Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maurer Viktor Ádám születik fórum

Maurer Viktor Ádám születik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Maurer Viktor Ádám születik

1 2
2008. dec. 28. 13:32

Én is csodálkoztam ezen a cigi dolgon.Én 22 éves vagyok elég "kemény" dohányos,de tudom,h ha teherbe esnék minden nehézség nélkül letenném.Bár szerintem az is lehet,hogy csak a terhesség előtt cigiztél és vhogy a szülés után nagyon megkívántad,anélkül,hogy tényleg rá akartál volna gyújtani.

Egyébként gratulálok és büszke lehetsz magadra,hogy vállaltad a babát:)

2008. dec. 26. 19:18
Gatulálok a babához,a cikked olvasva érett a gondolkodásod.Csak engem is az hökkentett meg mint a többi elöttem hozzászólókat.CIGARETTA!!! Ha Édesanya vagy felelöséggel jár,nem elég ha életet tudunk adni.Arra vigyázni kell.Bizony a cigarettádtól nagy veszélyben volt a babád a pocidban! Örülj,légy boldog édesanya jó egészséget neked és a babucidnak.Szerintem igen vagy te olyan értelmes hogy vetted a lényeget!!!
2008. dec. 26. 19:17
...és azért jó leszokni a cigiről, mert akkor lehet a dohányosokat nyugodt lelkiismerettel szekálni! :) :) Én is csak ezért szoktam le. :)
2008. dec. 26. 19:10
Gratulálok a kisbabához!Ügyes voltál,nem volt könnyű szülésed!Én kétszer ennyi ideig vajúdtam,én sem tágultam,majdnem megcsászároztak,de elrepedt a méhszáj és csak így tudtam megszülni..de mindenért kárpótol a kisfiam,ahogy téged is:)
2008. dec. 26. 19:05
Nagyon szép történet volt! :)
2008. dec. 26. 18:40

Gratula a babához!

De ez a cigizés........nos ezért biztos "sok támadás fog érni" és valahol jogosan! Én is dohányoztam nem keveset 11 éven keresztűl,de ahogy kiderűlt hogy baba van a pocakomba már le is tettem,épp a minap dec. 24-én 1 éve nem dohányzom!!!Azóta sem kívánom,sőőőőőt ki nem állhatom! Bármit megtennék azért hogy a babám egészségét megvédjem!

7. mandy (válaszként erre: 3. - 3a92f8d690)
2008. dec. 26. 17:43

Én is gratulálok, nem sok 17 éves lányban van ennyi erő és bátorság....sokan inkább a 'könnyebb' megoldást választják, ha teherbe esnek :-/ Szépek vagytok a képeken is :)


De ez a dohányzás-téma az én szememet is megütötte. Terhesen is dohányoztál? És most?

Szoptatsz is mellette?

2008. dec. 26. 15:39

Gratulálok!

Nagyszerű édesanya vagy.Ilyen fiatalon vállaltad a gyermeked.

Legyen erőd és egészséged!

2008. dec. 26. 14:29
Gratulálok!a cigiről pedig ugyanilyen erővel,és kitartással le lehet szokni..és még csak nem is fáj!!:-Dén ehhez kívánok sok sikert!ha leteszed a cigit,akkor tényleg le a kalappal előtted!ha ennyit vajúdtál,fájtál,és írtad,hogy megérte,az is meg fogja érni,hidd el!ha már van egy egészséges babád,le kell tenni a cigit!
4. naildi81 (válaszként erre: 3. - 3a92f8d690)
2008. dec. 26. 13:59
Ezt szerettem volna én is megkérdezni. Egyébként gratula a kisfiadhoz.
2008. dec. 26. 13:37
Az egészből az ütöttte meg a fülem hogy ki akartál menni cigizni akkor te dohányoztál terhesen????????
2008. dec. 26. 13:23
Hát le a kalappal, ilyen fiatalon ennyi erő! Ez meg egy kész csoda, hogy ilyen rendesek voltak a dokik! Sok egészséget kívánok nektek!
2008. dec. 26. 11:03
Nem gondoltam volna, hogy 17 évesen ANYA leszek.
A terhességem Tökéletes volt, ha írhatok ilyet. Semmi panasz csak a hátfájás. Az összes leletünk tökéletes lett. Nagykönyv szerint fejlődik a kicsi. Hát mégis így alakult, hogy ilyen korán gyerekként legyek felnőtt és én állom az élet összes próbáját, a véletlenben nem hiszek. Így felvettem a harcot és végigcsináltam. Minden Gyermek egy áldás, amit fentről kapunk. Éljünk vele, hiszen nem mindenkinek adatik meg e csodálatos élmény sajnos...

Ugrás a teljes írásra: Maurer Viktor Ádám születik
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook