Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Másfél éve lejárt a jogsim, nem hosszabbítottam meg eddig, mert nem volt kocsink. Ma azt mondta valaki, hogy újra vizsgáznom kell. Igaz ez? fórum

Másfél éve lejárt a jogsim, nem hosszabbítottam meg eddig, mert nem volt kocsink. Ma azt mondta valaki, hogy újra vizsgáznom kell. Igaz ez? (tudásbázis kérdés)

2010. márc. 20. 14:04
Mennyibe kerül a jogosítvány megújítása? Nekem jövőre fog lejárni.
2010. márc. 19. 17:02
Dehogy! Van a hátlapon egy "kategória érvényessége"-szerű szöveg. Ott van az a dátum, ameddig megújíthatod vizsga nélkül. Nekemalapján még csak drágább se volt, mintha nem járt volna le.
2010. márc. 19. 16:55

hiba volt csak azért nem megújítani a jogsid. az ottvan nálad, és bármikor úgy adódhat hogy pl vki helyett vezetni kell, és akkor ottvan.


Ja anyumnak 6 évig nem volt megújítva a jogsija betegségnél fogva. miután felépült,ismét elment orvosira, vitte a lejárt jogsiját és az orvosi árát, utáa okm.iroda és befizetett csek; 3 héten belül értesítették is h mehet érte.

2010. márc. 19. 16:24
Napkeletnek igaza van, nyugi! Annyi az egész, ahogy leírta.
2010. márc. 19. 16:23
Én is úgy újítottam, hogy lejárt pár hónapja, de nem kellett újravizsgázni, bár én is hallottam ilyet.
2010. márc. 19. 16:21
én csak egysterűen elfelejettem elmenni megcsináltatni, igaz azorvosi kész lett. Nem kell azért újra vizsgáznod...legalábbis remélem, nem ismerem az új szabályokat, de az úgy tudom csak a kreszben változott.
2010. márc. 19. 16:20

Ez nem igaz!

Az én volt párom kb. 3 hete jött rá, hogy 2 éve lejárt a jogsija ( természetesen, mindennap vezetett:) És már van új jogsija. Orvosi vizsga, Okmányiroda és megvan!

2010. márc. 19. 16:19
Dehogy.
2010. márc. 19. 16:17
Másfél éve lejárt a jogsim, nem hosszabbítottam meg eddig, mert nem volt kocsink. Ma azt mondta valaki, hogy újra vizsgáznom kell. Igaz ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook