Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Masfel eves a kislanyom es nem alussza at az ejszakat... fórum

Masfel eves a kislanyom es nem alussza at az ejszakat... (beszélgetős fórum)


2011. febr. 24. 20:17
A kislányom 3 hónapos korától hasfájós volt éjjel nem aludt, de 5 hónapos korára elmúlt, és egyik éjjel felébredt, de mire odajutottunk, hogy megetetem, visszaaludt. Onnantól fogva, mikor felkel, már nem adtam neki. Azóta végigalussza az éjszakát. Majd 8 hónapos korában a fogfájásra gyanakodtunk, de az volt a baj, hogy 1 szobában aludtunk, mióta külön alszik, azóta sincs gond csak az új ételek bevezetésekor van néha gond, mert hasfájást okoz néhány kaja, de akkor sem kap enni éjjel. Meg is szokta, reggel bármikor is kel, elvan, majd 8:45-kor kér enni, majd d.u.1 körül, 4 után, és 8 előtt. Ezután már nem kap semmit, és reggelog elvan
2009. szept. 23. 09:29

Sziasztok!

Nekem a kisfiam, Kristóf 5,5 hónapos kora óta nem alussza át az éjszakát. Most másfél éves lesz. Kb. 1 hónapja döntöttem úgy, hogy éjszaka nem kap cicit, (mert előtte éjjel 4-5-ször is szopizott). Így kicsit javult a helyzet. Ha elég későn fektetem le (9-10 körül), akkor már többnyire kibírja hajnali 4-5 óráig, de sokszor még felkel 11 körül. De ez már nálunk haladás. Ha rossz passzban van, (mint ma éjjel), akkor azért többször fent van, de cicit nem adok már neki. Bemegyek hozzá, és álomba ringatom őt. Igaz, néha holdkóros módjára megyek át hozzá a szobájába, de még így is sokkal jobb, mint előtte.

Én egyébként úgy terveztem, hogy ha nem sikerül így leszoktatnom a fentlétről, akkor hagyom őt sírni, de szerencsére nem volt rá szükség.

2009. szept. 22. 21:45
Az én kisfiam 4 éves és sokszor még most is felébred éjjel. Ki ilyen, ki olyan.
12. _kleo_
2009. szept. 22. 21:37
Az első gyereknél én is így voltam még vele, volt kitartásom. Szerencsére a nagyfiam 1 éves kora után átaludta az éjszakát, előtte is max. 2x ébredt. A kicsi viszont nagyon padlóra küldött, éjjel a sok ébredés, nappal a két gyerek, nem bírtam már se fizikailag, se lelkileg. Én így utólag csak azt sajnálom, hogy nem szántam rá hamarabb 3 napot. Láthatóan semmi baja a lelkének, sőt kifejezetten jót tett neki, hogy végigaludta az éjszakát. S azóta sosem volt gond vele, már 2.5 éves.
2009. szept. 22. 21:35
Nekem is 20 hós a lányom, először a kiságyból vettük ki, mert ha beleütközött a rácsba felkelt. A földön aludt egy szivacson, valaki mellé feküdt, amíg elaludt. Majd a homeopátiát próbáltuk, a 2. fajta bevált. Enni, inni már 8 hós kora óta nem kapott, csak cumit. 5 hónapja született a tesó, azóta alszik, este kapott 2 Sedatif-pc-t. Most már 1,5 hónapja bemegy egyedül, és elaltatja magát. 2 hete bogyót sem kap. Néha felkel, ha elveszik a cumi, ritkán átjön, akkor nálunk maradhat.
2009. szept. 22. 21:30

És még vagy másfél évig így is marad :(


Nálunk ez van :(


pedig külön alszunk, külön szobában :(

9. szajko (válaszként erre: 7. - 9242a6388c)
2009. szept. 22. 21:14
Hogy tudod ringatni a kb 10-11kgos gyerkocodet?
2009. szept. 22. 21:13

Mar probaltam, hogy hagyom sirdogalni de ugy sir (uvolt, de tenyleg...),mint akit nyuznak.Nem akarom hogy artsak a kis lelkenek ezzel.

Probaltam azt is,hogy a nala alszom.Ugy hogy nem veszem ki az agyabol, hanem probalom megnyugtatni a heverorol.Ez mukodott is, de a vege sajna ugyan az volt:apa egyedul aludt a haloban mig en a gyerekkel a masik szobaban, igaz hogy kulon agyban.

Sajnos nem tudom mit tegyek...

2009. szept. 22. 21:08
megyek fürdetni, holnap mesélek mi történt....
2009. szept. 22. 21:06

egy darabig próbálom megnyugtatni, majd a karomban elalszik, aztán amikor leakarom rakni, sír, nos ilyenkor kb fél, egy óra után, magunkhoz veszük az ágyba,(ami nem jó ugye...:-))

Most már ott tartunk, hogy kilenc után, pl ma már csak fél tízkor fektetem le ,meglátom mennyire vállik ez be,

2009. szept. 22. 21:05
Nálunk is ez volt 16 hósan. Annyi nehezítéssel, hogy szopizott még és 2-3 óránként szopott éjjel is, mint egy újszülött. Én a végkimerülés határán feladtam, kiköltöztem mellőle a szobából. 3 éjjel nyafogott, azóta békésen átalussza az éjszakát. Sokkal kiegyensúlyozottabb, nyugodtabb lett tőle.
2009. szept. 22. 21:05
Az én lányom 20 hónapos, de nem tapasztaltam nála ilyet. Próbáld meg, h megvígasztalod, adsz neki inni és berakod a kiságyba.
2009. szept. 22. 21:02
Es mit csinaltok?En mar sokmindent kiprobaltam, de csak ideiglenesen mukodott ez-az.
2. 9242a6388c (válaszként erre: 1. - Szajko)
2009. szept. 22. 21:01
Ez pontosan most kezdődött nálunk is!!!! A lányom is másfél éves!!!!
2009. szept. 22. 20:58
Mit tegyek?Mar ejfel elott felebred es nem enged ki a szobabol.Sir es kiabal ha ott akarom hagyni. Vele kell aludnom.Sajnos ez nem tesz jot a hazaseletemnek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook