Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második hónapja szedek fogamzásgátlót. Már harmadik napja nem szedem, és nem is jött meg. Kezdjek idegeskedni? fórum

Második hónapja szedek fogamzásgátlót. Már harmadik napja nem szedem, és nem is jött meg. Kezdjek idegeskedni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 5. 09:21
Köszönöm a hozzászólásokat. Akkor ez így rendben van, ha a gyógyszer abbahagyásától 3-4. napra jön meg:)
7. 2a44b32e51 (válaszként erre: 1. - Yousei)
2010. okt. 4. 13:00
Ne aggódj, nekem a doki azt mondta a gyógyszermentes nep 3-4 napján jöhet meg...nem rögtön ha abbahagyod...nekem is így van:).
2010. okt. 4. 12:57
Nekem mikor elkeztem szedni a első 2 hónap között csak barnázás volt. azt mondta a doki hogy ez normális a hormonbevitel miatt, azóta rendben ven
2010. szept. 25. 23:50
Ne izgulj, biztos minden rendben lesz!
2010. szept. 25. 19:25
még most áll be,ne izgulj, holnap biztos kopog a miki!
2010. szept. 25. 19:22
Nekem 3 napos volt a mensim és mindig a végén jött meg. Szerintem nem kell aggódni.
2010. szept. 25. 19:22
szia.de gyogyszi melet nem volna jo ha baba lenne de csinálj egy tesztet ha nem jön meg de inkább várj még megfog jönni csak idö kell amég beáll.
2010. szept. 25. 19:21

Sziasztok!


Áprilisban volt egy nőgyógyászati műtétem. Eléggé megborult akkor a hormonháztartásom. Augusztusban kezdtem szedni fogamzásgátlót. Az első levél beszedése után már a második napon megjött. Most a második levél beszedése után a harmadik bogyómentes napnál tartok, de aminek meg kellene jönnie se híre, se hamva. Kezdjek arra gondolni, hogy lehet baba van a dologban? Vagy mind a hormonok játéka lenne? Időnként belenyílal csak úgy az alhasamba a fájdalom már egy ideje.

Előre is köszönöm a válaszokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook