Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Másnaposság elleni receptek fórum

Másnaposság elleni receptek (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Másnaposság elleni receptek

19. Valent
2012. márc. 18. 12:55

Ja, azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy mindenki felejtse el a kutyaharapást szőrével elméletet, meret csak még egy pofont ad a szervezetének.

Saját tapasztalatból mondom, hogy a közhiedelemmel ellentétben kerülje a savanyú, savas dolgokat, az ecetet, cukrot, tejet ilyenkor, mert az méginkább felpörgeti a gyomorsavat. Sima cukor nélküli citromos vizet viszont lehet fogyasztani (mert köztudott, hogy citrom igaz, hogy savas, de a szervezetben lúgossá válik).

Jó egészséget mindenkinek és mértékletes alkoholizálást.

18. Valent
2012. márc. 18. 12:34

A protect angelt tudom igazából én is ajánlani. Igazából csak az vált be nálam. Persze az ára nem kevés, de megéri. Én csak akkor használom, ha valami nagyon komoly buli van, mint pl. egy szilveszter. Már 5-ször használtam, és általában egy kiadós sörözés után elfogyasztva 1-2 óra alatt kitisztult a fejem és elmúlt a hányinger. Elektromos szondával is leteszteltem már. Az íze elég borzalmas, fűízű és elég nehéz lehúzni, de megéri meginni és bent is tartani :)

Én ittam már másnaposan reggel is, de akkor még rosszabb ez az elég tömény gyógynövényes lötty, ezért én inkább az italozás után szoktam meginni, és ahogy a használati útmutató is írja utána 10-15 perccel kell rá inni egy pohár vizet.

Viszont aki nem teheti meg, hogy meg vegye, vagy nem tud hozzájutni, annak azt ajánlom, hogy az italozás után sok vizet igyon és másnap pedig egyen valamilyen salátát, olajos halat és igyon sok citromos vizet. Nálam ez is elég jól bevált, csak ilyenkor azért az őrangyal porhoz képest kicsit hosszabb idejig tart a javulás.

Ja, még csak annyit, hogy egy cimborám arra esküszik, hogy másnap rengeteg víz és nyers hagyma rengeteget segít, de őszintén szólva nekem ezt a variációt nem volt kedvem kipróbálni :)

2012. jan. 5. 08:57
gyumolcsle
2007. szept. 23. 13:16

EZ EGY JÓ RECEPT!

MIELŐTT BULIZNI MÉSZ,KAPJ BE EGY C VITAMINT,HA HAJNALBA HAZA BÍRSZ TÁNTOROGNI,AKKOR IS VEGYÉL BE EGYET!

TUTI NEM LESZEL MÁSNAPOS!

HA MÉGIS,FORRÓ HÚSLEVES!

2007. szept. 23. 12:49

hát olyankor nekem teljesen mindegy!

Talán az javít a helyzeten, ha lefekvéd előtt fájdalomcsillapító, + ásványvíz

de a közérzetem akkor sem az igazi egész nap!

Javítani nem javít a leves, cola, az állapotomról, csak segít elviselni! :):):)

2007. szept. 23. 12:44
Minden ital után egy pohár ásványvíz, de ha ez mégsem jön össze, akkor lefekés előtt egy energia-ital. ha pedig biztos akarsz lenne magadban, akkor ne igyál alkoholt. (garantált =D)
13. Librigabi (válaszként erre: 6. - Doboska.b)
2007. szept. 11. 15:43
A hideg cola vagy ice tea nekem is bevált.
12. lill (válaszként erre: 11. - Psycheee)
2007. jún. 5. 22:26
pontosan! soksoksok alvás, és estefele min 2liter mentes víz!
2007. máj. 24. 03:52

aki volt már igazán macskás, tudja: semmi az ég világon nem segít a rengeteg alváson kívül.

persze, vannak jótékony hatású dolgok, de egyik sem csodaszer.

10. Ramcsi
2007. ápr. 8. 18:52
sör, sör, sör. nekem bevált
2007. ápr. 8. 18:14
MELEG LEVES,JÓ CSIPŐSEN,CATAFLAM TABLETTA,ÉS FEKVÉS
2007. márc. 27. 16:53
fincsi ecetes uborka
2007. márc. 7. 23:57
Én a jéghideg tejre esküszöm, vagy a "leve-leves"-re.(Receptet ne kérj, az hétpecsétes családi titok :)!! )
2007. jan. 30. 14:45
Lehet hogy ez is reklám de jéghideg coca-cola csodákat tesz
2007. jan. 30. 13:55
Gyógysör! :D
2007. jan. 30. 13:54

Állítólag a káposztaleves enyhíti a tüneteket, meg jó ilyenkor sok-sok folyadékot inni.

Na nem "kutyaharapást szőrivel"...:D

2007. jan. 30. 13:52

Bocsi, de itt az áll, hogy "Ne reklámozz semmit (se terméket, se üzletet, se más honlapot)!

Nem akarok kötekedni, de azt hiszem ez annak minősül. Vagy nem...?

2007. jan. 30. 13:11

Sziasztok. Egyszer-egyszer valóban sok probléma van a másnapossággal... :))


Nagyon sok recept és próbálkozás született már ennek a megoldására. A mi baráti körünkben egy új termék bizonyult a legjobbnak. Italozás után elfogyasztottuk és ki sem alakult a másnaposság. ŐRANGYAL PLUSZ a neve ( PROTECT ANGEL) Valami új magyar szabadalom, de TUTI !! Ajánlom mindenkinek!


www.protectangel.com oldalon megnézhetitek ti is, ha nem akartok fejfájásos másnaposságot 3 nap mulva is.

1. Hoxa
2005. dec. 30. 13:37
Ha bárkit megkérdezel, mindenkinek vannak bevált trükkjei másnaposság ellen. A többség persze az ismert "kutyaharapást szőrivel" módszerre esküszik, miszerint a másnaposság úgy kerülhető el leginkább, ha nem hagyjuk magunkat kijózanodni. :))
Lássunk néhány egyéb tippet és jótanácsot...

Ugrás a teljes írásra: Másnaposság elleni receptek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook