Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mást szeret fórum

Mást szeret (beszélgetős fórum)


23. 1e53ba4657 (válaszként erre: 14. - Charlixcx)
2015. nov. 9. 17:45
Setalj,ne vidd a mobilod.Nem kell hozza penz.Vagy fuss,edz ,otthon.Takarits ezerrel,filmezz,forumozz.:D Olvass valamit...annyi mindent lehet csinalni,csak akarni kell.
22. 1e53ba4657 (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 9. 17:42

Szorakozz,kapcsolodj ki.Torodj bele.

Miert sirnal azert,aki nem sir erted? Nem szeret,biztos nem kellene,hogy ott legyen nekem,ahogy irtad,mert akkor nem felejted el sosem.Marpedig igy is nehez a helyzet,ha forumot inditottal rola.


Szakitsd meg a kapcsolatot.Aztan ismerkedj,vagy hagyj idot magadnak,addig meg keress egy elfoglaltsagot.


Csernus azt mondtan:Ami nincs az fajhat,de attol meg nem lesz.

2015. nov. 6. 10:03

Ez a pasi soha nem volt a Te pasid.

Jó voltál,hogy elterelted a figyelmét a szívfájdalmáról ideig-óráig. És nem is korrekt veled szemben. Szerintem egy olyan pasi aki nyűglődik az exe után, nem tud mást szeretni,csak "használni, kihasználni". Talán érted.

Lépj tovább, kívánj neki sok boldogságot. (ami úgysem lesz, mert az a kapcsolat sem ér már meg egy misét, ha közben nem tudott megülni a fenekén és kivárni míg tisztába jön az érzéseivel.)

20. michelle.r (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 5. 09:58
Az jó, ha az ember kedveli a pasiját :DDDDD
19. Tuksika (válaszként erre: 18. - Charlixcx)
2015. nov. 4. 08:57
Na látod. És még pénz sem kellett hozzá ;)
2015. nov. 3. 22:50
Van egy kedves fiú barátom, aki alaposan megnevettetett, szóval sokkal-sokkal jobban érzem magam.
17. charlixcx (válaszként erre: 16. - 3b097083af)
2015. nov. 3. 22:50
Köszönöm!
2015. nov. 3. 20:07
15. 342402de6d (válaszként erre: 14. - Charlixcx)
2015. nov. 3. 18:59
"Kevés dolgot tudok pillanatok alatt megváltoztatni, de egyet bármikor: a hozzáállásomat. Állandóan a kezemben van a lehetőség, hogy döntsek. Feladom vagy megcsinálom. Sírok vagy nevetek. Depressziós leszek vagy megoldást találok. Pánikba esem, vagy a lehetőségeimre koncentrálok"
14. charlixcx (válaszként erre: 13. - Tuksika)
2015. nov. 3. 18:30
Az a baj, és ez talán ciki, hogy nincs pénzem bulizni. Van pár program, de mind fizetős, és nekem pont arra nincs félretéve... persze vannak haverjaim itthon, akikkel elmúlatom az időt és sokat lógunk, ha időnk engedi, de a legjobb barátnőm, akivel megosztanám az érzéseim Finnországban él. Ebből maximum csak az olvasás fog megvalósulni, meg 1-2 kávé, de köszönöm a tippjeid. Majd igyekszem. Ramatyul vagyok..
2015. nov. 3. 14:04
Olvass, találkozz a barátaiddal, menj el bulizni... Magaddal foglalkozz csak, hidd el hamar elfelejted majd.
12. charlixcx (válaszként erre: 11. - 76c87e32e1)
2015. nov. 3. 13:06
Remélem. Bár most senkire nincs szükségem.
11. 76c87e32e1 (válaszként erre: 10. - Charlixcx)
2015. nov. 3. 12:37

Ha veled volt, nyilván nem mondhatta azt, hogy még szerelmes vagyok az exembe, főleg ha nem volt nála esélye. Azért lehetett ez a huzavona, mert nem tudhatta, kibékülnek-e még.

Lépj tovább, mert még ha nem is jönne össze az exével újra a dolog és megint szakítanának, akkor sem lenne beléd szerelmes. :( Akkor is jöhetne bármikor valaki, akibe beleszeret. Találsz majd olyat, aki téged fog szeretni igazán.

10. charlixcx (válaszként erre: 8. - Castellina)
2015. nov. 3. 12:33

Sokat beszéltünk erről, és tudom, hogy míg velem volt, szerelmes nem volt, csupán iránta is érzett, egyszerűen kettőnk iránt táplált érzelmeket. Mert mindig is sokat jelentett neki. De mellette döntött, mert elmondása szerint sok volt közöttünk a veszekedés, nem is laktunk egy helyen, úgyhogy jobb lesz így.

Ha nincs ló, jó a szamár is, ugyebár. :D

9. charlixcx (válaszként erre: 7. - 76c87e32e1)
2015. nov. 3. 12:32
Nem tettem neki azt, és az elmúlt hetekben felajánlotta, hogy lehetne megint több köztünk, ha én is szeretném - én meg persze, hogy szerettem volna. Három napja aztán belegondolva megint jobbnak látta, hogyha barátok vagyunk, tegnap pedig megtudtam, hogy ismét együtt vannak. Már tudom, miért akart haverságot...
2015. nov. 3. 12:29
Talán szeretett, mint embert,mint barátot. De szerelmes a másik nőbe volt.
7. 76c87e32e1 (válaszként erre: 4. - Charlixcx)
2015. nov. 3. 12:26
Ha te szeretted, akkor nem tudsz nem "kattogni" rajta. Nem tudom, miért tennél neki szemrehányást, amikor csak "haverilag" voltatok az utóbbi időben, és tudtad jól, hogy még érez az exe iránt... Persze lehet reménykedni, de nem mindig jön be.
2015. nov. 3. 12:21

tézis: vasárnap belepirultál, olyan extra sex-ben volt részed

antitézis: hétfőn visszamegy az exéhez

szintézis: csak az extrákhoz kellettél, megkapta, parkolópályára tett

5. charlixcx (válaszként erre: 2. - 3b097083af)
2015. nov. 3. 12:17
Szerintem nincs nő, aki ne "rinyálna" most legalább egy kicsit...
4. charlixcx (válaszként erre: 3. - Andi6020)
2015. nov. 3. 12:17
Szerettük egymást, ezzel nem volt baj. Nem lehet minden eget verő szerelem, és a végére kicsit sokat veszekedtünk a lány miatt, alapvetően jó kis kapcsolatunk volt. Sokszor próbált eltolni magától az utóbbi pár napban, de nem vettem észre, nem is tudom, hogy miért. A gond az, hogy most nem érzem magam valami fényesen, és érdekelne, hogyan tudnék tovább lépni kattogás nélkül. Meg se érdemli, hogy kattogjak rajta.
3. andi6020 (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 3. 12:04

Nem úgy tűnik, mintha ez lett volna a nagy szerelem. Vagy, hogy bármilyen szerelem lett volna.

Mi a gond?

2. 3b097083af (válaszként erre: 1. - Charlixcx)
2015. nov. 3. 12:00
Ahogy Csernus mondana erre a helyzetre: milyen jo lotyogni ebben a sz*ban, ahelyett meg lotyogteted is. Mert rinyalni olyan jo.
2015. nov. 3. 11:52
A pasimmal stagnáltunk haveri szinten 3-4 hete, mert kiderült, hogy az exe iránt is érez. Féltem kicsit, nehogy őt válassza, de a reakcióiból ítélve úgy láttam, nagy esélyem van, ráadásul még mindig kedveltem őt, szóval nem hagytam el. Tegnap viszont szembesültem vele, hogy ők ketten összejöttek, és ez úgy ért, mintha lekevertek volna nekem egy pofont. Biztosított arról, hogy itt lesz nekem, ha szeretném, és szerinte jobb lenne, ha én is tovább lépnék. Dühös és üres is vagyok egyszerre. Ki mivel foglalja el magát ilyenkor, mit csinál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook