Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Maurer Viktor Ádám születik fórum

Maurer Viktor Ádám születik (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Maurer Viktor Ádám születik

1 2
2009. febr. 24. 19:41
köszönöm mummoska. nem istudod mennyit jelentettek ezek a szavak nekem...
2009. febr. 23. 21:15

Szia Koczy!

Épp néztem, hogy az én kislányom 3 nappal idősebb a te kisfiadnál!:)

Én is cigiztem terhesség előtt, de amint kiderült én letettem! Amúgy is leakartam szokni, csak mindig kerestem valami kifogást, hogy miért NE szokjak le, most meg nem volt kérdés leszoktam! Igaz nehéz volt! Én is hallottam, ezt-azt, hogy nem szabad leszokni, ha előtte cigiztél stb....! Én azt tettem amit a legjobnak gondoltam! Gondolom ezzel te is így voltál, még ha nem is sikerült teljesen leszoknod!

Mindegy lépjünk túl ezen, csak nem bírtam, hogy ne szóljak hozzá!

Sajnos én is tapasztalom, az előitéletek a fiatal anyukákról, pedig én valmivel idősebb is vagyok mint te! Általában oda is dörögölöm a véleményem annak akivel nem értek egyet és bánt! Az én anyukám is 17 éves volt amikor engem meegszült és érdekes módón, teljes életet élnek apukámmal, és még van 2 testvérem is, és még számtalan példát tudnék mondani, aki ugymony "nem cseszte el" az életét, azért mert fiatalon lett anya! Csak sajnos vannak olyan emberek, akiknek nincs jobb dolguk, mint velünk fiatal anyákkal foglalkozni! Röviden csak annyit szeretnék még mondani, hogy 21 éves leszek ebben az évben, lehet, hogy nincs diplomám, szuper állásom sem volt a terhességem előtt, mivel suliba jártam, de akkor is tisztességesen felfogom nevelni a gyerekemet és azon leszek, hogy károsítsa, hanem erősítse e kicsiny országunk társadalmát! Egyébként még annyit, hogy folytatom a tanulást, ha minden jó megy akkor szülésznő leszek:) és próbálok megfelelni a gyerekemnek a páromnak és minden elvárásnak az életben!

Ezt kívánom minden hasonló helyzetű embernek!

Nektek Koczy pedig jó egészséget és sok erőt kívánok a picurhoz és egymáshoz!:)

2009. febr. 21. 14:53

Zsanilla igazad van. felfogtam..megértettem. Amúgy 1 hete nem gyújottam rá :P

Engem is elkapott a Hév..Kicsit kiborultam, de semmi baj megnyugodtam-FELNŐTTEM:)

Lezárnám a vitát

Beszéljünk inkább a GYERMEKEKRŐL az anyaságról és ne arról, hogy én mit csinálok rosszul. Azt elsősorban én a párom, családom, a védőnő és a gyermekorvos döntse el :)

KÖszönöm Zsanilla neked is..... és sajnálom, hogy tahó voltam (bár kitörölhetném)


Peace

2009. febr. 14. 18:21
Mindegy részemről lezárom a "vitát".Annak adok tanácsot aki érti is Koczy!
39. zsanilia (válaszként erre: 33. - C06c587f53)
2009. febr. 14. 18:14

Javaslom olvasd el Dr.Csernus könyvét.

Jóformán Te azt írod,hogy tapsoljuk meg,mert nem tette inkubátorba a kicsi gyerekét.Felelősség!!Ha én megtartom a gyerekem,felelősséget vállalok érte.

38. zsanilia (válaszként erre: 37. - B3ee07d998)
2009. febr. 14. 18:11

Hát épp ez az,nekem nem adatott meg,hogy egy anya mellett nőhetek fel.És nem tehetek róla hogy ti azt állítjátok nem baj ha cigizik, én meg azt hogy igenis nagyon nagy baj!Ezen mit nem lehet érteni?Anyám fiatalon szült,cigizett és lám asthmás vagyok,koraszülött voltam és most derült ki hogy szívbeteg vagyok,az egyik szívbillentyűm vastagabb.Véletlenül derült ki,így csoda hogy élek.Megkérdeztem(!!!!!) az orvost,hogy mitől van ez?És sajnos a magzatot ért hatások (cigi,talán alkohol,óvatlanság)miatt alakulhatott ki.Az asthmám pedig egy az egybe annak tudható be,hogy anyám cigizett.És ezt nem én találtam ki.

Én csak annyit kérek terhesen ne cigizzetek,sem igyatok,mert az egy dolog,hogy magadnak ártasz de elveszed a gyermeked elől a lehetőséget egy normális életre!De azt csak az érti meg,aki átment ilyen dolgokon,úgyhogy nem csodálkozom a sok értetlen tekinteteken.:((

37. b3ee07d998 (válaszként erre: 35. - Zsanilia)
2009. febr. 14. 12:47

Hogy mered kijelenteni, hogy : "Nőlj fel,minnél hamarabb" nem is ismered!

Semminek nem jársz utána, csak fújod a magadét, mindent leírtam érveléssel de nem fogok neked könyörögni.

Nehéz lehet veled, mert tipikusan az vagy, akinek mindig igaza van, mert ha nem akkor rohansz anyucihoz, mégy 40 évesen is.

Sajnállak.

2009. febr. 14. 10:25
Elnézést,ha valakit megbántottam.Nem állt szándékomban.
35. zsanilia (válaszként erre: 32. - F6a9962b78)
2009. febr. 14. 10:15
Koczy!Nem bántani akartalak,csak megmondtam a véleményem.Ezzel szemben Te,elég ordenáré módon vágtál vissza.Nőlj fel,minnél hamarabb és kívánok gondtalan életet a gyermekeddel!Remélem sikerül!:)
34. zsanilia (válaszként erre: 31. - B3ee07d998)
2009. febr. 14. 10:13
Ekkora hülyeséget még nem olvastam mint amit itt leírtál.Hogy írhatsz olyat,hogy kell(!!) dohányozni terhesen is,aki előtte cigizett?Kérdezz meg ármelyik orvost,megmondja neked hogy nem fokozatosan,hanem azonnal(!!) le kell tenni.Nagy az isten állatkertje,azt eddig is tudtam de hogy ennyire.
2009. febr. 14. 08:35

Gratulálok a babádhoz:)


Nem tudok szó nélkül elmenni a hozzászólások mellett. Ez annyira jellemző az emberekre..

Miért kell idejönni fröcskölődni?? Annyi topic van,ahol lehet vitatkozni..

Ez a lány fiatalon megszülte a gyönyörű babáját,leírta a szüléstörténetét és a többségnek azon a nyúlfarknyi mondaton akadt meg a szeme,amiben a cigi szó szerepel? Le lehet írni a véleményt,de nem kell megkövezni senkit azért,mert rágyújt.. Valóban árt vele a babának,én sem helyeslem,de hogy erről szóljon az egész topic?? Ez a lány nem tette a kórház inkubátorába a picit, nem vetette el...

Elég szomorú,hogy megosztja velünk az élete legintimebb pillanatát és utána ezt kapja..

32. f6a9962b78 (válaszként erre: 29. - Zsanilia)
2009. febr. 14. 00:14
Mi vAgy te??? A jóIsten? Majd te megmondod nekem mi helyes és mi nem? Én is megmondhatom? HAbááár ..tudod mit? Én nem itélkezem rólad,, Mit is mond az SzentÍrás?
31. b3ee07d998 (válaszként erre: 29. - Zsanilia)
2009. febr. 13. 14:31

Jaj ittenem, járjatok utána könyörgöm!

Ha akkor teszed le a cigit amikor megtudod, hogy teherbe estél, az egyik legnagyobb hibát követed el, mert az összes nikotin, a gyermekbe megy!

A szülés után, kimegy a teraszra dohányozni? Nagy kaland, kit érdekel?

Biztosan nem a kiságy felett dohányzik!

Én is azt hittem, hogy ez hülyeség, de már tanultam róla...

És az sem mellékes, hogy attól még, hogy megírta a cikket nem kell megalázni, beszólogatni, mint akik tökéletesek!

Én nem láttam sehol, hogy: " A minősíthetetlen véleményeket, és okoskodó : "Majd én megmondom a frankót, stutira!" véleményeket kérem, minden mennyiségbe! "

Ja, ki ne hagyjam, szoptatás alatti dohányzásra ugyan ez érvényes.

Ha dohányoztál akkor ez alatt is kell, persze itt is csak keveset, mint terhesség alatt!

Nem napi 2 dobozzal. (Ezt csak azért említem meg, nehogy ebbe kössön bele, azaz 1-2 érdekes valaki.)

2009. febr. 12. 18:14

tudjátokmit?kapjátok be... találkoznék élőben is azzal aki irt nekem! nikol köszönöm örülök, hogy még vannak emberismerő lények e rettenetes pokolban, akik ezt szebbé szeretnék hááát mondjuk ki varázsolni, az minig csak sarat kap.

hiába magyarázod a fűnek h ne nöjjön XD

2009. febr. 9. 20:43
hát ne haragudj,de az jól van hogy terhesen dohányzott?sőt most is ugyanúgy szívja.egy nomrális anya ilyet nem tesz.ergo ez a lány még nagyon fiatall vagy nagyon hülye.
2009. febr. 6. 22:59

Nem akarta,becsusszant,én is azt vallom,hogy a mai világban azért ki lehet védeni, de mit támadják már szegényt?

Leírta, hogy mi van, nem azért, hogy cseszegessék. Más szavakkal kéne írni a véleményeket, mert ennek semmi értelme.

Az én párom is becsúszott gyerek, ott nagyon durva dolgok voltak, megértelek zsanilla! Anyád gyerekvolt a gyerekhez, de a cikket író lány szerintem nem.

27. zsanilia (válaszként erre: 26. - B3ee07d998)
2009. febr. 6. 21:50
mindenki szexelt házzasság előtt,csak akinek van esze védekezik is.nincs rosszabb egy "becsúszott" gyermeknél.már rég rossz ha valakinek eszébe jut hogy elvetesse-e,és utána mégis megtartja.engem 16 évesen szült az "anyám",állítólag szeretett míg csecsemő voltam,de aztán suliba már a nagyi vitt,később meg anyám lelépett,mondván hogy ő nem élte ki magát.ennyi.
2009. febr. 5. 21:38

Nem fogok hülyeségeket ki írogatni, csak azt, amit már biztosan tudok!(Tanultam, stb...)

Lehet, hogy a hölgy 17 évesen szült, de ha figyelmesen elolvassátok imádja a gyermekét!

Szült, tehát anya lett, és ezt a leírt szavakból tisztán kivehető.

Szóval anyukáim itt ne törjetek pálcát senki felett, kíváncsi lennék, hogy hányan vállaltátok volna ezt a gyönyörű babát. Na mi van, itt senki nem szexelt házasság előtt?Tessék körülnézni a saját házunk tájékán, és nem másnak az örömébe belerondítani!!!!

(Akinek nem inge ne vegye magára.)

2009. jan. 30. 01:51
köszönöm nagyon jól estek a szavaitok :)
2009. jan. 29. 22:51

Gratulálok a picihez,gyönyörű baba.Tudod én is 19 (majdnem 20) évesen szültem,azóta eltelt pár év,de jól tudom milyen érzékenyen tud reagálni egy fiatal anyuka a kritikára.A cigarettával kapcsolatban igazat kell adnom a többieknek,mert tényleg nincs szüksége egy babának,egy pocaklakónak pedig főleg,a cigaratta ártalmaira.Én sose dohányoztam,várandósan nagy ívben kerültem a dohányos helyeket,sőt,a párom magától letette a cigarettát a pici miatt.

Ettől függetlenül lehetsz nagyon jó anya,nem vonja kétségbe senki,sőt abba se szólnak bele,hogy Te mit teszel (bár talán az egészséged megérné hogy letedd).De egy gyermek lemondásokkal jár.Mert érte még sokáig Te vagy a felelős-s ha te cigizel,ő is részesül,itt már sajnos nem igaz hogy "teszek amit akarok".Próbáld a jóindulatú! kritikát nem a szívedre venni,inkább megfontolni,aztán úgyis úgy döntesz,ahogy te jónak látod.Nekem egyébként nincs semmiféle előítéletem,sem veled sem mással szemben.

Sok boldogságot és jó egészséget Nektek!

2009. jan. 29. 20:37
Ne miattunk hagyd abba azt írtad nem az orra alatt cigizel és amíg a hasadban volt na mindegy addig az ő véráramába is bekerült a nikotin%!!Szívjad csak ha jólesik én a terhességem alatt nem cigiztem sőt még olyan helyre sem tettem be a lábam ahol szívták most hogy várom a második babámat szintén letettem mivel őt nem terveztük így előtte nem raktam le de az a lényeg hogy nem mérgrzem egy ártatlan kis emberke testét!!Szerencséd volt hogy semmi baja nem lett a babádnak a cigi miatt na pá te fiatalka anyuka
2009. jan. 29. 20:22
Mától nem gyújtok rá így jó?? sőőt MOSTANTÓL és akkor mondhatod akinek akarod...
2009. jan. 29. 20:14
Már sajnálom hogy regisztártam ide. Ilyen emberek közé...
20. f6a9962b78 (válaszként erre: 19. - Raistlin Majere)
2009. jan. 29. 20:13
ha nem érti sose fogja. Nem vagyok éretlen nelem egy olyan ember ezt ne mondja aki nem simer. Gondolkozzon el. és azért mert cigizek és?? zavarja? nem a gyerekem elött cigizek nem az orra alatt úgyhogy ne szóljon be és ha jól esik irogatni másnak ilyen levelet, akkor élje ki magát máson. KÖszönöm
19. Raistlin Majere (válaszként erre: 18. - F6a9962b78)
2009. jan. 28. 17:06

Szia!

Bocsánat, de ezt meg kell kérdeznem: Mi az, amit Te felépítesz, és mi "felnőtt nők" "szétbaszunk"?

Gratulálok, hogy sikeresen megnyomorítasz egy kis emberkét és nikotinfüggőt csinálsz belőle csecsemőként. Így aztán nem is kell majd rajta csodálkoznod, hogy 8 évesen már szívja a gyerek... :-(

Éretlenségből jelesre vizsgáztál.

2009. jan. 27. 22:57
Ezt Imádom! Itt a cikk, és nem a cikkhez írsz (ha tegezhetlek) hanem az előző hozzászolóhoz.. Kezdek rájönni arra hogy a "felnőtt" nők csúnyán fogalmazok most--> sokkal "LEJEBB" tartanak értelmiségileg és akárhogy mint pl egy most érővé vált nő? Esetleg gyermekük van nem 1 és úgy viselkednek hogy szinte röhejes és ebben a világban neveljem fel a fiam ahol a társadaom a többség szétbassza azt amit én felépítek? JEAH és nem személyeskedésből, Általánosan.
17. Dexion
2009. jan. 24. 12:07
nagyon nagy butaságot írtál.nincs olyan hogy stresszhormon,és nem azért kell letenni egy cigit,mert jön a baba,hanem eleve nem kell rászokni.ugyanis ha te 30 éves korodig cigiztél,és 5 évig nem gyújtassz rá,majd születik egy gyermeked,akkor bizony az éppanyira káros,mintha terhességed alatt dohányoztál volna.a szervezeted nem felejt.ne cigizzetek,ha akartok gyermeket ha nem.undorító szokás.főleg egy nőnél.amúgy gratula a babához kozy!de rettentő éretlen vagy hozzá.látszik a hozzászólásodból.remélem felnősz a feladathoz,ez nem gy kiskutya!
2009. jan. 17. 18:47

Koczynak,és a többi leendő anyukának üzenem,hogy a terhesség előtt minimum 2-3 évvel le kell tenni a cigit,mert ha a terhesség elején hagyjátok abba ,akkor az összes nikotin a babukátokba kerül,a stresszhormonokkal együtt.Szóval ha előtte nem sikerült leszokni,akkor alkalmanként bizony el kell szívni 1-1 szálat.

A kockázatokról,és mellék hatásokról kérdezze meg kezelő orvosát,gyógyszerészét! ;)

Pussza

2009. jan. 7. 10:36

Szia Koczy!


Nagyon szép a történeted, bátor lány vagy! Gratulálok! Nagyon szépek vagytok a képeken! És nagyon szép súlya van a legénykédnek! :)

A cigit viszont a szopi alatt is csökkentsd minimálisra, mert sajnos az anyatejbe is belekerül a nikotin.

Nagyon jó egészséget kívánok Nektek! :)

2009. jan. 2. 16:51

HUH köszönök minden jókívánságot. Nos- NEm fogok hazudni a terhességem alatt cigiztem :( de A párommal a 3-4 hónaptól megfodagtuk,hogy ezt csökkentük így a vége felé nem cigiztem... Hát sajna a tojáshéj a seggemen lóóóg de 6 éve szívom ezt a xrt :S MOst 3 hónapos VIk szopizik nem mondom h teljesen letettem a cigerettát, de azt hozzá tenném,hogy ÉN a fejembe eldöntöttem, hogy nem neki ártok hanem magamnak és most 3 hónapos a fiú és 8! kg :))))


Peace

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook