Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Máté érkezése fórum

Máté érkezése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Máté érkezése

2018. máj. 28. 22:56
Nagyon azomorúan kezdődött a történeted végigsirztam nagxyon jó egészséget
2009. okt. 28. 14:48
Csak érdekesség, hogy 2003 óta a Máté név a második leggyakrabban adott férfinév. Az első a Bence. De tényleg szinte kísérteties, az én férjem szintén Máté, császárral született terhességi cukorbetegség miatti több hónapos kórház után. (persze ez 82-ben volt)
2009. okt. 28. 14:33
Úristen Te szegény, jó sok mindenen keresztülmentetek. Nehéz lehetett a babád nélkül, de hála Istennek,hogy nem lett baja :) Sok boldogságot a gyermekeidhez!
2009. máj. 14. 17:28
Igen nagy gombóc van a torkomban.Nagyon erős vagy.Nagyon jó egészséget kívánok nektek!
2009. máj. 6. 10:01

Nálaunk hasonló volt az eset,de nekünk szerencsénk volt.A kicsi fiam juni 20.-ra volt kiírva,de május 10.-én azt mondták,hogy 3 ujjnyira nyitva van a mészj. Én nem feküdtem be,nem voltak fájások,de sűrün látogattuk az orvost,aki ellenőrzött.A másik fiam nehezen viselte volna,ha elmegyek. Szerencsére nem kellett befeküdnöm,sőt Simon juni 24.-éig bent is maradt. A nyitott mészáj miatt be kellett tartanom egy-két szabályt,de ez nem esett nehezemre. A nagyfiam is megértette,sőt 2 éves létére még segített is,hogy minden rendben legyen.Nagyon várta a tesót,akivel azóta is imádják egymást:)Mikor megszületett és először meglátta,kérte hagy tartsa a karjába s mikor ezt megengeték,azt mondta:"ő az én ajándékom":)

Gratulálok a két gyönyörű nagyfiúhoz és kívánok sok boldogságot!

20. Tonettó (válaszként erre: 14. - Kcsvera)
2009. máj. 6. 09:30
Ez már több, mint érdekes. Kísérteties! Hát ezért mondják, hogy a név kötelez!
2009. máj. 6. 08:48

Összeszorult a szívem, mikor olvastam a történeteteket. Hihetetlen erős, bátor anyuka vagy.

Sok-sok egészséget és boldogságot kívánok nektek!!!

2009. máj. 6. 08:44

Szívből gratulálok!!

Hát megsiratott ez a történet! Sok örömet és boldogságot nektek ! :)

2009. máj. 6. 08:10

Tényleg nem lehetett könnyű mindezt átélni, de a lényeg, hogy azóta minden a legnagyobb rendben van a kisfiaddal. Az én kisfiam is Máté, és én is 12 hétig kórházban feküdtem vele, bár teljesen más okból kifolyólag. Ő a 37. héten született, hála Istennek teljesen egészségesen. Számunkra ő valóban egy ajándék.

Nagyon jó egészséget és sok boldogságot kívánok nektek! Nagyon szépek a kisfiaid.

2009. máj. 5. 22:22

Elolvastam a történetedet (a hideg rázott közben),ami nagyon szomorúan indult,de a végére hála Istennek jobbra fordult minden.

Sajnos én is voltam hasonló szituban és tudom milyen szenvedni egy gyermekért.

Sok egészséget kívánok neked és a családodnak és gratulálok a család legkisebb tagjához!

2009. máj. 5. 22:11

Máté-fiúk, nem ijesztgetni anyukákat!)

Remélhetőleg, mindenkinél ez lesz a legnagyobb, legrosszabb betegség-kórház-élmény...:(

Jó egészséget, boldog gyermekkort a babóknak!

14. kcsvera (válaszként erre: 13. - MiniLiza)
2009. máj. 5. 17:21

Szia!

Nálam is Máté a fiú iker és miatta lett császár mert a szívhangja leesett 72-re. De így megmentette a hugi életét akit ujra kellett éleszteni, miután kikapták a pocakomból.

2009. máj. 5. 16:47

Sziasztok! Mindenkinek köszönöm! Tényleg érdekes, ahogy olvasom a hozzászólásokat, nagyon meglepődtem, hogy akik hasonló dolgokon mentetek keresztül, majdnem mindannyiótoknak Máté a kisfia!

Ezek a Máték nagyon szeretik a frászt hozni az édesanyjukra!

És egyébként pedig én úgy érzem, hogy mi, akik ilyen, vagy ehhez hasonló történeteket élünk, éltünk át, mi tudjuk igazán értékelni azt, hogy a gyermekünk végül mégis egészséges!!! Amikor Gergőm megszületett, olyan magától értetődőnek vettem, hogy minden oké, és ami Mátékámmal történt, az döbbentett rá, hogy ez egyáltalán nem magától értetődő! És tényleg "Isten ajándéka"!

Én is mindenkinek jó egészséget kívánok, aki pedig most megy át hasonló kálvárián, annak nagyon sok erőt és kitartást!

12. g1977g
2009. máj. 5. 16:07
elsírtam magam a történeteden. borzasztó nehéz lehetett neked,átérzem a veled történteket, bár velem nem történek ilyen dolgok, de én is két pici anyukája vagyok.
11. fa3d5b4d84 (válaszként erre: 9. - D78161f793)
2009. máj. 5. 15:00

:-)

Igen, érdekes. A fiam születése előtt, amikor már el volt döntve, hogy Máté lesz a neve, megnéztem a jelentését. Azt jelenti, hogy "Isten ajándéka". Nagyon találó. És tényleg Isten ajándéka... :-)

2009. máj. 5. 14:48
Gratulálok,és a legnagyobb egészséget kívánom a családodnak!
2009. máj. 5. 12:41

Azért milyen érdekes ez. Többen is írtátok hogy hasonló sztoritok van,sajnos,és őket is(nem mindegyiket) Máténak hívják. Furi.


És borzasztó lehetett neked és még gondolom ki sem fejeztem az az érzést amikor egy anyuka ilyet át él. Nagyon erős édesanya vagy!! Gratulálok a gyönyörű fiaidhoz :)

2009. máj. 5. 12:29

Szia!

Pigyergek !

A történeted valamellyest akár az enyém is lehetne!

36hét 5 napra születtek meg a most 3 éves fiú-lány ikreim, 2 hónapos Szegedi /klinikai üdülés/ után. Mivel koraszülöttek és kis súlyúak voltak 4 órásan átvitték őket Újszegedre.3 naposan láttam őket először inkubátoron keresztűl. 4 naposan engedtek haza halasra.Végigbőgtem az utat, hogy szültem 2 gyermeket de eyedül megyek haza. És igen az a 4 nap amíg boldog szoptató anyákkal voltam körbevéve az magy volt a pokol.Aztán 2 hét után befekhettem hozzájuk az anyaszállóra így valamannyit együtt lehettünk.3 hetesen jöttünk haza mert addigra érték el a 2500gr-os súlyt.Szóval teljes mértékben megértem a fájdalmadat ami az évek alatt malyd elhalványul és inkább a szépre fogsz emlékezni jobban.De az is igaz, hogy soha se fogod elfelejteni.

Jó egészséget kívánok nektek!

2009. máj. 5. 12:22

Szia,

én pont 3 hete éltem át úgyanígy. Sőt minenben hasonlít a történetünk. Máté 2850 g született 35. hétre. I.sz. Gyerekklinikára vitték át még aznap a PIC-re. 1 napig volt gépen. 10 naposan hozhattuk haza. Itthon a nagyfiam már sírva várt haza. Egy szerencsém volt, nekem császár lett a vége és az orvosom 2 nap után kiengedett, hogy mehessek Mátéhoz.

Ez mindennél többet jelent, hogy a karjaimban lehet. Jó egészséget nektek!

2009. máj. 5. 11:48

Szia!

A Te történeted kísértetiesen hasonlít az enyémhez, ami 2000-ben történt. Ráadásul az én fiam is Máté... Ő a 34. héten született, és egy hónapig voltunk a Tűzoltó utcai PIC osztályon. Három hétig volt lélegeztetőgépen, és ő is tüdőgyulladást kapott. De ma már ő is egy egészséges, és nagyon okos 9 éves kisiskolás. Sajnálom, hogy Nektek is át kellett esni ezen, de a lényeg az, hogy ma már minden rendben van. Hihetetlenül erősek ezek a babák, és nagy bennük az élni akarás. :-)

Jó egészséget, sok boldogságot kívánok a gyerkőcökhöz!

2009. máj. 5. 11:45
Nagyon tanulságos történet. Remélem azóta is jól vagytok!
2009. máj. 5. 11:45
Elpityeredtem,borzasztó lehetett ez a tehetetlenség és az hogy hetekig még csak nem is láthatod de még magadhoz sem ölelheted a kicsikéd............de az a lényeg hogy makk egészséges lett és jól van.Gratulálok és nagyon jó egészséget az egész családnak.
2009. máj. 5. 11:36

Megríkatott a cikked! Nagyon örülök, hogy most már minden rendben van!

A húgom két és fél hónapja szülte meg szintén Máté nevű kisfiát, és hasonló pokoli megpróbáltatásokon ment keresztül. Azóta rendeződtek a dolgok, de nagyon át tudtam érezni a cikkedben írtakat.

2009. máj. 5. 11:12
El sem tudom képzelni milyen nehéz lehetett neked. Örülök, hogy most már minden rendben van, nagyon aranyosak a fiaid!
2009. máj. 5. 11:03
Egy nehéz terhesség 35. hetében kellett megszületnie a kisfiamnak. Szeretném megosztani veletek a történetét, ami számomra akkor nagyon fájdalmas volt, de aztán minden helyre állt, és ma már úgy gondolok vissza rá, mint egy hatalmas próbatételre, ami engem is, és a kisfiammal való kapcsolatomat is megerősítette...

Ugrás a teljes írásra: Máté érkezése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook