Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Matrix hajfesték fórum

Matrix hajfesték (beszélgetős fórum)

6. -Gréti- (válaszként erre: 3. - Zsanilia)
2010. szept. 5. 12:54
Vizes hajra nem igazán jó a festék,inkább száraz,és mosás előtti hajfestést javaslok! Tartósabb a szín,és életteli,miközben a vizeshajra festéssel csak színezést érsz el!
5. -Gréti- (válaszként erre: 3. - Zsanilia)
2010. szept. 5. 12:52
Nos. A festék oké,de az oxi neeeeeeem!!!!! A 12%-os világosításhoz szükséges,és nagyon szárítani fogja a hajad,ami igen sprőd,és egészségtelen kinézetet produkál.6 %-os kell hozzá,és ha alapból olyan a hajad,hogy könnyedén ledobja a festéket,akkor érdemes egy árnyalattal sötétebbet venned.Ha csak nyáron,mivel tudod a nap is kiszívja,akkor maradhatsz a kívánt színnél.Úgy tudod elérni,hogy egészségesebb hatása legyen hajadnak,hogy veszel hajpakolást,hajmosás után bekened,becsavarod alufóliába a hajad,azt bedúcolod törölközőbe,és egy órát hagyod,hogy beszívja a hatóanyagokat.A még jobb hatás érdekében,az alufóliával betekert fejed melegítsd hajszárítóval,és csak ezután tekerd be törcsibe.Ezt hetente egyszer megismételheted,és az eredmény magáért beszél!!! Sok sikert! Jó szépülést!!!
4. -Gréti- (válaszként erre: 2. - Mkjudit)
2010. szept. 5. 12:46
köszi szépen!!!!
3. zsanilia (válaszként erre: 1. - -Gréti-)
2010. szept. 5. 10:52

Szia Gréti. Látom fodrász vagy, kérdezhetek Tőled?


Festett barna hajam van, ami mostanra nagyon kifakult, olyan semmilyen színe van. Szeretném, egy kicsit, ha egészségesebbnek tűnne, és sötétebbnek.


A kérdés a következő:

Van itthon sötétbarna hajfestékem, viszont 12% oxi van hozzá (vagyis nem hozzá, azt külön vettem). Ha a kettőt összekeverem, és felviszem a hajra, milyen hatást érek el?

Vizes hajat lehet amúgy festeni?

Több kérdésem nincs! :)

2010. szept. 5. 10:46
www.divatfodrasz.hu
2010. szept. 4. 16:49
Fodrász vagyok,és szeretnék Matrix hajfestékkel dolgozni.Volt már pár dobozzal belőle próba képpen,de gyesre mentem,és nem tudok olyan helyet,üzletkötőt,aki ezzel kereskedik. Légyszi segítsetek! Köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook