Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mária utca szájsebészet fórum

Mária utca szájsebészet (beszélgetős fórum)


11. Gliese
2015. szept. 30. 12:35
Valaki járt esetleg mostanában a Mária utcában? Tudtok orvost ajánlani? Én is bölcsesség fogat szeretnék húzatni.
2013. febr. 13. 15:52
Úgy néz ki, hogy hétfőn megyek. Valaki nem tudja véletlen hogy kik vannak bent ilyenkor? :$ Ja és ha először megy az ember rögtön megcsinálják neki amit kell vagy újra vissza kell menni? Remélem nem, mert én röntgent is viszek majd magammal aztán remélem már nem lesz akadálya a beavatkozásnak.
9. virgilius (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2013. febr. 12. 11:46
Azért kellett vésni, mert vízszintesen voltak az ínyemben, nem tudtak kibújni, szűk az állkapcsom. Nem voltak rosszak, csak feszítették a számat és ez okozott fájdalmat. És még ezt is megoldotta ambulánsan, pedig elég brutális dolog volt.
2013. febr. 12. 11:16
Szerintem erre nincs recept. Mindegyik egyedi eset. Van akinek ki lehet venni egyben, mert egészséges a foga, van akinek gyenge és összeroppan a legnagyobb tudás mellett is.
7. a0c1361e44 (válaszként erre: 6. - Tavaszilány)
2013. febr. 12. 08:56

Hát nem tudom....

Az enyém is elfeküdt már és ráadásul, ahogy nőtt lyukadt ki folyamatosan és alig volt anyag amit meg lehetett fogni, de még sem vésték, sőt az egyiket nem is szájsebész szedte ki, hanem sima fogorvos.

Én is azt képzeltem el, hogy vésni kell. Nem is vettem észre, hogy kihúzta a doki a fogamat, külön szólt, hogy meddig akarok még ott ücsörögni. Teljesen ledöbbentem, hogy egybe kijött:)

6. tavaszilány (válaszként erre: 5. - A0c1361e44)
2013. febr. 12. 08:26
Fekvő nyolcast nem lehet egyben kiszedni :)
5. a0c1361e44 (válaszként erre: 4. - Virgilius)
2013. febr. 12. 08:13

Vésett ki? Ez jó?

Miért kellett vésni?

Nekem az a jó fogorvos, aki egyben kiszedi a fogat és nem kell vésni.

4. virgilius (válaszként erre: 1. - A82bd16910)
2013. febr. 11. 23:00
Jób-Fancsaly, ő nagyon jó, nekem három bölcsességfogamat véste ki. :S
3. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 1. - A82bd16910)
2013. febr. 11. 22:41
Sztem válogatni úgysem nagyon tudsz, de szakmailag mindegyik doki nagyon ott van, a klinikai háttér is fullos, úgyhogy tényleg a legjobb helyre mész! No para! :) Nekem a nyelvemről/ből műtöttek le egy daganatot, ambulánsan, szóval tényleg profik! Rendesek is voltak velem végig! Hajrá!!! :)
2013. febr. 11. 22:31

Engem többször műtöttek már ott. Mindegyik nagyon lelkiismeretes szerintem. A legjobb helyre kerülsz. Mielőbbi jobbulást!

Majd rájössz feleslegesen félsz.

2013. febr. 11. 22:09
Érdeklődni szeretnék, hogy aki járt már itt melyik dokit ajánlja bölcsességfog kihúzásra? Olyat aki rendes, odafigyel és nyugtat, ugyanis eléggé félek most hogy ide került a sor. Nagyon fontos lenne, és előre is köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook