Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más is érzi ma a frontot? Én rettentő kába és fáradt vagyok! fórum

Más is érzi ma a frontot? Én rettentő kába és fáradt vagyok! (beszélgetős fórum)


1 2
13. New(l) (válaszként erre: 12. - Globus)
2020. aug. 10. 19:56
Áh, itt úszik minden. Most füvesítettük az első frontot, annak talán jót tesz. A legígéretesebb paradicsom tövünket meg nemrég törte le a macska, amikor levadászott egy verebet. Hát köszönjük cicus🙄😐
12. globus (válaszként erre: 11. - New(l))
2020. aug. 10. 19:53
Na akkor a maradék uborkának és paradicsomnak sanyi! Szőlőnek is, idén rosseb iszik bort, csupa permetszer.
11. New(l)
2020. aug. 10. 19:46
Nem tudom, front van-e, nálunk napközben 4-szer volt zivatar verőfényes napsütéssel karöltve 32 fokban, mintha dunsztos üvegben ülnénk. 6 óta pedig folyamatosan esik. Rám lelkileg nincs jó hatással az eső, ha ilyen beállós langyi, úgy ébredtem reggel, hogy rettenetesen szorongtam. Szóval a fronton kívül lehet légnyomás változás is az oka a tüneteknek, kinél mit okoz. Túl kell élni, ennyi.
2020. aug. 10. 19:37
Nem volt időm ezen agyalni.
2020. aug. 10. 16:47

Nincs most front, akkor szétszakadna a fejem.

Ebben a melegben a páratartalom ami ki tud csinálni.

2020. aug. 10. 16:06
Frontérzékeny vagyok,de most nincs front, a tartós hőség visel meg sok embert,nemcsak a betegeket,időseket.
2020. aug. 10. 15:10
En nem tudom van-e fronthatas de ejszaka alig alszom, nappal meg majd szetrobban a fejem. Szerintem ez inkabb mar a kialvatlansagtol van.
2020. aug. 10. 14:47

Ma nincs fronthatás. Inkább a tartós kánikula visel meg titeket.

Én kint jól tűröm a hőséget, ma is majdnem egész nap kertészkedtem. Viszont a lakásban nehezen viselem ha 23 foknál melegebb van. Biztos azért, mert bent áll a levegő.

2020. aug. 10. 14:39

Tegnap találtam:


[link]


Brutál meleget mutat, és ma délben már a rádió olyasmit beszélt hogy itt-ott 35 fok is van... ezt érezzük a fejfájás, kábaság, hasonló formában.

2020. aug. 10. 14:31
Szerencsére nem vagyok érzékeny a frontokra, sajnálom, akit megvisel. Az időképet nézem, nem látok jelentős lehűlésre ígéretet.
2020. aug. 10. 13:54

Igen! Rengeteg vizet kell inni, a szervezet majd egy kicsit élénkül tőle.

Zuhany alatt a lábfejedre gyengén enyhe vizet ereszteni, a nyakadba hideg vizes kicsavart törölközőt tenni úgy, hogy inkább a tarkódat érje és ne a hátadat, mellkasodat. Ne a tüdőt!!! Igyál, igyál, igyál, citromos víz sokat segít.

2. mosolykás (válaszként erre: 1. - Andussz)
2020. aug. 10. 13:38
Sajnos én is megérzem.... ma rettenetes fejfájásra ébredtem hajnalban,nagyon várom a lehűlést, kész vagyok ettől a melegtől. De gondolom ti is!?
2020. aug. 10. 12:22
A fejem is faj.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook