Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Más is ennyire szenved ajakherpesztől? fórum

Más is ennyire szenved ajakherpesztől? (beszélgetős fórum)


2020. júl. 22. 08:33

Szia!

A herpesznek belső okai vannak. Erős immunrendszernél nem igen jön elő.Külsőleg segíthet az aloe verát tartalmazó ajakápoló, krém.

Jobbulást!

2020. júl. 15. 16:34
Igen .
6. Guruljka (válaszként erre: 3. - Andussz)
2020. júl. 15. 16:20
A megfázás miatt vagy gyenge és hőemelkedéses. A herpesz "csak" kiegészítés, ki szokott jönni, ha az immunrendszer kicsit gyengébb.
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Andussz)
2020. júl. 15. 14:24

Hatásos a jegelés még korai szakaszában, amikor még csaak épphogy érzed a bizsergést.

Így, már ki kell várni míg leszárad. Nem piszkálni! Figyelni, hogy nehogy átvidd a fertőzést más testrészedre!

2020. júl. 15. 14:11
Citromfű teát igyál,az rendbe tesz.
3. Andussz (válaszként erre: 2. - Hpetra22)
2020. júl. 15. 13:53
Nem sajnos, azért jött ki mert megfáztam. 2-3 napig fujtam nagyon az orrom gyengébb voltam, de mióta tegnap kijött a herpesz azóta van a hoemelkedes, rossz közérzet.
2020. júl. 15. 13:50

Kellemetlen, az biztos, de ennyire nem szokott megviselni, hogy hőemelkedés meg fekvés. Telvirant szoktam rákenni meg teafa olajat.


Biztos rendben van a szervezeted, immunrendszered teljesen?

2020. júl. 15. 13:31
Sokszor kijön, persze most is nyaralas előtt.. ami zavar hogy nem elég hogy borzasztóan fáj és ég, mellette az egész közérzetem rossz, és hőemelkedésem is van. Legszívesebben ki sem kelnék az ágyból. :( más is ennyire szenved tőle? Kinek milyen készítmény vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook