Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Második feleség fórum fórum

Második feleség fórum (beszélgetős fórum)


23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Matyera)
2020. márc. 23. 08:08
Nekem nincs még :) a vőlegény és köztem 1 hónap és 1 hét volt, évfolyamtársam volt a gimiben. hosszú 9 évet húztunk ki egymás mellett.
2020. márc. 13. 05:17
Gyerekeket nem lehet kiszámítani. Párom lánya egyből elfogadott engem, míg a fiam, ès párom között èvekig èrezhető volt a feszkó. Ok ők ritkán találkoztak.
21. pteri (válaszként erre: 10. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 20:16
Igen, értem. így már értem a problémát is.
20. matyera (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 17:36

Neked nincs gyereked?

Első férjeddel mennyi korkülönbség volt köztetek?

Eleinte nekem fura volt, mert a párom 11 évvel idősebb. Mondjuk nálunk ekkora áldozatokat nem kellett hozni, inkább csak neki, mert nálam lakik, mint a jól bevált legénylakásában (ami a munkájához is közelebb volt)

19. matyera (válaszként erre: 17. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 11:41

Az én fiamat úgy mutattam be, elmentünk egy közeli parkba, de vittünk magunkkal egy kis barátját is, hogy ne legyen a helyzet túl direkt. Aztán pár nap múlva megint..eleinte inkább semleges, külső helyszínen.


Parom lazább etekinetben, az ő lányát csak bemutatta, ennyi volt, de náluk nem volt tiltás vagy ilyesmi,mert a párom nem élt a lányával sose.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Pampalini)
2020. márc. 12. 11:31

Egy párkapcsolat sok munkával jár, az biztos. Én 27 vagyok, a párom 46, van bőven összetűzés nálunk is, már csak a generációs különbség miatt is. Ráadásul én 300 km-t költöztem értük (érte és a gyerekek miatt). Bonyi :D

A lényeg, hogy akarja megoldani az ember a problémát. Nekem az előző kapcsolatban arra se jutott akaratból, hogy beszélgessek (megmagyarázzak bármit, miért ne legyünk együtt) az exemmel. Kitartás neked, mindig van állóvíz szakasz, aztán dagály is meg vihar is :)

17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Matyera)
2020. márc. 12. 11:28
És Nálatok hogyan és mikor történt a bemutatás? Nálunk volt egy kisebb csata, amikor a kisebbik mondta, hogy szívesen megismerne, konkrétan az anyja elé tette a kezét, hogy nem jöhet... A nagy meg most exnej elmondása szerint nagyon rosszul van lelkileg, elvileg szombaton mennénk moziba 4en, vele először találkoznék. Lehet lemondja, fordult már elő. Pedig nagyon jó szándékú, szeretetteljes kiscsaj, küldött már nekem sütit, telefonban mondta már páromnak, hogy puszillak benneteket... szóval aggódom a gyerekek miatt.
16. Pampalini (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 11:00
A kortól is függ milyen kapcsolatra vágyunk. Az első tele volt szenvedéllyel, háborúval. A mostani ahhoz képest állóvíz. De ragaszkodunk egymáshoz. Most próbálok kis életet lehelni a kapcsolatba, mert nagyon elhanyagoltuk egymást, de nem egyszerű. A párom és én köztem nincs egy év. Az exem fiatalabb volt 8 évvel nálam.
15. matyera (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 10:54

Nálunk is vannak gyerekek, nekem 8 éves a fiam, neki ugye minden nap szembesülnie kell, hogy már nem apukaval élek. De alakul a helyzet.

Páromnak is van egy kislánya, helyes kiscsaj, csípem, fiammal is nagyon jól kijönnek, volt hogy nálunk töltött 4 napot is. (páromnak van még egy gyereke, de ő már felnőtt)

14. matyera (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 12. 10:34

Szia!

Én 16 évig voltam a férjemmel. Tavaly költözött el. Én borítottam, szóval nagyon megkönnyebbültem mikor elment. Fiunk 7 éves volt akkor, kicsit nehezen viselte, de annyira nem hagyott benne mély nyomot.

Már 10 hónapja én is találtam párt magamnak, akiről érzem hogy "mellettem van a helye". Ezt a fiamnak kicsit nehezebb elviselni, de dolgozom rajta, hogy minél jobban viselje.

2020. márc. 12. 10:26
Sajnos nem tudom beállítani, hogy ne anonim legyen, de a felhasználó nevem fatdragon.
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - 654268ce3d)
2020. márc. 12. 10:25
Én a második vagyok! :))
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Levarosbukta)
2020. márc. 12. 10:25

Szia!


Jogos a felvetés, annyiban különbözhet ha van gyermeke valamelyik félnek...

10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Pteri)
2020. márc. 12. 10:24
Szia! Mi a párommal a 2. kapcsolatunkat (neki házasság, nekem csak eljegyzés volt) nyomjuk, alapvetően kitartó és szívós emberek vagyunk. A második feleség nálam egész más fogalom, mint egy 28. barátnő vagy élettárs... ez amolyan tényleg komolyan működő, tisztelt dolog. Közös jövő, stb. :) remélem érted, mire gondolok második feleség alatt így :)
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Matyera)
2020. márc. 12. 10:22

Szia Matyera!


Minden aspektusa érdekel a dolognak, jelenleg hogy vagy, neked milyen nehézségeid voltak, gyerekek esetleg, ilyesmi :) Jómagam elvált szülők gyermeke vagyok, és ennek nagyon örülök. Sőt, mérges vagyok anyukámra, hogy azt hitte a mi boldogságunk a "család", és ő annyi évig boldogtalan volt...

Most egy elvált 2gyermekes apuka a jelenlegi párom, és sose voltam boldogabb, tényleg megtaláltam a "másik felemet". Pedig nagy ellentáborosa voltam a "fél egy egész" dolognak :)))

8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Pampalini)
2020. márc. 12. 10:20
Szia! Pont erre gondoltam én is. Köztem és a párom között viszonylag nagy a korkülönbség, de mindketten a 2. rendes kapcsolatunkban vagyunk jelenleg. Én 9 év után mondtam fel a vőlegényemnek, amikor megismertem az Emberem. Úgy érzem alapvetően, hogy a 9 év alatt 20-at öregedtem... :D
2020. márc. 12. 10:18

Sziasztok!


Jaj nagyon örülök a sok hozzászólásnak. Én indítottam a fórumot. :) Én alapvetően tapasztalatokra lennék kíváncsi, hiszen én sem hivatalosan, de "második feleség" vagyok. Szerepkörben mindenképpen. Nehéz út után tartunk ma ott ahol, nagyon boldogok vagyunk jelenleg a párommal.

Mi akkor ismerkedtünk meg, mikor én még menyasszony ő meg férj volt 2 gyerekkel, most már csak apuka és boldog élettárs. Vannak gondok (exnej, exanyósék), amik természetesen nem rontják az összképet, hiszen lealacsonyodni nem fogunk soha, de vannak dolgok amiket szívesen megbeszélnék, megvitatnék efféle élethelyzetben élőkkel. A két gyermek 12 és 15 évesek, a kicsivel már találkoztam, nagyon belevaló kiscsaj. Messziről is imádom őket, a válásig tiltota tőlem őket az exnej, most már csak ara várunk, hogy szóljanak mikor állnak készen lelkileg. Akinek van kedve, szívesen olvasnám a saját történetét, ha gondoljátok részletesebben is belemegyek. A nehézségektől kezdve a legjobb pillanatokig minden érdekel. Most olvasom a Modern mostohák c. könyvet, ajánlom mindenkinek, szuper olvasmány.

2020. márc. 11. 17:40
Bár èn pasi vagyok, ès èn is, párom is második. Szerintem a második alkalommal tapasztaltabbak vagyunk. Tudjuk milyen hibákat követtünk el, ès ezeket próbáljuk elkerülni. Bocs ha esetleg bele trollkodtam a fórumodba.
5. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 17:35
Szerintem teljesen mindegy, hogy második feleség, vagy 28. barátnő, élettárs. A mai világban senki nem él az első nőjével és nagyon ritkán lesz házasság, sokkal több a papír nélküli kapcsolat.
2020. márc. 11. 13:41

Szia!

Miről szeretnél beszélgetni? Én ugyan nem vagyok második feleség, de elváltam és van új kapcsolatom. :)

2020. márc. 11. 13:36
Én második feleség vagyok, de nem tudom mit tudnánk erről beszélgetni. Közösen szidjuk az exet vagy mit? Amúgy szerintem meg semmiben nem különbözik mint más házasságok, akárhány volt előtte bármelyik félnek.
2. 654268ce3d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. márc. 11. 11:37
Szia, én majdhogynem voltam ilyen helyzetben, azért majd ' mert nem voltunk összeházasodva. Volt egy nagyon jó kis zárt közösség, igaz, nem itt. Ez a fórum erre szerintem nem alkalmas, itt többen vannak az első feleségek 🤐 ahogy az első hszből is látható. De ne legyen igazam!
2020. márc. 11. 10:02

Sziasztok!

Azért nyitottam ezt a fórumot, hogy a sorstársak tudjanak beszélgetni, sehol máshol nem láttam hasonló témában fórumot.

Ha érdekel bárkit, szívesen leírom az én történetem, nagyon érdekel minden vonatkozása a témának.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook