Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Máté fiam születése fórum

Máté fiam születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Máté fiam születése

13. célia88 (válaszként erre: 12. - Egypt)
2011. jún. 22. 11:13
Azért várt vele állítólag, mert a méhszáj még nem nyílt ki teljesen és nem akarta, hogy sérüljön ha jön a baba. Amúgy a végén már kézzel is rásegített.
12. egypt
2011. máj. 6. 14:29

Csak most vettem észre, hogy már megjelent a cikked!:O

Megkönnyeztem, újra átéltem egy kicsit a saját szüléseimet is...:)

Örülök, hogy Ati végül úgy döntött, hogy ott lesz ő is, gondolom, ti is örültök, hogy vállalta.

Az én dokim azonnal burkot repesztett, így rögtön begyorsultak és erősödtek a fájások, és hamarabb meglett... Talán ezt lehetett volna, de nem vagyok orvos, lehet, hogy volt valami oka, hogy nem a burokrepesztéssel kezdte.

2011. ápr. 10. 21:36
Hát...sajnos én ezt a fájdalmat nem tudom elfelejteni, akárhogy is próbálom, de nem vagyunk egyformák. :)
2011. ápr. 10. 15:11

Gratulálok a szép fiacskádhoz!

Nekem 7óra volt a vajúdásom ami igazán intenzív volt az 3.20perc volt gyorsan és könnyen szültem a lányom,pedig első volt,már nem emlékszem a fájdalomra és vállalnék is 2ikat ha lehetne.:)

2011. ápr. 10. 11:27

A szülés fáj. Ezt nekem is nehéz volt megemészteni. De aztán úgy harmadszorra már majdnem sikerült..


Egyébként gratulálok a családodhoz!

2011. ápr. 9. 19:29

Köszönöm mindenkinek! :)


Timcsi777: Igen, napról napra egyre inkább úgy érzem megérte, bár volt pár nap az elején amikor nagyon nehéz volt...

Silk: Én is találtam hasonlóságot a szülésünk között. :)

anyu70: 24 óra? Jéééézus...:)

7. zseb
2011. ápr. 9. 19:01
Köszönöm, hogy megosztottad velünk :-)
2011. ápr. 9. 18:49
A dokiknak lehethogy szép szülés volt,de én átérzem a te fájdalmaidat,pedig 15 évvel ezelőtt szültem első gyermekem,de borzasztó hosszú és fájdalmass volt,és az ember nem felejti el,a másodiknál viszont minden gyorsabban ment,3,5 óra alatt meg volt és nem annyira fájdalmas mint az első,és sokkal hamarabb is gyógyultam,most a harmadik szülésre készülődök,már előre félek,de abban bizakodom ezis rövid időn belül meg lesz.ügyes voltál.És ha fájdalmas is volt,a szülés után mindent kárpótolt a gyermeked,azért megérte ugye?
2011. ápr. 9. 18:03
Gratulálok, tényleg szép szülés lehetett. Én jó 24 órát vajúdtam 2 perces fájásokkal, aztán mehettünk a műtőbe.
2011. ápr. 9. 17:25

Itt is Gratulálok!

Nagyon szép szülés volt!Ha valaki garantálná,hogy nekem ilyen lesz a következő,talán be merném vállalni :)

3. silk
2011. ápr. 9. 17:07
No, Célia, a tied sem volt egy fáklyás menet!!! :-)) Néhány ponton kísérteties hasonlóságot érzek a kettőnk szülése között...:-))
2011. ápr. 9. 17:02

szép szülés volt ez nagyon! a gátmetszést mondjuk kihagyhatták volna ;)

de ügyesek voltatok mindhárman!!!

2011. ápr. 9. 16:08
Nos, elkészült az én szülésem története, még addig megírtam, amíg élénken élnek bennem az események. Magát a terhességet én nem éltem meg rosszul, csak az utolsó hetek voltak már nyűgösek, amikor már zavart a 11 kiló a hasamon. De aztán eljött 11-e, amikor minden elkezdődött...

Ugrás a teljes írásra: Máté fiam születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook