Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mátra környékiek ide!!!!! fórum

Mátra környékiek ide!!!!! (beszélgetős fórum)

2008. nov. 17. 19:57
Tud valaki jó szállást Mátra környékén?
2008. okt. 2. 05:11
A Mátra gyönyörű. Én túristaként eddig háromszor jártam be a Kékeks - Sirok közötti gyalogutat, de jól ismerem az Ágasvár környéki részeket is. Nagyon szép helyek vannak, érdemes 1 - 2 napot rászánni. Mátrafüredről már ne is szóljunk, igazi gyöngyszem !
2008. júl. 19. 14:57
Hát ha a Mátra környéke Gyöngyös,akkor én ott élek,és 10 évig Mátrafüredre jártam dolgozni egy MTA üdülőbe,mondhatni csodálatos hely volt,az üdülőn átfolyt egy kis patak,és az üdülőhöz tartozó Malom fogadónál följebb,csodás mini vízesést képez.Sajnos,nem tudom,mi az oka,de a tíz évvel ezelőttihez képest a tized rész az idelátogató,nyáron,mikor jöttünk haza,annyian voltak fent,hogy alig fértünk fel a csuklós buszra,utóbb meg már csak mi,ott dolgozók utaztunk.Nagyon sajnálom,mert isteni kirándulóhely,mi is számtalanszor felmentünk erdei utakon a Sástóhoz,ahol is kilátó is van.Mesélhetnék róla estig.És Gyöngyösről kisvonat is megy M.füredre,Cserkőhöz,ott is gyönyörű bányató van,hegyekkel körbevéve.Szóval gyertek többen.
13. oxa (válaszként erre: 1. - Hetessycintia)
2008. máj. 2. 09:12
A Szlovák csárda leégett, de remélem találtok más jó étkező helyet. Sajnos én sem a Mátrában élek, de imádok odajárni.
2008. febr. 23. 17:40

3 gyerek???? Én úgy láttam, hogy kettő +1 férj. Vagy tán Ő is gyerek????:)

Itthon volt az ember kajáni,de visszament melózni.

Egyébként mi bajod a melleddel??? Ha nem vagyok tolakodó?! Én szoptattam 9 hónapig és hála Istennek, vagy a génneknek, nem lett lógós, nem változott a méretem (bár néha lehetne kisseb is egy kicsit), persze nem olyan mint 20 évesen. Nekem fogyni kéne vagy 5-6 kg, de még nem szántam rá magam. Nem kéred? Szívesen adnám:)))

2008. febr. 23. 15:54
Azt tesszem,forró tea+3-om gyerek.Pihenés?????Az mi???:)
2008. febr. 23. 15:11

Sajnállak!!!:(

JOBBULÁST!!!

Minket kihagyott:), igyál sok folyadékot és pihizz sokat.

2008. febr. 23. 13:48
Tegnap du megcsináltam a kaját.Biztos ráéreztem hogy ma ágynakdőlök.Influenza.
2008. febr. 23. 13:23

Valóban akkor a legszebb, ezerszínű. Karácsonykor voltunk fent a hegyen a gyerkők is nagyon élvezték. Mi inkább a vízpartot szerjük, szeretnénk, bár a párom nem úgy kapja a szabadságát, ahogy mi szeretnénk:(

Te nem főzől??? Én szaladgálok a konyha + a gép között, a gyerkőket + "kilöktem" az udvarra játszani.

2008. febr. 23. 13:08
Egy-két havonta.Nagyon szeretünk oda járni.Megnyugtat,és kikapcsol.Ősszel a legszebb.
2008. febr. 23. 12:40
Milyen gyakran jártok erre? Bár a hegy alatt élek nem sürün jutok fel rá. Nagyon nehezen mozdulok ki itthonról.
2008. febr. 23. 11:03
Na végre egy Mátra környéki.:)
2008. febr. 23. 09:53
Szia! Én a Mátraalján élek de csak véletlenül találtam rád. Nem tudom ni lett a csárdával, bevallom nem sokszor jártam szt.imrén. Kiesik az utvonalból
2008. febr. 13. 12:50
:/
2008. febr. 11. 18:34
Hát nincs senki a Mátrából:(
2008. febr. 11. 09:02

Bár én nem vagyok Mátra-környéki,de imádunk odajárni.(Csodálkozom,hogy még nincs ilyen topik.)

A Mátra gyönyörü hely,kirándulásra egyszerűen nincs jobb hely nála.A gyerekek is élvezik,főleg amikor NYOMOT keresünk a hóban:),,,stb.Sajnos mikor legutóbb felmentünk egyik kedvenc helyünkre MÁTRASZENTIMRÉRE,nem talátuk ott a mi kedvenc éttermünket a Szlovák-csárdát.Ha valaki tudja mi lett a sorsa,és megírná nekem,azt megköszönném.

Hát Mátraiak remélem jó sokan vagytok!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook