Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Masszázságy vásárlásakor mire ügyeljünk, mire kell vigyázni? fórum

Masszázságy vásárlásakor mire ügyeljünk, mire kell vigyázni? (tudásbázis kérdés)


8. Vorarlberg (válaszként erre: 7. - Lunafénye)
2013. jún. 24. 16:15
Otthon masszírozni,hamarosan okleveles gyógymasszőr leszek.
7. lunafénye (válaszként erre: 6. - Vorarlberg)
2013. jún. 7. 19:42
Más most nem jut eszembe a témával kapcsolatban. Mi a terved a masszázzsal? Most végeztél el egy tanfolyamot? Milyet? Én Zayzon Nándinál tanultam, meló mellett 3 éven át masszíroztam is. Most kint élek Németországban, itt is tervezem, hogy lassan belevágok, mert már kezd jobban menni a nyelv. :)
6. Vorarlberg (válaszként erre: 5. - Lunafénye)
2013. jún. 7. 12:41

Szia!


Igen segítettél,köszönöm, pl:megerősített,hogy kivágott fejrészeset vegyek...szerintem is ez a megfelelő.Azt,hogy cipelni sokat fogom-e,még nem tudom...a szín ügyében is köszi a tippet,ha van még valami tipped,akkor megköszönöm,írd meg légy szíves!

2013. jún. 6. 21:03

Szia! Szerintem jó, ha kivágott a fejrész. Egyik vendég ezt szereti, a másik meg nem. Én a full sima masszázságyakra szavazok, lényegtelen, hogy milyen. Ha sokat fogod cipelni, mert mondjuk házhoz jársz, akkor a súly legyen a legfőbb szempont. A terhelhetőségük ezeknek is nagyon jó, azaz a 100 kg-os embereket is elbírják. Ha nem fogod sokat cipelni, akkor nekem a fa megoldások tetszenek nagyon. Ja, és nem valami jó a fehér vagy krém szín, mert egy idő után annak ellenére, hogy bőr vagy műbőr bevonatúak, minden meglátszik rajtuk!!!!

Remélem, tudtam segíteni. További szépe estét! :)

4. evamaria0803 (válaszként erre: 3. - Vorarlberg)
2013. jún. 6. 19:21
Itt sincs kivágva. Miért kellene, hogy ki legyen vágva?
2013. jún. 6. 19:16
De az ahogy írtad,nem olcsó,illetve látom,hogy több ágynál a fejrész nincs kivága,ennél ki van vágva?
2. evamaria0803 (válaszként erre: 1. - Vorarlberg)
2013. jún. 6. 19:10
Ha igazán jót akarsz, a Ceragem jadekövesét javasolom. Igaz, nem olcsó, de szuper!
2013. jún. 6. 18:24
Szeretnénk masszázságyat vásárolni hamarosan,és nem szeretnénk pórul járni, szeretnénk a legfontosabb szempontoknak megfelelne, pl: gondolom fontos,hogy hordozható legyen.Szeretném megkérdezni a véleményeteket, ki, milyet javasol?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook