Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Másfél éves gyereketek eljátszik más gyerekekkel? fórum

Másfél éves gyereketek eljátszik más gyerekekkel? (tudásbázis kérdés)


10. tündér74 (válaszként erre: 3. - C6beeeb07a)
2011. febr. 17. 20:35
Szia! Kislányod még picike.:) Ennyi idős gyerekek általában még csak egymás mellett játszanak. 3-4 éves kor körül kezdenek igazán egymással is játszani.
2011. febr. 17. 19:08
Mellette játszik, de nem vele.
2011. febr. 17. 19:07

Köszönöm a tapasztalatokat,és a biztatást!


Persze várok még....


Hát...remélem változni fog,most próbálom többet vinni gyerekek társaságába,de kevés sajnos erre a korabeli...!

2011. febr. 17. 18:18
Az en kisfiam 16 honapos es a sogornom fiaval, aki 3 eves nagyon szepen eljatszanak. A keresztfiam most epp abban a korszakban van amikor semmit nem akar adni a masiknak, vagy kikapja a kezebol, de amugy nagyon jol elvannak egymassal. De szuletesetol fogva a fiam talalkozik a masik gyerekkel heti 1-2 alkalommal. De ez is gyerekfuggo, az enyem szereti a gyerektarsasagot. A masik gyerek egy 5 eves kislany, a fiam vele is jatszana, csak a kislany mar egy kicsit nagy hozza. De ne izgulj, biztos valtozni fog idovel.
2011. febr. 17. 18:13
Ez attól is függ hogy mennyire van gyerektársaságban. Az én fiam a születése óta együtt van a keresztfiammal és uncsitesóm kisfiával. Nem sok van köztük. Eddig inkább egymás mellett játszottak, most már (2 éves a fiam) nagyon jól eljátszanak egy ideje együtt is.
2011. febr. 17. 18:04
Kisfiam 9 hónapos, Ő egyelőre nagyon aranyosan játszik más gyerekekkel... már ha ezt lehet játéknak nevezni. :) Szerintem ovis korban kell az igazán együtt játszásnak kialakulni. Tehát ne legyél elkeseredve. :)
2011. febr. 17. 18:00
az én lányom verekszik....inkább tőlünk kell félni:(
2011. febr. 17. 17:57

Barátnőm kisfia volt ma nálunk,de szinte félt tőle a kislányom.:(

Ha messzebb voltak egymástól úgy elvolt ,de ha közeledett felé ugrott hozzám.Játékaihoz is alig nyúlt,de a kisfiú játszott vele.

Annyira bántott a dolog!Mitől lehet ez?ez ilyen időszak?

A múlthéten mi voltunk náluk,akkor semmi gond nem volt,szépen játszottak együtt!

Hasonló tapasztalat????

Köszönöm!

2011. febr. 17. 17:57
Az én lányom 2 lesz,de nem játszik még,inkább csak figyeli őket.Szerintem nem kell még játszaniuk egymással ennyi idősen :)
2011. febr. 17. 17:53
Másfél éves gyereketek eljátszik más gyerekekkel?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook