Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Másnál festetem és vágatom a hajam, az ciki? fórum

Másnál festetem és vágatom a hajam, az ciki? (beszélgetős fórum)


21. michelle.r (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 2. 07:52

Ha egyetlen fodrásszal sem vagy elégedett, igen, lehet, hogy veled van a baj 🙃

Még sose láttam olyan fodrászt, aki festés előtt vágott. Már csak azért sem, mert festeni mosatlan, száraz hajat szoktak, vágni pedig vizesen. Úgyhogy ezt a pichát hanyagold, szerintem.


És nem, nem ciki. Nem szívességet tesz, szolgáltat. Én néhány éve ott hagytam a Hajas Lacit. Már ültem a székében, mosott hajjal, épp arról beszélgettünk, hogy milyen lesz, jött egy telefon, 20 percig türelmesen váltam, hogy befejezze, majd leszedtem magamról törülközőt és kisétáltam. A kasszás csaj próbált hepciáskodni, hogy Laci nagyon elfoglalt. Mire megkérdeztem tőle, hogy tudja-e, hogy én ki vagyok? Kicsit megszeppent, mire megnyugtattam, hogy csak a vendég, aki tuti, hogy ide többé nem teszi be a lábát.

20. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 23:42
Nem értem a problémát
19. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 22:57
Szerintem nincs hiány fodrászokban így jó pénzért találhatsz olyat aki legalább kedves...
18. BorosTyánka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 22:11
Remélem számlát is kapsz:)
2021. szept. 1. 21:51
Egyaltalan nem ciki. A te penzed a te hajad ! Szerintem teljesen oke
16. Lau_Ra (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 21:14

Nem ciki. Te fizetsz, ő meg a szolgáltató. Ordibálni sem illene...

Amúgy én magamnak festem, fodrász vágja.

15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 21:11
Nekem az enyém festés után szokott vágni, ritkítani. Nem utána.
14. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 17:57
Magam festem a hajam és a fodrász vágja többnyire nagyon jól. Néha picit elszúrja, de nem teszem szóvá, majd kinő. Hogy tovább menjek, mindég magam mosom frissen, mert nem szeretem ha valaki matat a fejemen. Mindezzel együtt nagyon kedves a fodrászom és szeretek hozzá járni.
2021. szept. 1. 12:20
Na, ha velem egy fodrász üvöltene, úgy csapnám rá az ajtót, hogy rezegne.
12. Bless the child (válaszként erre: 11. - Globus)
2021. szept. 1. 11:17
Te egyszerű ember, nézz mar rá a bakancslistás fórumra😂😂
11. globus (válaszként erre: 10. - Globus)
2021. szept. 1. 11:16
Mondjuk én nem vagyok naccsága, és sztárfodrászhoz sem járok. Egyszerű emberek kis helyen is megférnek :)
10. globus (válaszként erre: 9. - Bless the child)
2021. szept. 1. 11:14
Dettó... még sosem szólt érte, hogy ilyen vagy olyan, miként sikeredett :) Azt csinálja, amire megkérem.
2021. szept. 1. 11:12
Mivel fizetsz a szolgáltatásért nem keveset, ahhoz mész, akihez akarsz. Én magam festem, de fodrásszal vágatom. Még jó, hogy nem reklamál érte
2021. szept. 1. 11:09
Ciki, féltékeny lesz egymásra a két fodrász, ha meglátja a másik keze munkáját a hajadon, igy kerülsz 2 szék közt a pad alá.
7. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. szept. 1. 10:38

MÁr egy ideje nem járok fodrászhoz,magam festem vágom.

Nem igen volt hogy ,festés, vágás,frizura is összejött volna egy kalap alatt.Fél munkáért meg nem fizetek aranyárban!

Nem Ciki ,,de a dulifulihoz nem mennék visza:))))

2021. szept. 1. 09:16
nem ciki
2021. szept. 1. 09:15
Az egész ciki. Ősidők óta egy jó fodrász kicsit pszichológus is. Azért IS járunk oda. Semmiképpen nem üvölthet le! Ha pedig ilyen irreálisan drágán dolgozik, kötelessége a vendég s...t is kinyalni, kedvesnek lenni. Ez olyan, mintha elmennél egy k.drága étterembe, ahol az egyik fogás nem jó, és még a pincér is bunkó. Én sose mennék vissza.
2021. aug. 31. 22:44
Nem ciki. Amint írtad fizetsz a szolgáltatásért. Magyarázkodnod sem kell, csinálja, amit kérsz.
3. Ms_Daisy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. aug. 31. 22:33
Nem ciki a pénzeden azt csinálsz amit akarsz de egy vágás 4 ezer. Egy melír ahogy írtad 14 ezer. Akkor az drága nem? Szerintem nem szívesen vágnak a hosszú hajból mert úgy többe kerül a melír ha a hajunk megmarad hosszúnak
2021. aug. 31. 22:30
Ezzel én is így vagyok. Az élet festi ( egyre őszebbre) és a feleségem nyírja. :)
2021. aug. 31. 22:10

Üdv Mindenkinek!


Őszinte leszek, fodrász ügyben kényes vagyok. Tisztelet a kivételnek, de én akárhova mentem eddig, csak nagy ritkán jöttem ki elégedetten a fodrásztól. Biztos velem sem egyszerű, de végülis fizetek a szolgáltatásért.

Szóval a gond újra előjött. Találtam 1 fodrászt aki tök jól fest...viszont legutóbb, kérésemnek nem tett eleget és kisebb hisztit csapott. Vágatni szerettem volna amit jeleztem időben, de mire átfestette a hajam, előtte elfelejtett vágni. Kértem, de majdnemhogy leüvöltött, hogy miért most szólok és nem volt hajlandó.

Lényeg, egy 20 ezret ott hagytam csak melírozásra.

Azért szerettem volna vágatni, hogy gazdaságosabban jöjjek ki.

Másodjára alig vágott a hajamból és ugyan kevesebb csíkot kértem, 14 ezret azért ott hagytam újra...

Gondolkodom, hogy máshoz megyek vágatni, festetni pedig a jelenlegihez. Ez cikis lenne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook