Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mást is megviselte az orrból vett minta? fórum

Mást is megviselte az orrból vett minta? (tudásbázis kérdés)


14. vanjobb (válaszként erre: 12. - Df1e1c376c)
2020. dec. 4. 10:11
Vizsgálat után vérzett az orra, később mondta, hogy vérömleny is keletkezett.
13. Fisica
2020. dec. 3. 22:58

Nekem is ma csinálták. Picit kellemetlen volt, de semmi extra.

Annyi rosszat hallottam róla, kicsit paráztam is előtte, de nem kellett volna. :)

Bár biztos nem mindegy hogyan csinálják, gondolom van aki nem finomkodik vele.

12. df1e1c376c (válaszként erre: 11. - Vanjobb)
2020. dec. 3. 20:25

Vérzett az orra, vagy hogy értsük a vérömlenyt?

Ha amúgy is gyenge volt a nyalkahatyaja, és sebzett, lehet ilyen.

Nekem is silány, és folyton légkondiban vagyok. Ez nem hiszem, hogy egy vattapamacs hibája. Az antibiotikum meg főleg nem. Ott valami más volt rossz amúgy is.

2020. dec. 3. 19:32
Nálunk a munkahelyen, lett emiatt egy vérömlenyes, egy akinek annyira begyulladt, hogy antibiotikumot szed.
10. globus
2020. dec. 3. 19:17
Férjemnek 4 orrturka és 1 db garat mintavétel történt néhány óra leforgása alatt, nem panaszkodott. Csak már unta, igazán kitalálhatnának valami mást :)
2020. dec. 3. 19:05

Mint máshol írtam, én magamnak vettem a mintát. Nem gyötörtem magam. Meg talán azért sem volt olyan rossz, mert amúgy is szoktam vattapalcaval tisztítani az orrom.


Én nem hiszem, hogy ettől lenne hosszan tartó hanyingered. A hanyashoz a garatot kell ingerelni, és annak a hatása sem tart tovább, mint maga az ingerles.

2020. dec. 3. 19:02
Nekem eléggé fájt, még könny is szökött a szemembe, de utána röviddel elmúlt.
2020. dec. 3. 18:53
Csak az a pár másodperc volt kellemetlen, amíg levették, de nem volt fájdalmas. Utána nem is gondoltam rá.
2020. dec. 3. 18:33
Nagyon kellemetlen volt. Könnyeztem, órák múlva is éreztem, de nem volt hányingerem vagy ilyesmi.
2020. dec. 3. 17:55
Munkatársam feleségének még másnap is fájt az orra.
4. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. dec. 3. 17:33
Kellemetlen volt, órákig éreztem a mintavétel helyét, hányingerem, rosszullétem azért nem volt. Maradjunk annyiban, hogy megkönnyeztem.
2020. dec. 3. 17:26
Nekem csak akkor és ott fájt, de akkor és ott nagyon nagyon. Még május végén történt, szerintem túlzásba vitte az a valaki a lelkiismeretességet.
2020. dec. 3. 17:19

Egyáltalán nem, észre sem vettem.

Gyorsteszt után 15 perc múlva azt sem tudtam megmondani, melyik oldalról vették az előzőt.

2020. dec. 3. 17:12
Ma vettek mintát orrbol és szarul vagyok és hányingerem van!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook