Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Máté baba gyors születése fórum

Máté baba gyors születése (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Máté baba gyors születése

17. f0b1dee608 (válaszként erre: 15. - Viktóriaanyu)
2009. jún. 27. 10:07

Szia!

A bogyókat még Pesten(mikor a lányommal voltam terhes)ajánlotta egy UH-on az asszisztensnő.

Kezembe nyomott egy papírt az ajánlott bogyókról a szedési útmutatóval és annyit mondott,hogy nem mindegy,hogy hány óra lesz a vajúdás.

Nagyon örülök,hogy alkalmaztam,mert nekem mind a 2x bevált.

Egyébként én még boltban nem talélkoztam homeopátiás készítményekkel,csak gyógyszertárban.

Én csak ajánlani tudom:)

2009. jún. 26. 21:44
Én a Máté babámat majd három nap után szültem meg.Már 18 éves és a napokban érettségizett.Vele vajúdtam legtovább pedig két tesója is van.:D))
2009. jún. 26. 19:55

A bogyókat orvos-védőnő ajánlotta vagy te magad mentél ilyen boltba és ott ajánlották?

Remélem a 2.nekem is hasonló lesz!

Gratulálok!

2009. jún. 26. 17:10
szia ! Gratulálok! Én is hasonlóan szültem most a második lányomat, másfél óra alatt meg lett, a férjem nem is ért be, mert vidéken volt. és így jártam hogy a szülésznő nem törödött felem ha szóltam nem válaszolt azt hitte hogy hisztizek, aztán amikor éreztem a tolófájásokat, jött oda és hívta a dokit. két perc múlva meg lett Kitti. ne bánd hogy nem fogadtad meg, az a dolga, hogy ott legyen és segítsen, és ha megérdemli utólag kapjon pénzt. szerintem .
2009. jún. 26. 15:38
Most mennem kell,lehetne kérnem,hogy írj majd priviben? Köszi!
2009. jún. 26. 15:37
Mind a kettőt adták,ezeket kellene a 36.héttől szednem.Te is elkezdted ekkor szedni őket?
11. f0b1dee608 (válaszként erre: 10. - Monizsofi1982)
2009. jún. 26. 14:04
Én a cimicifugát és a caulophyllum-ot szedtem.Neked melyiket ajánlották?
2009. jún. 26. 13:55
Szia! Először is gratulálok,én is ilyen szülést szeretnék,már ami a gyorsaságot illeti. Érdekelne,hogy te milyen bogyót szedtél,mert nekem kettő fajtát adtak,mondván a 36.héttől 5 napig az egyiket,5 napig.Mindkettő méhnyakizom-tágító. Lett volna egy 3. fajta is,de azt mondták,az nem lényeges,csak a másik kettő. Köszi előre is válaszod,és mégegyszer gratulálok.
2009. jún. 26. 13:12

Szia!

Csatlakoznék az előttem szólókhoz,nem kellett neked fogadott szülésznő,és lehet hogy akkor is így lett volna ha megfogadod.Szóval ne bánd.

Gratulálok,és sok boldogságot kívánok!Nagyon ügyes voltál.

8. f0b1dee608 (válaszként erre: 2. - Porc)
2009. jún. 26. 13:10

A karcagi Kátai Gábor kórházban szültem a kisfiamat,a lányomat pedig Budapesten 2006-ban.

Vele az első fájástól a megszületésig 10 óra telt el.Lényegesen több,mint Máténál:)

A homeopátiát már Jázmin születésénél is alkalmaztam.Két fajtát:A cimicifuga racemosa 5ch-t és a caulophyllum thalitrodies 5ch-t.

A 36.héttől szedtem mind a kettőből naponta 5-5 golyót és amikor beértünk a kórházba negyed óránként 5 golyót a caulophyllum-ból.

Más területen,csak egy pár fajtát használok még.Pl.fogzásnál a kamillás bogyó ill a viburcol kúpot valamint köhögésre a stodal szirupot.

2009. jún. 26. 12:58
Köszi szépen a gratulációkat!
2009. jún. 26. 12:29

Gratulálok,ügyes voltál és sok boldogságot kívánok Nektek!

Talán a szülésznő is azért nem reagált úgy,ahogy szeretted volna,mert nem sejtette hogy már ilyen hamar meg fogsz szülni:)Ügyes vagy:)Mégegyszer gratula!

2009. jún. 26. 10:46
Gratulálok, nagyon szép a kisfiatok. Valamikor (24 éve) a lányomat én is ilyen gyorsan szültem.
2009. jún. 26. 10:39
Gratulálok, nagyon ügyes voltál. Én is ilyen gyorsan szeretnék szülni másodjára, bár van rá egy kis esély, mert a fiam is 4 óra alatt megvolt...:o)))
2009. jún. 26. 10:12

Gratulálok nektek! Sok boldoságot és jó egészséget az egész családnak!

Egyszer én is így akarok szülni!!!!!

2. Porc
2009. jún. 26. 10:08

Kedves Judy,

gratulálok, nagyon ügyesek voltatok! Sose bánd, hogy nem fogadtál szülésznőt, aki ilyen ügyesen és gyorsan szül, annak minek? Megcsináltátok a babáddal ketten szépen, lehet, hogy ha sokat piszkálnak közben, nem megy ilyen jól és gyorsan. Megkérdezhetem, hol történt a szülés? És a lányod is ilyen gyorsan született? Ja, és írnál részletesebben a homeopátiás cuccokról?

2009. jún. 26. 10:03
Egy szép március délelőtt, rövid vajúdás után, burokrepesztést követően, gátmetszés nélkül megszületett Máté 10 óra 45 perckor. Olyan gyorsan történt minden, hogy nem is emlékszem pontosan, kik álltak körülöttem, csak az utasításokra és az érzéseimre összpontosítottam. Gyönyörű érzés érezni a gyermekünk minden egyes kis porcikáját, amikor kigördül.

Ugrás a teljes írásra: Máté baba gyors születése

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook