Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második feleségnek lenni fórum

Második feleségnek lenni (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
6. gyöngyi (válaszként erre: 4. - Linette68)
2006. nov. 26. 15:17
Menni fog, ne aggódj! Cselekedj mindíg a lekiismereted szerint.Ha igazáőn szereetitek egymást a pároddal, meg fogjátok oldani a problémákat. nem lesz könnyű, ezt 15 év után elárulhatom..
5. eee466847e (válaszként erre: 4. - Linette68)
2006. nov. 25. 17:14
Nagyon nehéz lehet neked.Az én gyerekem, a te gyereked, a mi gyerekünk. Bizonyára nagy türelemre és toleranciára van szükség! Ez fizikailag is megterhelő lehet, de lelkileg sem könnyű, főleg ha ármánykodással is párosulnak a dolgok. Erőt és kitartást kívánok és boldogságot.
2006. nov. 25. 16:53
Én még csak 3 éve vagyok második feleség, de nálunk nekem is van két gyermekem, és a páromnak is. Azóta megszületett a közös gyermekünk is, úgy hogy most heten élünk együtt "mint a gonoszok". Nálunk a gyermeknevelésből, illetve az egyet nem értésből adódik a legtöbb probléma. Ráadásul a férjem két gyermekének édesanyja is ellenem van a gyerekeken keresztül, pedig nem miattam történt a válásuk. Sokszor úgy érzem képtelen vagyok egy ekkora családot összetartani, és a problémákat megoldani.
2006. nov. 25. 15:55
Én 15 éve vagyok az.vannak kétségtelenül problémák, főleg ha vannak gyerekek is. Viszont szerintem sok jó oldala is van.Másodjára már az ember jobban válszt és jobban meg is becsüli a választottját. Én a második házasságomban sokkal toleránsabb és kevésbé önző vagyok, mint az elsőben-lehet ez a kornak is köszönhető.Jobban vigyázok a boldogságomra, hiszen már egyszer megtapasztaltam, hogy az milyen könnyen elveszíthető.
2. eee466847e (válaszként erre: 1. - Linette68)
2006. nov. 25. 15:50
Én is az vagyok. A férjem gyermektelen házasságból lépett ki egy évvel azelőtt, hogy megismertem. Ez könnyebb helyzet volt, mintha gyermeke lett volna. Nekem viszont volt már egy kiskamasz fiam, akivel rögtön baráti kapcsolatot alakított ki. 26 év után is a legjobb barátok. Köztünk az előző kapcsolatok nem kerültek szóba, esetleg pozitív értelemben.
2006. nov. 25. 15:20
Milyen problémákkal, gondokkal, új helyzetekkel kell szembenéznie egy második feleségnek?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook