Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Vastagabb karon milyen maxiruha az előnyösebb? fórum

Vastagabb karon milyen maxiruha az előnyösebb? (tudásbázis kérdés)


8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Jojócska)
2022. máj. 2. 16:21

Köszi 😊

Környékünkön sajnos üzletbe kb semilyet nem lehet kapni,neten próbálok kutakodni. 😀

7. jojócska (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 16:15
Én a vállra engedős fazonú,ejtett vállú ruhákat részesíteném előnyben leginkább. Ami fedi a felső karodat és a vállad szabadon lehet. Dekoltáltabb, karcsusitottabb fazonnal is lehet csalni, hogy az összhatás jó legyen és elvonja a figyelmet a kevesbé előnyös testrészeinkről. Én is erős vagyok karban. ☺
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Andi6020)
2022. máj. 2. 16:14

Szeretnék vissza vékonyulni.

Sajnos van 1 betegségem ami miatt nem igazán tudok fogyni.

5. 37e1ff8723 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 16:06
"Szerintem az ujjatlan ruhák egyáltalán nem előnyösek, ha vastag a karod." Egyik sem. De inkább a vastag.
4. andi6020 (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 16:04

De kedves vagy.

Vékonyulj vissza.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 37e1ff8723)
2022. máj. 2. 16:01

Azt nem írtam,hogy ezek a maxi ruhák bővek is. A szabással nincs problémám.

A kérdés a pántokkal kapcsolatos. Vékony,vastag,....?

2. 37e1ff8723 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. máj. 2. 15:54
Szerintem az ujjatlan ruhák egyáltalán nem előnyösek, ha vastag a karod. És a bő ruhák csak NAGYON vékony nőknek állnak jól (kövérítenek). Én a dekoltált, derékban csinosított ruhákat szeretem.
2022. máj. 2. 15:42

Nyáron álltalában csak maxi ruhákat szoktam hordani. Ápol és eltakar.

Eddig csak pánt nélkülieket hordtam,viszont "picit" megvastagodott a karom. Nagyon zavar,nem szívesen mutagatom.

Maradnék a maxi ruháknál,de arra gondoltam,hogy áttérek a pántosakra. Szerintetek az mennyire lenne előnyös vastag karon? Vékony pántú vagy inkább vastagabb? Esetleg a pántosak sem és legyen amolyan vállvillantós?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook