. okt. 6. 19:14
Én is előfizetésesbe találtam, újságosnál nem néztem. Ilyen szemetek lennének, hogy abból kiveszik? Majd holnap megnézem, most kíváncsi lettem.
13. zsdora
2013. okt. 6. 10:17
Szia! Szolnokon megnéztem az újságokat a boltokban, de nem volt beleragasztva egyikbe sem, míg a barátnőmnek elő van fizetve és benne volt. Pesten az újságosnál lévő ujságban is benne van? Vagy melyik boltban láttad Pesten?
2013. okt. 5. 18:32
Az eheti nők lapjában van egy termék minta, így aki megveszi ki tudja próbálni. A minta tényleg jó, de nem biztos, hogy ugyan ezt a hatást éri el a megvásárolt termék. Sajnos tapasztaltam már ilyet, hogy csak a termékminta volt jó. :-(
11. Sofya
2013. okt. 3. 09:04

Minden terméknek van egy főhatóanyaga ezek csak ideig-óráig vannak működésbe! Ha egy natúrterméket nèzünk azok általában élő hatóanyagot tartalmaznak, így kell 3-4óra is akàr h látszodjon a hatàsuk de ezek tartosabbak lesznek mint ezek a 2perces dolgok! Nem ismerem ezt a terméket de szerintem a krémben nanoszemcsék találhatoak amelyek kitöltik a ráncokat tehát semmit nem tesznek a ráncosodás ellen!

Ha ráncokat meg akarjuk előzni vagy halványitani,akkor rengeteg folyadékra van szükségünk mivel a ràncosodás a kollagénrostok elszáradása miatt történik ezért ezeket hidratàlnunk kell illt. Megfelelő krémmel krémezni

10. ancianci (válaszként erre: 8. - Tundii78)
2013. okt. 2. 16:22

Sziasztok:) mit jelent az hogy elmúlik a hatás? Amikor felkeni a maxiliftet érez valami összehúzódást?

Én is gondolkodom rajta csak kellenének pozitív jelzések mielőtt megrendelem:))

2013. szept. 27. 18:53

Mások véleménye is érdekel.

Érdemes megvenni?

Nem akarok kidobni ennyi pénz egy krémre, ha nem hatásos.

2013. szept. 17. 23:35
Én anyukámnak vettem meg mindkét krémet a Maxiliftet és az őssejteset és nagyon szereti. :-) Azóta már több barátnője is kipróbálta és látványos az eredmény és mikor elmúlik a hatás akkor sem szottyan meg a bőr.
2013. szept. 17. 05:13
Engem is érdekelne, hogy jó-e ez a cucc.
6. Huncutka84 (válaszként erre: 5. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 12. 04:49
Pont erről az izraeli krémről beszéltem :-)
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rose1)
2013. júl. 11. 19:28

Nekem egyszer Budapesten, izraeli üzletben kentek a szemkörnyékemre valami kencét. Én akkor ledöbbentem a látványtól. Arra gondoltam, hogy a halántéknál esetleg valami olyan ideget simítottak meg amitől olyan furcsa egyenletes lett a szemkörnyék.

Olyan volt mintha az idegek elhaltak volna...... én a reklámot láttam amiről kérdezel, az tuti nem mernék az arcomra kenni ilyesmit, még akkor sem, ha a ráncokkal lenne tele az arcom, mert lehet szép lesz tőle, ideig-óráig, de ki tudja mit okoz esetleg egy év múlva? Számomra meggyőző, mert magamon tapasztaltam, a nem tudom milyen krémtől milyen lett az a darab bőr, de pontosan azért nem merném használni. A természetet nem lehet becsapni....szerintem, inkább akkor tényleg a plasztika, kivágják a felesleget és kész.

4. Huncutka84 (válaszként erre: 3. - 4b6a2525df)
2013. júl. 11. 19:19
Döbbenetesen jó. Anyum már használja egy ideje... most már én is ezt fogom. Csak Magyarországon kicsit könnyebb hozzájutni.
3. 4b6a2525df (válaszként erre: 2. - Huncutka84)
2013. júl. 8. 06:59
döbbenetesen rossz, vagy jó?
2013. júl. 8. 01:30
Én ezt nem próbáltam... viszont a seacret termékeket kipróbáltuk anyuval és hát azok döbbenetesek.
2013. júl. 8. 00:59

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy valaki használta már a TV-ben reklámozott (nidolife) Maxilift 2 perces ránctalanító szérumot, illetve a Stem Cell ránctalanító krémet?

Megköszönném ha megosztanátok a tapasztalataitokat, mert gondoltam kipróbálnám, viszont vannak bennem kétségek a hatását illetően.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook