Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mate tea, az egészségünk alternatívája! fórum

Mate tea, az egészségünk alternatívája! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mate tea, az egészségünk alternatívája!

❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
13. Kiss Ildikó (válaszként erre: 11. - Katinkaboszi)
2009. máj. 15. 11:07
Ihatod délelőtt a matét, délután az immunerősítőt. Egy nap két finom tea az nagyon jó. Én bírom az ízét. Mindenféle ízesítás nélkül iszom a teákat.
12. Kiss Ildikó (válaszként erre: 11. - Katinkaboszi)
2009. máj. 15. 11:06
Nekem már elfogyott az immunerősítő tea. Most mate és csalánteám van. Szerintem 5 hétig minden teát lehet folyamatosan inni. Utána 5 hétig pihentetni az a fajtát. Én most megint elkezdem a zöld teát és a ginzenget. Mert 5 hétig pihentem.
2009. máj. 15. 11:00

Kisildim, szia, most akkor hogyan csináljam?

Van ugye az Echinacea tea és ez.

Egyszer az egyiket igyam végig egy dobozzal, bár mi nem szeretjük a filter ízét (komoly, a férjem utálja, azt mondja furi íze van) maradunk a szálas változatnál,

utána a másikat?

most segíts ! :)

10. Kiss Ildikó (válaszként erre: 9. - Varga.nora)
2009. máj. 15. 10:35

Szia Nóra :-)

Tedd ki az asztal közepére a dobozt és minden nap látni fogod :-)

9. varga.nora (válaszként erre: 8. - Kiss Ildikó)
2009. máj. 15. 10:31
Nekem is van itthon, viszont nekem sajna elég ritkán jut eszembe, hogy inni kellene belőle!
2009. máj. 14. 22:58

Úgy örülök hogy írtatok :-)

Én lelkesen fogyasztom. Nem minden nap az igaz. Ott van a munkahelyemen a doboz az asztalon szemelőtt!

2009. máj. 14. 21:41

Sziasztok!Ildi mostanában nagyon belejöttél a cikk írásba! gratula!

Én is fogyasztgatom itthon a mate teát!

2009. máj. 14. 21:29
én most kezdtem kipróbálni eddig nagyon elégedett vagyok vele, fogyás se ártana, de én inkább az emésztésemet szeretném karbantartani vele
2009. máj. 14. 21:17
Üdv. Én eddig egyszer ittam naturlandosat,bár túl nagy hatást nem éreztem,mondjuk zöld teát szoktam naponta...végülis lehet hasonló volt,passz tényleg :) Bár én mostanság alapból elég punnyadós vagyok,ergo táplálkozásügyileg van vkinek ötlete az energetizálásra?:D Nem csak tea lehet,ja és kávé kizárva mert azt nem iszom =)
2009. máj. 14. 21:13
Felkeltette a cikk az érdeklődésem - pedig korábban is hallottam már erről a teáról, de nem néztem utána - és most ki is fogom próbálni! :o))
2009. máj. 14. 20:55
A tea valóban nagyon jó hatással van a szervezetre. Súlyos izom gyengeségben szenvedek ami sajna nem gyógyítható, de én is előszeretettel fogyasztom a teát és jó hatással van a szervezetemre. Bátran merem ajánlani mindenkinek aki csak kicsit is foglalkozik az egészségével.:))
2009. máj. 14. 19:22

Engem is érdekelne, hogy Kinek milyen tapasztalata van :)

Valamikor Eszenyi Enikő hozott ilyen teát és valami különleges (kézműves) fémből készült szopókát használt hozzá (TV-ben láttam)

2009. máj. 14. 16:03
Rátaláltam egy fantasztikusan értékes teára. A fórumtársaim ajánlották. Azonnal utánaolvastam és öt percen belül már vettem is egy dobozzal a mellettünk lévő boltban. Ez a zöld mate tea.

Ugrás a teljes írásra: Mate tea, az egészségünk alternatívája!
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook